Jump to content

Idę jutro na imprezę:P


Arcan
 Share

Recommended Posts

Idę jutro na rynek...Nie wiem czy z kimś czy sama :P Chyba sama, bo znajomi, albo pracują, albo się uczą, albo cos tam jeszcze...:P

 

Jak mi minie jutrzejsza impreza?

papież, król kijów, 6 kielichów

 

Łohohoho!!! Takich ładnych kart to ja dawno nie widziałam...Elegancko 8) Na mieście poznam jakiegoś zacnego, starszego ode mnie Pana... i może narodzić się jakieś uczucie...

chyba,że 6 kielichów mówi o tym,że spotkam jakiegoś znajomego z przeszłości

Link to comment
Share on other sites

spotkasz dawno niewidzianego kolegę z przeszłości, i wieczór minie wam na wspominkach o starych czasach. w papieżu dopatywałabym się raczej interesujacej, rzeczowej polemiki, niż okrutnego pijaństwa, zwieńczonego sokiem z ogórków i szklanka wody przy łóżku.

 

 

baw się dobrze :

Link to comment
Share on other sites

Guest ezopola

no właśnie i to jest dziwne, ten Papież...no chyba, że by to była impreza w takim duchu, ale jak raczej nie, to trochę od czapy...czekam na weryfkę, bo mnie jeszcze też nigdy nie wypadł Papież na imprezę...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Papież to może takie dość oficjalne rozmowy, zanim wlejecie w siebie coś głębszego :P Król Buław to wiadomo że energiczny facio, a 6 Kielichów to miła atmosfera, może faktycznie jakieś wspominki :)

Tak czy siak, ładne karty :)

Miłej zabawy ! :D

Link to comment
Share on other sites

Weryfka

Szczerze mówiąc, to pod koniec miałam nastrój 5 mieczowy :P

 

Posiedziałam trochę w knajpie, pogadałam z paroma osobami. Jak wskazuje Papież- rozmowy były raczej sztywne. Nie żałuje, bo fajnie było wyjść z domu i porozmawiać z kimś :P

Król kijów i 6 kielichów- to się w ogóle nie pojawiło. Serio. Nie było żadnego króla... może 6 kielichów jako miła atmosfera? Chociaż to naciagana interpretacja, bo znam 6 kielichów i ona pokazuje coś więcej niż fajną pogadanke.

Szczerze mówiąc, to liczyłam,że może zapoznam jakiegoś fajnego króla... a tu klops...:P Dlatego wracając do domu miałam haniebny nastrój... Za bardzo się nastawiłam

Link to comment
Share on other sites

Guest ezopola

Może w tej 6 kielichów miałaś zwyczajnie nostalgię do zapoznania poważnego gościa, to może jakby ktoś inny wyciągnął Ci karty, to by było bardziej, że się tak wyrażę, obiektywnie, ale ja i tak zazdraszczam, bo siedzę weekend w domu, a Ty byłaś na rynku...posiedziałaś w knajpie...pogadałaś z paroma osobami, to hoho! Dzięki za weryfkę, bo już czekałam, by się dowiedzieć, jaka to impra w Papieżu..

Link to comment
Share on other sites

Mi 6 kielichów często pokazuje po prostu zwykłe siedzenie i rozmawianie sobie o tym i o tamtym. Też w miejscu publicznym. I knajpa pasuje do tej karty. W The Victorian Romantic Tarot 6 kielichów wygląda tak:

 

2vs3l9e.png

Edited by adivino
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...