Skocz do zawartości

Piątkowe spotkanie ZWERYFIKOWANY


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Znajomy zaproponował spotkanie w piątek, co jak na niego jest nietypowe: trudno go wyciągnąć z domu. Myślę więc, że nic z tego nie wyjdzie.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się ze znajomym w piątek?

6 kielichów, II Kapłanka, XV Diabeł --> HB V Kapłan

 

Pierwsza karta jest pozytywna, ale dwie kolejne mówią mi już o tajemnicy/innej kobiecie/matce, a Diabeł to ograniczenia. Kapłan - bez zmian, nadal się nie będziemy widzieć.

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Myślę, że nie spotkacie się. Nie ma za bardzo w tym rozkładzie kart ruchu. Diabeł to jakieś przeszkody mogą być/ograniczenia. A Kapłanka może mówi wprost o przeszkodzie ze strony kobiety. Może on będzie wtedy z inną.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się ze znajomym w piątek? 6 kielichów, II Kapłanka, XV Diabeł

pierwsza karta mówi tak, ale ten diabełek...

jestem więc na nie

albo nie przez tyle czasu, ile byś chciała

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się ze znajomym w piątek?

6 kielichów, II Kapłanka, XV Diabeł --> HB V Kapłan

 

wybacz, ale nie widzę tu spotkania z znajomymi w piątek.[/b]

6kielichów- powrót do przeszłości, jakby spotkanie miało się odbyć z dawnymi znajomymi.

kapłanka- komuś zmienia się plany, nieoczekiwanie "wpadnie" inne spotkanie, które zainteresuje towarzystwo,

diabeł- sorry, ale jakieś zasłanianie się innymi rzeczami "nie mogę, bo coś mi wypadło...pochorowałam się..etc"

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się ze znajomym w piątek?

6 kielichów, II Kapłanka, XV Diabeł --> HB V Kapłan

Któreś z was może rozłożyć choroba i dlatego nie dojdzie do spotkania.

Odnośnik do komentarza

Miałam mieszane uczucia,więc spytałam swoich kart o to (mam nadzieje,że się nie pogniewasz) i co mi wyszło :

Rycerz pucharów, 9pucharów, 7pucharów, 3 mieczy, 4mieczy

 

Więc uważam jak dziewczyny,że do spotkania raczej nie dojdzie, któreś z was się wycofa -stawiam na niego,przesunie spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

WERYFIKACJA

 

Do spotkania nie doszło. Jak się dowiedziałam, źle się zrozumieliśmy... ale to słaba wymówka, on po prostu nie chciał się spotkać i tyle (Diabeł).

 

Dziękuję wam bardzo za interpretacje :bukiet:

 

patrycja3791 absolutnie nie mam nic przeciwko :) rycerz kielichów pokazał jego nastawienie: lubi poflirtować i się wycofać, rzuca słowa na wiatr. Jemu jest dobrze tak jak jest (9 kielichów), zamyka się w wirtualnym świecie (7 kielichów), odcina się (3 mieczy, 4 mieczy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...