Jump to content

Podwyżka.

NarratorkaHorrorow
 Share

Recommended Posts

W firmie, w której pracuje, szykują się spore zmiany /nie wiem czy dobre, czy też złe/-jednocześnie dostałam niedawno pewna propozycję, zajęcia się od podstaw pewnym bardzo ciężkim tematem.Narazie, temat jest patykiem na wodzie pisany, jeśli jednak wejdzie w życie- mogę przestać szukać mieszkania, bo przez nadmiar pracy zamieszkam w firmie.nie wiem także, czy dodatkowe zajęcie, będzie się wiązać z dodatkowym wynagrodzeniem- jeśli nie, moja odmowa spotka się z wypowiedzeniem umowy za porozumieniem stron. dostałam także nieoficjalnie pewna propozycje, która byłaby korzystniejsza finansowo dla mnie, jednak to temat na koniec roku, także niepewny.

zapytałam się więc, czy w przeciągu 6miesięcy dostane podwyżkę wynikająca z nowych obowiązków?

koło

świat

wieża

----- z podsumy cesarz, a jakże.

cudnie, z całej tali wypadły akurat trzy karty aw-zły znak.

koło, stanowi o tym, że nic nie ma pewnego, i być może "propozycja" nie ujrzy jednak światła dziennego- słowem "pomysł" upadnie.świat da mi nadzieje, na wzrost zarobków, ale to będą tylko moje mrzonki, niczym nie poparte. wieża- albo ja odejdę, albo dostane wypowiedzenie. biorę także, pod rozwagę, sytuację w której "pomysł" wchodzi w życie, i mam się tym zająć w ramach "nowych obowiązków"-bez żadnej dodatkowej gratyfikacji- wtedy świat (szukanie pracy w innym mieście-wieża- odejście/wyprowadzka( nie wygląda to dobrze.

cesarz z podsumy stanowi, o tym, że w kwestii zarobków nic nie ulegnie zmianie, co najwyżej dostane jakiś aneks do umowy.

co sadzicie?

Koło - zakręciło i dało szansę, światełko w tunelu, ale

Świat - na drugiej pozycji wielokrotnie mi pokazał brak zmian, zostaniesz z tym co masz, tu gdzie jesteś dziś,

Wieża - idea/ propozycja upadnie.

Z podsumy Cesarz, to też karta zastoju, Cesarz siedzi i czeka, z kart wyżej się nie doczeka :--(

Pozdrawiam :--*

Guest Euterpe

jestem na nie

może zmiana stanowiska?

Koło - nie zależy to od Ciebie

Świat - coś się kończy, coś zaczyna; koniec i początek w jednym; przejście

Wieża ładnie łączy się ze Światem, czeka Cię zmiana, ale wątpię, aby tutaj chodziło o podwyżkę...

dziękuje dziewczyny.

mogę niestety częściowo zweryfikować.proces o którym wspominałam, właśnie jest moimi rękoma wdrażany. trudno orzec, czy finalnie zostanie zatwierdzony- jednak pewne rzeczy muszę zrobić w określonym czasie. o podwyżce cisza.

z aktualnej perspektywy mogę powiedzieć, że :

koło odpowiada zmianom, "całemu procesowi" który ktoś założył, że podejmę i kolokwialnie mówiąc "zrobie"

świat- kładę łapy na coś nowego, wszystko robię od podstaw

wieża- odpowiedź na podwyżkę- "nie, nic nie ulegnie zmianie- co najwyżej zyskam dodatkowe kompetencje, ew "stanowisko" na potrzeby tego co robię.

termin jeszcze nie upłynał, jednak tak widzę karty na chwilę obecna. jeśli coś ulegnie zmianie- pośpiesznie doniosę, by zweryfikować.

raz jeszcze wielkie dzięki :