Jump to content

"kabała" problem w interpretacji fragmentu

rubydragon
 Share

Recommended Posts

Witajcie kochani,

mam prośbę o pomoc w interpretacji części rozkładu .

Rozkład u nas nazywany jest po prostu kabałą ,nie wiem czy faktycznie się tak nazywa, przekazywany przez kobiety z rodziny, z 24 kart się rozkłada ;)

po krótce o rozkładzie:

Kładziemy kartę odpowiadającą osobie której wróżymy na środku , tasujemy karty dokładnie, przekładamy( do siebie jak sobie wróżymy,a od siebie jak komuś i nie mamy tego kogoś na przeciwko), pierwsza kartę kładziemy zakryta na naszym sygnifikatorze i kolejno kładziemy po jednej karcie dokładając lewo,prawo góra, dół (aż będą po 3 karty w każdym z kierunków), nastepnie dokładamy po skosach od lewej strony (lewy górny, prawy górny, prawy dolny,lewy dolny) aż będą po 2 karty i odczytujemy . Odczytujemy lewo jako to co tyczy domu, górę jako tyczące pracy, prawo jako rodziny, dół jako wydarzenia najbliższe ważne itp. skosy niejako pomagają w objaśnieniu tych głównych sfer i pokazują powiązania między nimi, karta odwrócona symbolizuje najważniejszą sferę na najbliższy czas .

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam ;)

Wróżyłam mężowi i w pozycji pracy (3 karty nad sygnifikatorem) wyszły mi as trefl, as pik odwrócony i 10 kier z kolei między domem a pracą leżą król trefl i 9 karo, karta na sygnifikatorze to 10 karo

w mojej interpretacji: w jego aktualnej pracy sie nie polepszy, będą go wodzić za nos, że będzie lepiej i obiecać gruszki na kiju, ale nic poza tym,korzyści z tego nie będzie, z drugiej jednak strony 10 kier przy tych asach podpowiada mi (nie wiem czemu) że w zamian za to dostanie inne stanowisko (może gdzie indziej), że jego fatum odwróconego pika się poprawi i przeszkody zostaną pokonane. Do tego dochodzi 9 karo (ze skosa z lewej) z królem trefl, co sugeruje mi, że dostanie ofertę pracy prawdopodobnie za większe pieniądze, może nie wiele większe ale na tyle by się zdecydować. No i dodatkowo jest jeszcze ta 10 karo na sygnifikatorze.

ufff.. to tyle moich "mądrości" może ktoś mi dopomoże swoją profesjonalną wiedzą :prosi:, pozostałe karty jakoś do siebie nawiązują i się łączą logicznie (oczywiście z mojego punktu widzenia) a te dwa asy z kierem zabiły mi przysłowiowego ćwieka ;)