Jump to content

Jak spędzę 8 marca?

Guest ezopola
 Share

Recommended Posts

Guest ezopola

Plan jest taki, żeby się wyrwać samej na miasto i pobuszować po sklepach, albo ewentualnie wybrać się z chłopem do knajpy, a po kartach, to nie widzę za bardzo ani pierwszej, ani drugiej opcji....

As kielichów, Król kielichów, 8 mieczy (do tej ostatniej dołożyłam 7 mieczy).

Jeszcze się pocieszam, że As wyjdzie poza rutynę 8 mieczy, czyli jakiegoś uwiązania w schemacie, ewentualnie w 7 mieczy się gdzieś wymknę tego dnia, tylko co chce ten nieruchawy Król kielichów...ja w Asie kielichów będę uwiązana z Królem kielichów, ale się wymknę? Mam trudności z interpretacją, bo miałam nadzieję na karty buław i monet, a tu uczuciowo się zapowiada, ale sztampowo?

Pomoże ktoś? :)

Guest Euterpe

As kielichów, Król kielichów, 8 mieczy

może wizyta u kosmetyczki (masaż, kąpiel błotna itp.) czy wypocenie się w saunie

karty kojarzą mi się z miejscem, gdzie jest dużo wody, można się odciąć od świata, odprężyć

1 + 8 = 9 => Pustelnik

Król kielichów + Pustelnik - może czatowanie z jakimś panem, pisanie smsów, wysyłanie maili, rozmowa przez Skype

Guest ezopola

Ja nie używam metody Banzhafa, a to me karty, więc z sumowania mam Papieża,czyli..żadna różnica ;) Będę niewolnikiem miłości, z pucharkiem w ręku, przy Królu pucharków, a jednak nie latająca po damskich miejscach fajnych? Ta wizyta u kosmetyczki by mi oczywiście bardzo pasowała i pozwól, że Cię Euterpe wyściskam, że mi udostępniłaś ten obraz mojej spragnionej SPA wyobraźni, o ciele nie wspominając, choć obawiam się, że będę uwięziona w chacie (i to realnie, a nie na czacie) z moim Królem kielichów..alkohol, to nie u nas, ale chodzi za mną taki deser bardzo retro, a mianowicie Krem Sułtański, a jak zrobię wg przepisu orginalnego, z lat 70., to będę musiała dodać rum ;) Karty nie wyrok, więc przy całej sympatii do Asa kielichów z Królem kielichów, to liczę na uwolnienie się z tej 8 mieczy, żeby nie było jak zawsze. Walentynki, Dzień Kobiet, to wszystko się mi powoli zaczyna kojarzyć z 8 mieczy ;) ale dużo wody, to by pomogło na pustynną 8 mieczy, co nie? Dzięki Euterpe, dzięki Arcan, ja będę z tą kartą Bramą walczyć dużą ilością wody, aż ona zardzewieje i się rozsypie ;)

Jak ktoś w Dzień Kobiet podejdzie do Was z jednym goździkiem i parą rajstop, to ubijecie, czy w sumie...;) Przylecę z weryfką, oczywiście.

Edited by ezopola