Skocz do zawartości

Luty ZWERYFIKOWANY


silver

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dawno mnie nie było na grupie. Osobom nie znającym mnie się przedstawię pokrótce. Jestem mężatką bez dzieci. Pracuję jako pielęgniarka na etacie niezwykłym Emotikon smile:)

Postanowiłam dzisiaj podzielić się z Wami rozkładem, który sobie stawiam na miesiąc. Jak wiecie karty moje Illuminatti. Cała talia, nie odwracam.

LUTY:

Aura: Paź Pucharów,5 Pucharów, Paź Monet- aura spełnionych życzeń i niewykorzystanych możliwości zarobkowania

DOM:Królowa Buław, Papież, 4 Buław- uuuhu no super w domku będzie,duchowe porozumienie, małżonek będzie adorował, rozpieszczał, ach

PRACA: Pustelnik, As Monet, Mag- będę osobą wnoszącą światło, przewodniczką, wzorem, mentorem, mam silne wsparcie.Będę też skupiona na swoim rozwoju zawodowym. Nauka, szkolenia.

Finanse: As Buław, Paź Monet, Sprawiedliwość- Jest coś co mnie niepokoi ta Sprawiedliwość- może zostaną mi zwrócone pieniądze niesprawiedliwie zabrane? Ogólnie w finansach dobrze- moim zdaniem spłata zaległości.

ZDROWIE: Umiarkowanie, Wisielec, 8 Pucharów- zaburzenia hormonalne, bóle kręgosłupa, poszukiwanie nowych metod leczenia.

NIESPODZIANKA: 3 Monety, 2 Buław, Paź Buław- jakieś pieniądze od Pazika się szykują zupełnie nie oczekiwanie.

OSTRZEŻENIE: 10 Monet, Kapłanka, Rydwan- Zazdrosna kobieta, fałszywa koleżanka. Chyba wiem o kogo chodzi. Postara się umniejszyć moje zasługi.

PODSUMOWANIE:

5 Buław, Rydwan, 7 Monet- wyjdziesz zwycięsko z jakiejś wielkiej kłótni i cierpliwe poczekasz na nagrodę.

Jak wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza

Aura: Paź Pucharów,5 Pucharów, Paź Monet

Luty będzie emocjonalny. Może spotkać cię jakieś rozczarowanie ze strony kogoś powiązanego z twoją pracą.

 

DOM:Królowa Buław, Papież, 4 Buław

Możliwe, że czekają cię odwiedziny. Będzie dobra zabawa.

 

PRACA: Pustelnik, As Monet, Mag

Chyba szykuje się jakiś kurs, szkolenie.

 

Finanse: As Buław, Paź Monet, Sprawiedliwość

Wygląda mi to na premię.

 

ZDROWIE: Umiarkowanie, Wisielec, 8 Pucharów

Jakaś dolegliwość może nawracać. Może chodzić o problem z kolanem.

 

NIESPODZIANKA: 3 Monety, 2 Buław, Paź Buław

Jakiś znajomy odda ci przysługę albo dostaniesz informację dotyczącą pracy.

 

OSTRZEŻENIE: 10 Monet, Kapłanka, Rydwan

Uważaj żeby czegoś nie zgubić w drodze.

 

PODSUMOWANIE:

5 Buław, Rydwan, 7 Monet

Widać dużo starań. Będzie bardzo dynamicznie a ty będziesz oczekiwać na efekty.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Aura: Paź Pucharów,5 Pucharów, Paź Monet- może byc rozczarowanie jakąś młodą osobą, poza tym widać naukę

DOM:Królowa Buław, Papież, 4 Buław - w domu bardzo dobrze, widać Twoją krzątaninę, będziesz adorowała męża ;)

PRACA: Pustelnik, As Monet, Mag możliwa jakaś szansa na rozwój, naukę odo osoby starszej wiekiem lub stażem

Finanse: As Buław, Paź Monet, Sprawiedliwość- jakieś możliwości dodatkowego zarobku lub podwyżki po uprzednim podniesieniu kwalifikacji

ZDROWIE: Umiarkowanie, Wisielec, 8 Pucharów- może być coś z hormonami, huśtawki

NIESPODZIANKA: 3 Monety, 2 Buław, Paź Buław- spotkanie z kimś młodszym

OSTRZEŻENIE: 10 Monet, Kapłanka, Rydwan uważaj na kogoś w pracy, kto może pod Tobą dołki kopać..

PODSUMOWANIE:

5 Buław, Rydwan, 7 Monet- miesiąc ogólnie waleczny, będziesz dążyć do polepszenia swojej sytuacji bytowej

Odnośnik do komentarza

Aura: Paź Pucharów,5 Pucharów, Paź Monet

Luty będzie emocjonalny. Duzo emocji pozytywnych jak i tych negatywnych.Moze jakis kurs, doszkalanie.

 

DOM:Królowa Buław, Papież, 4 Buław

Moze szykuje sie jakis romans, niezobowiazujaca relacja.

 

PRACA: Pustelnik, As Monet, Mag

Dodatkowe szkolenia, a z tym moze wiazac sie jakis bonus finansowy, podwyzka?

 

Finanse: As Buław, Paź Monet, Sprawiedliwość

Doczekasz sie docenienia Twojego wkladu w prace. Zastrzyk finansowy.

 

ZDROWIE: Umiarkowanie, Wisielec, 8 Pucharów

Rewelacji tu niem .Jakas dolegliwosc moze powracac. Niedoleczona choroba albo kontuzja.

 

NIESPODZIANKA: 3 Monety, 2 Buław, Paź Buław

Jakiś znajomy odda ci przysługę albo dostaniesz informację dotyczącą pracy.

 

OSTRZEŻENIE: 10 Monet, Kapłanka, Rydwan

Jakis pech zwiazany z podroza. Albo musisz uwazac na jakiegos oszusta,przez ktorego mozliwa jakas strata finansowa.

 

PODSUMOWANIE:

5 Buław, Rydwan, 7 Monet

Zawalczysz o swoje marzenia i plany. Wszystko ruszy do przodu, glowa do gory!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wszystkie miałyśmy trochę racji:

Wrócił problem z kolanem,

W domku bardzo dobrze, gotowanie obiadków, dogadzanie mężowi :)

Propozycja pracy za dobre pieniądze, ale muszę przemyśleć bo praca bardzo ciężka fizycznie

Kilka nie miłych sytuacji w pracy tj fałszywa kobieta robi mi zły PR oraz na specjalizacji ktoś, pewnie też kobieta

Chciałabym żeby marzec był lepszy, bo luty dostarczył mi dużo stresu i smutku.

Dziękuję za interpretacje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...