Skocz do zawartości

Idę jutro na imprezę:P


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Idę jutro na rynek...Nie wiem czy z kimś czy sama :P Chyba sama, bo znajomi, albo pracują, albo się uczą, albo cos tam jeszcze...:P

 

Jak mi minie jutrzejsza impreza?

papież, król kijów, 6 kielichów

 

Łohohoho!!! Takich ładnych kart to ja dawno nie widziałam...Elegancko 8) Na mieście poznam jakiegoś zacnego, starszego ode mnie Pana... i może narodzić się jakieś uczucie...

chyba,że 6 kielichów mówi o tym,że spotkam jakiegoś znajomego z przeszłości

Odnośnik do komentarza

spotkasz dawno niewidzianego kolegę z przeszłości, i wieczór minie wam na wspominkach o starych czasach. w papieżu dopatywałabym się raczej interesujacej, rzeczowej polemiki, niż okrutnego pijaństwa, zwieńczonego sokiem z ogórków i szklanka wody przy łóżku.

 

 

baw się dobrze :

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

no właśnie i to jest dziwne, ten Papież...no chyba, że by to była impreza w takim duchu, ale jak raczej nie, to trochę od czapy...czekam na weryfkę, bo mnie jeszcze też nigdy nie wypadł Papież na imprezę...:)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Papież to może takie dość oficjalne rozmowy, zanim wlejecie w siebie coś głębszego :P Król Buław to wiadomo że energiczny facio, a 6 Kielichów to miła atmosfera, może faktycznie jakieś wspominki :)

Tak czy siak, ładne karty :)

Miłej zabawy ! :D

Odnośnik do komentarza

Weryfka

Szczerze mówiąc, to pod koniec miałam nastrój 5 mieczowy :P

 

Posiedziałam trochę w knajpie, pogadałam z paroma osobami. Jak wskazuje Papież- rozmowy były raczej sztywne. Nie żałuje, bo fajnie było wyjść z domu i porozmawiać z kimś :P

Król kijów i 6 kielichów- to się w ogóle nie pojawiło. Serio. Nie było żadnego króla... może 6 kielichów jako miła atmosfera? Chociaż to naciagana interpretacja, bo znam 6 kielichów i ona pokazuje coś więcej niż fajną pogadanke.

Szczerze mówiąc, to liczyłam,że może zapoznam jakiegoś fajnego króla... a tu klops...:P Dlatego wracając do domu miałam haniebny nastrój... Za bardzo się nastawiłam

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Może w tej 6 kielichów miałaś zwyczajnie nostalgię do zapoznania poważnego gościa, to może jakby ktoś inny wyciągnął Ci karty, to by było bardziej, że się tak wyrażę, obiektywnie, ale ja i tak zazdraszczam, bo siedzę weekend w domu, a Ty byłaś na rynku...posiedziałaś w knajpie...pogadałaś z paroma osobami, to hoho! Dzięki za weryfkę, bo już czekałam, by się dowiedzieć, jaka to impra w Papieżu..

Odnośnik do komentarza

Mi 6 kielichów często pokazuje po prostu zwykłe siedzenie i rozmawianie sobie o tym i o tamtym. Też w miejscu publicznym. I knajpa pasuje do tej karty. W The Victorian Romantic Tarot 6 kielichów wygląda tak:

 

2vs3l9e.png

Edytowane przez adivino
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...