Skocz do zawartości

Fachowiec


Grahanka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chciałabym powierzyć moją łazienkę panu W., czy będę zadowolona z jego pracy?

Tu stworzyłam rozkład.

 

Z przełożenia: XIX Słońce/ 8 pucharów/ królowa denarów

Nie jest źle, choć będą rozczarowania, generalnie powinnam być zadowolona. Wejrzyjmy w karty:

 

 

1. mój stosunek do wykonawcy - XIV Umiarkowanie

jak na razie ok, planowane prace są oddalone w czasie

 

2. wykonawca o mnie - 2 buławy

liczy na pracę

 

3. jakie umiejętności posiada - IX Pustelnik/ 9 monet/ 2 monet

pracuje w skupieniu, jest dobry w swoim fachu, 9 monet może świadczyć o sztukaterii wykończenia,

może naraz prowadzić dwie prace, czyli nie będzie w pełni dyspozycyjny

 

4. jakich umiejętności mu brakuje - król mieczy/ rycerz mieczy/ 5 monet

rycerz i król sa ze sobą sprzeczni, stąd trudna interpretacja

brak mu duszy artysty, raczej racjonalne myślenie, ale to tylko plus,

stanowczy, logiczny, lubi mieć porządek, uczy się na błędach, oszczędny - tych umiejętności może mu brakować, hm

 

5. jakie prace mogę mu powierzyć - XIV Umiarkowanie/ VI Kochankowie/ IX Pustelnik

tam gdzie woda, czyli łazienka, kuchnia, ciemne, zakamarki, wymagające precyzji, drugi raz pustelnik

 

6. czego nie powinien robić - 3 buław/ VIII Moc/ XI Sprawiedliwość

prac na wysokości, odpadają powieszane sufity,

sprawdzać poziomy, kąty, szczególnie na posadzkach, nie poradzi sobie z wylewką,

możliwa usterka z lustrem,

 

7. moje zadowolenie - XXI Świat/ XVII Gwiazda/ paź mieczy

cóż chyba powinnam być zadowolona, w paziu na pewno coś wynajdę, ale ogólnie są to dobre karty,

 

8. cena - 7 mieczy/ as buław/ 3 denarki

czekałam kiedy pojawi się ta karta, jak zwykle ktoś będzie chciał mnie skrobnąć, 3 denarki zasłużona zapłata, ale chyba nie wygórowana

 

9. reklamacje - 6 monet/ as mieczy/ paź denarów

myślę, że takowych nie będzie

 

Jak oceniacie pana, brać gościa?

W przyszłym tyg. wstępne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Z przełożenia: XIX Słońce/ 8 pucharów/ królowa denarów

 

Mozliwe, ze w pewnej chwili będziesz chciała z niego zrezygnować, remont może się przedłużyć..

 

1. mój stosunek do wykonawcy - XIV Umiarkowanie

 

Taki bez szału, ale ogólnie widać podejście do faceta na luzie, nie masz obaw co do jego umiejętności

 

2. wykonawca o mnie - 2 buławy

 

On ma Cie na oku, w sensie remontu łazienki, moźe ma jeszcze jakąś inną robotę..

 

3. jakie umiejętności posiada - IX Pustelnik/ 9 monet/ 2 monet

 

Umie pracować w skupieniu, jest dokładny, samodzielny, zna sie na innych sprawach też, nie tylko na łazienkach, może dobrze maluje ściany, itp.

 

4. jakich umiejętności mu brakuje - król mieczy/ rycerz mieczy/ 5 monet

 

nie umie się wykłócać o swoje, może też nie jest narwańcem i niestety, ale jest dość flegmatyczny

 

5. jakie prace mogę mu powierzyć - XIV Umiarkowanie/ VI Kochankowie/ IX Pustelnik

 

W zasadzie to możesz powierzyć mu wszystko, facet sporo umie, jest doświadczonym fachowcem

 

6. czego nie powinien robić - 3 buław/ VIII Moc/ XI Sprawiedliwość

 

nie wiem, musze pomyslec, jak mi cos przyjdzie do glowy, to dopiszę..mocne karty..bardziej mi sie kojarzy to z tym, ze nie powinien wyjeżdżać

 

7. moje zadowolenie - XXI Świat/ XVII Gwiazda/ paź mieczy

 

będziesz zachwycona, choc zauwazysz drobne usterki

 

8. cena - 7 mieczy/ as buław/ 3 denarki

 

może byc nieco naciagana, ale faktycznie nie za wysoka, do 3.000?

