Jump to content

Jakie poczynić kroki aby moje plany się zrealizowały?

LadyG
 Share

Recommended Posts

Jakie poczynić kroki aby moje plany się zrealizowały?

Rycerz buław 7 buław cesarzowa

Dociągnelam kartę -glupiec

Tak jak pisałam we wcześniejszym rozkładzie ze pragnę wrócić do kraju,chociaż mam dużo z tym problemów,typu sprzeciw mojego partnera. Sprawy związane z podroza,mam psa którego chce również zabrac.

Dlatego zrobiłam rozkład jakie podjąć kroki aby to zrealizować, jak najszybciej

Powinnam zawalczyc,może coś wymyslic,przyjąć twarda postawę w tej kewstii.Dociagnieta karta-głupiec, wyraźnie mówi o nowym poczatku,czyli co działać,planować?

Proszę Was o pomoc.

Guest ezopola

Bierzesz i wyjezdzasz, kroki do przodu, bo coz innego? Do podrozy, to jakies walizki, bilety i jak masz problemy z partnerem, to Twoje twarde stanowisko (7 bulaw, Cesarzowa) - nikt Cie na rekach nie przeniesie do kraju - z Twojego opisu, to na bank nie Twoj partner przynajmniej, ale musisz sie z tym liczyc, ze to bedzie wielka zmiana dla Waszej relacji i Twojej pozycji i w tej relacji i Twojej pozycji w...swoim wlasnym zyciu? Karty Ci tu niewiele niestety zalatwia, co najwyzej mowia o animuszu, samozaparciu, ale to trzeba juz znalezc w sobie. Powodzenia Ci zycze!

Guest SooYoung

Nie wracać do kraju.

Głupca odczytuje jako nieprzemyślany dobrze pomysł. Karty wskazują na trudności z Twojej strony - Cesarzowa. I to Ty sama siebie (raczej nieświadomie) zablokujesz - 7 buław. Ryc Buław zawsze wskazuje mi podróż/wyjazd za granicę, skoro po nim jest karta 7 buław, to sorry - z wyjazdu (na jakiś czas) nic nie będzie.

W dodatku karta Cesarzowej i dociągnięta karta Głupca wskazuje tez na ciąże i dziecko, to zatrzymuje, albo zatrzyma Cię tam.

Edited by SooYoung