Jump to content

Jak dalej ulozy sie moje malzenstwo


exclusive
 Share

Recommended Posts

Karty postawione wczoraj

 

9 pik, walet karo, dama kier, 10 karo i 9 kier

 

Jest stres widac i nerwy, ale widac tutaj powrot, pozytywne zakonczenie naszych problemow

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem za bardzo doświadczony jeśli chodzi o karty klasyczne, ale moim zdaniem rozkład jest bardzo dbory. Czy karty 9 pik i 9 kier są w pozycji prostej czy są odwrócone? Jeżeli odwrócone to komplikuje sytuację.

 

Zastanów się czy nie bierzesz sprawy za bardzo do siebie? Nie wiem dlaczego, ale 9 pik i 10 karo kojarzy mi się z karierą. Może sprawy zawodowe przysłaniają nieco najbliższy horyzont?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem ja tu widzę krótką podróż ,może służbową ,może jakaś mała sprzeczka ;) Ale poza tym dużo miłości i spełnienia marzeń- na pewno pozytywne rozwiązanie sporów :)

Ale mistrzem nie jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak na moje, to na dzień dzisiejszy ciężka sytuacja. Wzajemne obarczanie się winą. Takie "przeciąganie liny".

Czy Ty się dopuściłaś zdrady? Pytam bo ten walet karowy tak dziwnie ułożony.

Link to comment
Share on other sites

Czyli tak jakby on wychodził w tym walecie. Jako niedojrzały emocjonalnie facet, któremu trzeba matkować.

Postaw proszę ogólne 3 karty na czas 3 miesięcy.

Bo albo Ci tu wychodzi spokój z nim, albo z innym mężczyzną.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Exclusive - pytanie jest proste: "jak dalej ułoży się moje małżeństwo" i karty wskazują prostą odpowiedź, że po początkowych trudnościach sprawy tego małżeństwa ułożą się pozytywnie.

Ale: nie na darmo prosimy, by zamieszczać info co oznaczają poszczególne pozycje, czas na jaki stawia się karty i krótki zarys sytuacji.

Karty naprawdę mają wiele znaczeń i każde z nich musi się odnosić do konkretnej sytuacji, te same karty inaczej czyta się dla osoby, która na ten czas, w którym zadaje pytanie nie ma problemów, ale chce się dowiedzieć czy dalej będzie sielanka lub czy się te problemy pojawią, a inaczej dla kogoś, kto te problemy już ma.

Czas też jest ważnym czynnikiem, bo co ma oznaczać to "dalej"? rok, dwa, 10 lat czy do końca życia? a może tylko ogólnie?

Ciąg kart, który zamieściłaś wskazuje, że wszystko będzie O.K. My możemy snuć domysły, co tam się dzieje (tak jak to zrobiły moje przedmówczynie), ale ostateczny werdykt i tak pozostaje pozytywem. Minął krótki czas od zadania pytania, zmian nie widzisz, jesteście w separacji, no i... no i określenie czasu bardzo by się tu przydało, skoro w kartach widać końcowy pozytyw, a w waszym życiu jeszcze go nie widać.

 

Bo tak naprawdę to z ciągu tych kart można wyczytać, że na dzień dobry widać powikłania i cierpienie (9 pik) dalej emisariusza Waleta karo, który przyniesie wieści, jest po tej 9 a nie przed więc wieści raczej są dobre, a że za nim jest Dama kier to rzeczywiście potwierdza, że w rodzinie może zagościć spokój, poza tym jest zwyczajowym sygnifikatorem żony (a Walet przy niej może jednocześnie oznaczać pana jeszcze niedojrzałego do roli małżonka), 10 karo mówi o tym, że sytuacja osiągnie inny niż dotychczas poziom (bo 10 m.in. i o tym informują), nastąpi odnowa kontaktu (tutaj małżeńskiego) ale potrzebna jest wam w tym celu niejedna rozmowa i do bólu szczera, taki rozrachunek ogólny - czy wam zależy jeszcze na sobie, czy jest między wami jeszcze jakaś więź, bo ta Dama kier domaga się także przypatrzenia się swoim uczuciom w ogóle, taki rzeczowy ich osąd (może odkryjecie swoje bogactwo na nowo?).

No i kończąca 9 kier, która najbardziej ogólnie znaczy radość, zadowolenie, przy nieporozumieniach - pogodzenie się, a bardzo już konkretnie zapowiada spełnienie tego, co jest teraz najważniejsze dla osoby pytającej. I jeśli dla Ciebie najważniejsze jest porozumienie i wasz powrót do siebie to to życzenie powinno się prędzej czy później spełnić.

A jeśli na przykład chciałabyś albo masz nadzieję na romans z innym mężczyzną to w tym wypadku 9 kier właśnie daje nadzieję na to i faktycznie może Ci wyjść spokój z innym facetem, +/- rówieśnikiem albo młodszym (reprezentowanym przez Waleta karo, który taką właśnie wieść niesie) i w ten sposób Twoje małżeństwo się ułoży - że z mężem pożycie się rozłoży a będzie O.K z innym.

Może też to równie dobrze oznaczać w międzyczasie romans (jego lub Twój) w dużym (tzn. większym od tego co jesteś teraz) mieście ;)

No i zawsze trzeba pamiętać, że to są Twoje karty, a my rozpatrujemy je według naszych znaczeń.

Dla mnie takie karty oznaczają po prostu, że dalej Twoje małżeństwo tak czy inaczej powinno ostatecznie ułożyć się.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...