 

9. reklamacje - 6 monet/ as mieczy/ paź denarów

 

moga byc lekkie poprawki, ale tylko tyle :)

 

Bierz faceta ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

A to przelozenie, to widzisz jako istote pytania, tlo sprawy, aktualna sytuacje, czy jakos przyszlosciowo?

 

1. stosunek do wykonawcy - XIV Umiarkowanie

pierwsze skojarzenie, to umiarkowane zaufanie? zamierzasz mu patrzec na rece, nie chcesz "utopic" za duzo pieniedzy, ale Twoj stosunek, to znasz sama najlepiej, to co ja tu probuje zgadywac ;)

 

2. wykonawca o Tobie - 2 buławy

w sensie, co mysli? z jednej strony wie, ze jakos czekasz, planujesz sobie w glowie, a z drugiej strony i on czeka na dalszy rozwoj wydarzen, bo jakas pierwsza rozmowe, to macie chyba juz za soba?

 

3. jakie umiejętności posiada - IX Pustelnik/ 9 monet/ 2 monet

tu tak sie mi smiesznie skojarzylo, ze ze starego umie zrobic piekne i cieszace oko, bo taki ma fach w reku ;) ma spore doswiadczenie, moze prowadzic pare prac jednoczesnie.

 

4. jakich umiejętności mu brakuje - król mieczy/ rycerz mieczy/ 5 monet

mmm, na bakier z kosztorysami, liczeniem ogolnie? moze mu sporo zajmowac mierzenie, brak zmyslu ekonomicznego? tego mu brakuje, wiec to raczej w jedna strone dobrze interpretowac?

 

5. jakie prace mogę mu powierzyć - XIV Umiarkowanie/ VI Kochankowie/ IX Pustelnik

mysle, ze wszystko, co zwiazane z Twoja lazienka

 

6. czego nie powinien robić - 3 buław/ VIII Moc/ XI Sprawiedliwość

mmm, o takich pracach, to ja mam pojecie znikome bardzo...ale mysle, ze moze elektrykiem, to on sie nie urodzil i jakby mial cos zalatwiac za Ciebie, to tez chyba nie bardzo - moze nie ma go co samego wysylac np. po jakas armature, czy cos w tym stylu, bo moze to byc za duza odpowiedzialnosc dla niego? Ogolnie ta Sprawiedliwosc z polaczeniu z tamtymi mieczowymi dworskimi, to takie jakies braki w wyksztalceniu w sensie technicznym? moze ten Pustelmnik mowi, ze On tak z zyciowego doswiadczenia te remonty, niz w rzetelnej nauki, ale co ja sie tam znam na kartach w sprawach remontowych - glownie gdybam..

 

7. moje zadowolenie - XXI Świat/ XVII Gwiazda/ paź mieczy

moze bedziesz dopiero zadowolona, jak ten caly kram z kranami sie skonczy i faktycznie bedzie to zakonczone, a to moze potrwac...mozliwe jakies drobne poprawki juz po odbiorze roboty..

 

8. cena - 7 mieczy/ as buław/ 3 denarki

mmm, i Ty chcesz tanio i On chce zarobic, jakbyscie oboje chcieli sie nawzajem lekko "wykiwac" ;) ale tanio sie tu nie da, wiec przy zanizonej wyplacie, to bedzie mial pan niedobor checi i moze robic bardzoiej po lebkach, wiec jaka bedzie placa, taka troche bedzie praca

 

9. reklamacje - 6 monet/ as mieczy/ paź denarów

On bedzie na takie otwarty i w razie co, to czy sie wytlumaczy, czy cos udoskonali - to zalezy co masz na mysli pod reklamacje, bo ewentualne uwagi bedzie zalatwial raczej na biezaco?

 

Sporo WA, monetowych i ogolnie bez kart katastrofy i chaosu totalnego :) W ramach weryfki poprosimy fotke lazienki przed i po :) taki maly zarcik..chociaz ;)

Odnośnik do komentarza

 

6. czego nie powinien robić - 3 buław/ VIII Moc/ XI Sprawiedliwość

 

nie wiem, musze pomyslec, jak mi cos przyjdzie do glowy, to dopiszę..mocne karty..bardziej mi sie kojarzy to z tym, ze nie powinien wyjeżdżać

 

 

To bardzo dobrze Ci się kojarzy, bo koleś nie jest z Polski ;--)

 

W ramach weryfki poprosimy fotke lazienki przed i po :) taki maly zarcik..chociaz ;)

 

Ok, jeśli będzie ładnie, pochwalę się, w przeciwnym wypadku pożalę ;--)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...