Skocz do zawartości

Sen o robakach


Angelika Stasiuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od okolo pol roku dosc czesto sni mi sie bardzo podobny sen w ktorym widze najczesciej na nogach robaki poruszajace sie pod skora. Zawsze byly to biale larwy i w pozycji siedzacej wyciagalam je spod skory. Nieraz urzywalam.narzedzi ale glownie dloni. W poczatkowych fazach tego typu snow sie balam odczowalam bezradnosc i obrzydzenie co jest wazne zawsze jest ktos kolomnie czy siedze w wannie czy w rodzinnym domu na krzesle zawsze jest kos kto mowi do mnie o blachych sprawach i te larwy nie sprawiaja w tej osobie zadnych emocji. Zawsze staram sie je wyciagnac wszystkie delikatnie. Bule ich nie zranic. Wczoraj w nocy znow mi sie to snilo tylko z ta roznica ze bylam na boisku i grali tam w pilke nozna i przygladal mi sie wysoki merzczyzna przystojny okolo2 metrow z wielu kobiet mowil.do mnie a ja zawstydzona tylko sie usmiechalam potem poszlam z tamtego miejsca ze starym znajomym z bylej pracy i usiadlam na trawie i na moich nogach znow pojawily sie te robaki tylko w tym przypadku byly to larwy motyla zielone a nie ludzkie jak wczesniej. Znajomy powiedzial ze to normalne i musze je wszystkie wyciagnac. A wiec znow staralam sie je bardzo delikatnie wyciagac spod skory byly one roznej wielkosci. Ale tym razem jak to robilam czulam ulge satusfakcje. W trakcie wyciagania dpytalam sie znajomego co bedzie jesli ich wszystkich nie wyciagne i pokazal mi zdjecia zniszczonych smutnych ludzi. I jak wszystkie wyciaglam obidzilam sie. Sen jest zawsze bardzo intensywny. (Podkresle ze z tym znajomym ze snu nic mnie nie laczylo nigdy i nigdy mnie nie interesowal w zaden sposob). Osoby kolo mnie maja zawsze mniej lat ode mnie i nigdy nie mialam z nimi konfliktu. Sa dosc bliskie mojej osoby.

 

Prosze o pomoc z interpretacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...