Jump to content

"kabała" problem w interpretacji fragmentu


rubydragon
 Share

Recommended Posts

Witajcie kochani,

mam prośbę o pomoc w interpretacji części rozkładu .

 

Rozkład u nas nazywany jest po prostu kabałą ,nie wiem czy faktycznie się tak nazywa, przekazywany przez kobiety z rodziny, z 24 kart się rozkłada ;)

po krótce o rozkładzie:

Kładziemy kartę odpowiadającą osobie której wróżymy na środku , tasujemy karty dokładnie, przekładamy( do siebie jak sobie wróżymy,a od siebie jak komuś i nie mamy tego kogoś na przeciwko), pierwsza kartę kładziemy zakryta na naszym sygnifikatorze i kolejno kładziemy po jednej karcie dokładając lewo,prawo góra, dół (aż będą po 3 karty w każdym z kierunków), nastepnie dokładamy po skosach od lewej strony (lewy górny, prawy górny, prawy dolny,lewy dolny) aż będą po 2 karty i odczytujemy . Odczytujemy lewo jako to co tyczy domu, górę jako tyczące pracy, prawo jako rodziny, dół jako wydarzenia najbliższe ważne itp. skosy niejako pomagają w objaśnieniu tych głównych sfer i pokazują powiązania między nimi, karta odwrócona symbolizuje najważniejszą sferę na najbliższy czas .

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam ;)

Wróżyłam mężowi i w pozycji pracy (3 karty nad sygnifikatorem) wyszły mi as trefl, as pik odwrócony i 10 kier z kolei między domem a pracą leżą król trefl i 9 karo, karta na sygnifikatorze to 10 karo

 

w mojej interpretacji: w jego aktualnej pracy sie nie polepszy, będą go wodzić za nos, że będzie lepiej i obiecać gruszki na kiju, ale nic poza tym,korzyści z tego nie będzie, z drugiej jednak strony 10 kier przy tych asach podpowiada mi (nie wiem czemu) że w zamian za to dostanie inne stanowisko (może gdzie indziej), że jego fatum odwróconego pika się poprawi i przeszkody zostaną pokonane. Do tego dochodzi 9 karo (ze skosa z lewej) z królem trefl, co sugeruje mi, że dostanie ofertę pracy prawdopodobnie za większe pieniądze, może nie wiele większe ale na tyle by się zdecydować. No i dodatkowo jest jeszcze ta 10 karo na sygnifikatorze.

 

ufff.. to tyle moich "mądrości" może ktoś mi dopomoże swoją profesjonalną wiedzą :prosi:, pozostałe karty jakoś do siebie nawiązują i się łączą logicznie (oczywiście z mojego punktu widzenia) a te dwa asy z kierem zabiły mi przysłowiowego ćwieka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...