Jump to content

Czy zrealizuje się mój wyjazd w lutym? ZWERYFIKOWANY

aloa
 Share

Recommended Posts

Weryfikacja-Czy zrealizuje się mój wyjazd w lutym?

Mam zaplanowany wyjazd pod koniec lutego. Pewna osoba poinformowała mnie, ze zarezerwowała już bilety.Mam pewne obawy .Gdyz ta sama osoba jest niechętna mojemu wyjazdowi.Ale po licznych rozmowach stwierdziła ze pomoże mi w tym

10 kielichów, 2 denary, 7 mieczy

Sadzę,że tak .Wyjade ale będę musiała dokonać jakiegoś wyboru.Może trochę będę musiała w związku z tym pokombinować .Albo jakaś nieuczciwość czeka mnie ze strony tej osoby.

Dociągnęlam jeszcze jedną kartę czy bezpiecznie dotrę na miejsce odnośnie tego wyjazdu?

Rycerz buław- po tej karcie widzę ,że raczej tak.

Jak Wy ,to widzicie?

Edited by aloa

Guest ezopola

To już bodajże trzeci Twój rozkład, który widzę i który zaczyna się od 10 pucharow....i tak się zastanawiam, czy to przewróżenie ogólne, faktyczna odpowiedź, czy jakaś rozbieżność między Twoimi oczekiwaniami, a rzeczywistością? Co sądzisz o tej 10 kielichów na pierwszej pozycji, czy ona sugeruje jakieś wypalenie, czy jak Ty odbierasz z Twojego punktu widzenia tę kartę na początku Twoich rozkładów?

To już bodajże trzeci Twój rozkład, który widzę i który zaczyna się od 10 pucharow....i tak się zastanawiam, czy to przewróżenie ogólne, faktyczna odpowiedź, czy jakaś rozbieżność między Twoimi oczekiwaniami, a rzeczywistością? Co sądzisz o tej 10 kielichów na pierwszej pozycji, czy ona sugeruje jakieś wypalenie, czy jak Ty odbierasz z Twojego punktu widzenia tę kartę na początku Twoich rozkładów?

Dokładnie to samo zobaczyłam! Znów 10 kielichów na pierwszym miejscu...

A do wyjazdu raczej nie dojdzie...

Dokładnie to samo zobaczyłam! Znów 10 kielichów na pierwszym miejscu...

A do wyjazdu raczej nie dojdzie..

Dziwne, bo mam już kupione bilet wczoraj to

Zobaczylam. Dociagnieta karta,to rycerz bulaw-to chyba karta ruchu,podróży.

Edited by aloa

• 2 weeks later...