Jump to content

Piątkowe spotkanie ZWERYFIKOWANY

Guest Linkinia
 Share

Recommended Posts

Guest Linkinia

Znajomy zaproponował spotkanie w piątek, co jak na niego jest nietypowe: trudno go wyciągnąć z domu. Myślę więc, że nic z tego nie wyjdzie.

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się ze znajomym w piątek?

6 kielichów, II Kapłanka, XV Diabeł --> HB V Kapłan

Pierwsza karta jest pozytywna, ale dwie kolejne mówią mi już o tajemnicy/innej kobiecie/matce, a Diabeł to ograniczenia. Kapłan - bez zmian, nadal się nie będziemy widzieć.

Co myślicie?

• Ekspert

Myślę, że nie spotkacie się. Nie ma za bardzo w tym rozkładzie kart ruchu. Diabeł to jakieś przeszkody mogą być/ograniczenia. A Kapłanka może mówi wprost o przeszkodzie ze strony kobiety. Może on będzie wtedy z inną.

Guest Euterpe

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się ze znajomym w piątek? 6 kielichów, II Kapłanka, XV Diabeł

pierwsza karta mówi tak, ale ten diabełek...

jestem więc na nie

albo nie przez tyle czasu, ile byś chciała

wybacz, ale nie widzę tu spotkania z znajomymi w piątek.[/b]

6kielichów- powrót do przeszłości, jakby spotkanie miało się odbyć z dawnymi znajomymi.

kapłanka- komuś zmienia się plany, nieoczekiwanie "wpadnie" inne spotkanie, które zainteresuje towarzystwo,

diabeł- sorry, ale jakieś zasłanianie się innymi rzeczami "nie mogę, bo coś mi wypadło...pochorowałam się..etc"

Któreś z was może rozłożyć choroba i dlatego nie dojdzie do spotkania.

Miałam mieszane uczucia,więc spytałam swoich kart o to (mam nadzieje,że się nie pogniewasz) i co mi wyszło :

Rycerz pucharów, 9pucharów, 7pucharów, 3 mieczy, 4mieczy

Więc uważam jak dziewczyny,że do spotkania raczej nie dojdzie, któreś z was się wycofa -stawiam na niego,przesunie spotkanie.

Guest Linkinia

WERYFIKACJA

Do spotkania nie doszło. Jak się dowiedziałam, źle się zrozumieliśmy... ale to słaba wymówka, on po prostu nie chciał się spotkać i tyle (Diabeł).

Dziękuję wam bardzo za interpretacje :bukiet:

patrycja3791 absolutnie nie mam nic przeciwko :) rycerz kielichów pokazał jego nastawienie: lubi poflirtować i się wycofać, rzuca słowa na wiatr. Jemu jest dobrze tak jak jest (9 kielichów), zamyka się w wirtualnym świecie (7 kielichów), odcina się (3 mieczy, 4 mieczy).

No tak...Pojawił się i zniknął..Tak mnie zwiódł,bo myślałam,że ten Rycerz pucharów przełoży spotkanie w czasie.No cóż...Nic nie poradzimy na prostaka :-)