Skocz do zawartości

Jakie poczynić kroki aby moje plany się zrealizowały?


LadyG

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie poczynić kroki aby moje plany się zrealizowały?

 

Rycerz buław 7 buław cesarzowa

Dociągnelam kartę -glupiec

 

Tak jak pisałam we wcześniejszym rozkładzie ze pragnę wrócić do kraju,chociaż mam dużo z tym problemów,typu sprzeciw mojego partnera. Sprawy związane z podroza,mam psa którego chce również zabrac.

 

Dlatego zrobiłam rozkład jakie podjąć kroki aby to zrealizować, jak najszybciej

 

Powinnam zawalczyc,może coś wymyslic,przyjąć twarda postawę w tej kewstii.Dociagnieta karta-głupiec, wyraźnie mówi o nowym poczatku,czyli co działać,planować?

 

Proszę Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ezopola

Bierzesz i wyjezdzasz, kroki do przodu, bo coz innego? Do podrozy, to jakies walizki, bilety i jak masz problemy z partnerem, to Twoje twarde stanowisko (7 bulaw, Cesarzowa) - nikt Cie na rekach nie przeniesie do kraju - z Twojego opisu, to na bank nie Twoj partner przynajmniej, ale musisz sie z tym liczyc, ze to bedzie wielka zmiana dla Waszej relacji i Twojej pozycji i w tej relacji i Twojej pozycji w...swoim wlasnym zyciu? Karty Ci tu niewiele niestety zalatwia, co najwyzej mowia o animuszu, samozaparciu, ale to trzeba juz znalezc w sobie. Powodzenia Ci zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Nie wracać do kraju.

Głupca odczytuje jako nieprzemyślany dobrze pomysł. Karty wskazują na trudności z Twojej strony - Cesarzowa. I to Ty sama siebie (raczej nieświadomie) zablokujesz - 7 buław. Ryc Buław zawsze wskazuje mi podróż/wyjazd za granicę, skoro po nim jest karta 7 buław, to sorry - z wyjazdu (na jakiś czas) nic nie będzie.

W dodatku karta Cesarzowej i dociągnięta karta Głupca wskazuje tez na ciąże i dziecko, to zatrzymuje, albo zatrzyma Cię tam.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...