Skocz do zawartości

Czy zadzwonią z urzędu do 24 lutego? ZWERYFIKOWANY


Gość ezopola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ezopola

Byłam wczoraj w urzędzie odebrać dokument (oddział otwarty tylko w czwartki). System się im zawieszał przy jednym punkcie, więc Panie Urzędniczki poprosiły mnie o cierpliwość, wzięły mój domowy numer telefonu i przed najbliższym czwartkiem mają do mnie zadzwonić... W domu chłop był troszkę na mnie zły, że to nie ja wzięłam ich numer telefonu (na stronie tego oddziału jest tylko adres, nie ma innych danych kontaktowych), bo stwierdził, że pewno zapomną...nie dotrzymają słowa...i nie wiedząc, czy czasem znów nie "po próżnicy", będzie trzeba iść do urzędu nie wiedząc, czy wyjdę z niego z dokumentem....no to zapytałam kart, czy zadzwonią do nas do najbliższego czwartku z tą informacją, czy usunęli swoją usterkę techniczną i czy można już odebrać dokument i wyszło mi tak:

 

Krolowa mieczy, XI. Sprawiedliwosc, Rycerz mieczy (suma: VII. Rydwan)

 

Moja interpretacji jest taka, że tak, jak obiecano, zadzwonią z urzędu, bo mieczowo i sprawiedliwie i ruch informacyjny w Rycerzu i Rydwanie.

Moja nadzieja i interpretacja okażą się złudne?

 

P.S. Sorki za błąd w tytule! Nie do 24., a 23. lutego (czwartek).

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Weryfka To, że młoda urzędniczka, która mnie tydzień temu obsługiwała, nie przedzwoniła (w międzyczasie wzięła urlop), to pikuś! Telefonów w tej sprawie dziś było i tak full, między mną, ich oddziałem i głównym urzędem, ode mnie z domu, a potem na miejscu, we wszystkie strony. Miałam nadzieję na płynne załatwienie zwykłej sprawy, a te karty były na tę okoliczność za ostre: Królowa i Rycerz mieczy ze Sprawiedliwością. Niepokoił mnie głównie ten Rycerz mieczy i VII. Rydwan z sumowania, bo to było za mocne na taką sprawę, ale do tej pory pokazanie się Królowej mieczy i Sprawiediwość (w ogólnym rozrachunku) działa na moją korzyść, więc ok, ale wyszła aferka, godna tych kart...Odesłane do urzędu głównego dokumenty (do technicznej poprawki) zaginęły (może się jeszcze odnajdą), a próba wystawienia zastępczych się nie powiodła, bo system komputerowy w oddziale szalał. Wstrzymano przyjmowanie przez godzinę interesantów, bo wszystkie stanowiska zajmowały się moją sprawą... No nic, teraz dwa urzędy mają zagwostkę. Zaproponowali, że jak nie chce się 3. raz fatygować, to urzędnik przyjdzie do domu, ale poprosiłam o przepustkę upoważniającą do wejścia bez kolejki i w porzo.

W drodze powrotnej chciałam wysłać list polecony, a tam...awaria systemu i poczta wraz z oddziałem pocztowego banku cały tydzień zamknięta...też przeżyję, ale ludzie pomstowali, bo nie mogą odebrać listów, paczek, wpłacić itd. Coś mi się obiło o uszy o jakimś zbliżającym się zaćmieniu...muszę popytać ludzi siedzących w temacie :)

 

A TU SZANOWNA MODERACJA, TO KIEDY UDOSTĘPNI MOJE WPISY NT. KRÓLOWEJ MIECZY I BODAJŻE 4 KIELICHÓW? Nie wiem, czy jest sens pisania o innych kartach, jak tamte opisy "wiszą" od paru dni : ((

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...