Jump to content

Czy zadzwonią z urzędu do 24 lutego? ZWERYFIKOWANY


Guest ezopola
 Share

Recommended Posts

Guest ezopola

Byłam wczoraj w urzędzie odebrać dokument (oddział otwarty tylko w czwartki). System się im zawieszał przy jednym punkcie, więc Panie Urzędniczki poprosiły mnie o cierpliwość, wzięły mój domowy numer telefonu i przed najbliższym czwartkiem mają do mnie zadzwonić... W domu chłop był troszkę na mnie zły, że to nie ja wzięłam ich numer telefonu (na stronie tego oddziału jest tylko adres, nie ma innych danych kontaktowych), bo stwierdził, że pewno zapomną...nie dotrzymają słowa...i nie wiedząc, czy czasem znów nie "po próżnicy", będzie trzeba iść do urzędu nie wiedząc, czy wyjdę z niego z dokumentem....no to zapytałam kart, czy zadzwonią do nas do najbliższego czwartku z tą informacją, czy usunęli swoją usterkę techniczną i czy można już odebrać dokument i wyszło mi tak:

 

Krolowa mieczy, XI. Sprawiedliwosc, Rycerz mieczy (suma: VII. Rydwan)

 

Moja interpretacji jest taka, że tak, jak obiecano, zadzwonią z urzędu, bo mieczowo i sprawiedliwie i ruch informacyjny w Rycerzu i Rydwanie.

Moja nadzieja i interpretacja okażą się złudne?

 

P.S. Sorki za błąd w tytule! Nie do 24., a 23. lutego (czwartek).

Edited by ezopola
Link to comment
Share on other sites

Guest ezopola

Tak, jak napisałam, nie mam jak.... Mogę tam tylko pójść w czwartek, bo odezwać się mogę 3 razy o rynnę, dwa razy o parapet...nie mam ich numeru tel,, maila, nic.

Link to comment
Share on other sites

Guest ezopola

Szczególnie urzędowy, co nie? :) i to telefoniczny, ale i listowny pasuje do mieczy. ja jestem dobrej myśli, że Królowej mieczy ze Sprawiedliwością można wierzyć na słowo ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ezopola

Nie wiem jak mąż "rzucał okiem"..oczywiście mają podany na stronie nr tel., ale ja twardo nie zadzwonię do ostatniej chwili, żeby nie zepsuć ćwiczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ezopola

Weryfka To, że młoda urzędniczka, która mnie tydzień temu obsługiwała, nie przedzwoniła (w międzyczasie wzięła urlop), to pikuś! Telefonów w tej sprawie dziś było i tak full, między mną, ich oddziałem i głównym urzędem, ode mnie z domu, a potem na miejscu, we wszystkie strony. Miałam nadzieję na płynne załatwienie zwykłej sprawy, a te karty były na tę okoliczność za ostre: Królowa i Rycerz mieczy ze Sprawiedliwością. Niepokoił mnie głównie ten Rycerz mieczy i VII. Rydwan z sumowania, bo to było za mocne na taką sprawę, ale do tej pory pokazanie się Królowej mieczy i Sprawiediwość (w ogólnym rozrachunku) działa na moją korzyść, więc ok, ale wyszła aferka, godna tych kart...Odesłane do urzędu głównego dokumenty (do technicznej poprawki) zaginęły (może się jeszcze odnajdą), a próba wystawienia zastępczych się nie powiodła, bo system komputerowy w oddziale szalał. Wstrzymano przyjmowanie przez godzinę interesantów, bo wszystkie stanowiska zajmowały się moją sprawą... No nic, teraz dwa urzędy mają zagwostkę. Zaproponowali, że jak nie chce się 3. raz fatygować, to urzędnik przyjdzie do domu, ale poprosiłam o przepustkę upoważniającą do wejścia bez kolejki i w porzo.

W drodze powrotnej chciałam wysłać list polecony, a tam...awaria systemu i poczta wraz z oddziałem pocztowego banku cały tydzień zamknięta...też przeżyję, ale ludzie pomstowali, bo nie mogą odebrać listów, paczek, wpłacić itd. Coś mi się obiło o uszy o jakimś zbliżającym się zaćmieniu...muszę popytać ludzi siedzących w temacie :)

 

A TU SZANOWNA MODERACJA, TO KIEDY UDOSTĘPNI MOJE WPISY NT. KRÓLOWEJ MIECZY I BODAJŻE 4 KIELICHÓW? Nie wiem, czy jest sens pisania o innych kartach, jak tamte opisy "wiszą" od paru dni : ((

Edited by ezopola
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...