Skocz do zawartości

Czy zrealizuje się mój wyjazd w lutym? ZWERYFIKOWANY


aloa

Rekomendowane odpowiedzi

Weryfikacja-Czy zrealizuje się mój wyjazd w lutym?

 

Mam zaplanowany wyjazd pod koniec lutego. Pewna osoba poinformowała mnie, ze zarezerwowała już bilety.Mam pewne obawy .Gdyz ta sama osoba jest niechętna mojemu wyjazdowi.Ale po licznych rozmowach stwierdziła ze pomoże mi w tym

10 kielichów, 2 denary, 7 mieczy

Sadzę,że tak .Wyjade ale będę musiała dokonać jakiegoś wyboru.Może trochę będę musiała w związku z tym pokombinować .Albo jakaś nieuczciwość czeka mnie ze strony tej osoby.

Dociągnęlam jeszcze jedną kartę czy bezpiecznie dotrę na miejsce odnośnie tego wyjazdu?

Rycerz buław- po tej karcie widzę ,że raczej tak.

Jak Wy ,to widzicie?

Edytowane przez aloa
Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

To już bodajże trzeci Twój rozkład, który widzę i który zaczyna się od 10 pucharow....i tak się zastanawiam, czy to przewróżenie ogólne, faktyczna odpowiedź, czy jakaś rozbieżność między Twoimi oczekiwaniami, a rzeczywistością? Co sądzisz o tej 10 kielichów na pierwszej pozycji, czy ona sugeruje jakieś wypalenie, czy jak Ty odbierasz z Twojego punktu widzenia tę kartę na początku Twoich rozkładów?

Odnośnik do komentarza
To już bodajże trzeci Twój rozkład, który widzę i który zaczyna się od 10 pucharow....i tak się zastanawiam, czy to przewróżenie ogólne, faktyczna odpowiedź, czy jakaś rozbieżność między Twoimi oczekiwaniami, a rzeczywistością? Co sądzisz o tej 10 kielichów na pierwszej pozycji, czy ona sugeruje jakieś wypalenie, czy jak Ty odbierasz z Twojego punktu widzenia tę kartę na początku Twoich rozkładów?

 

Dokładnie to samo zobaczyłam! Znów 10 kielichów na pierwszym miejscu...

 

A do wyjazdu raczej nie dojdzie...

Odnośnik do komentarza
Dokładnie to samo zobaczyłam! Znów 10 kielichów na pierwszym miejscu...

 

A do wyjazdu raczej nie dojdzie..

 

Dziwne, bo mam już kupione bilet wczoraj to

Zobaczylam. Dociagnieta karta,to rycerz bulaw-to chyba karta ruchu,podróży.

Edytowane przez aloa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...