Skocz do zawartości

Mam plan, jak z realizacją?


Gość ezopola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ezopola

Mam plan, nic wielkiego, ale jednak. Przekładany już ze 2 razy, ale: "teraz się wezmę, od jutra"... Mam nadzieję, że ktoś tu wie, jak to jest..? Startuje jutro i oby na planie się nie skończyło... Weryfka za 3 tygodnie, a oto moje karty:

 

Sygnifikator sprawy (ogólna aura i jakie są podstawy): Królowa monet

na forum jest mój rozkład na luty i mimo małej ilości kart, to miałam tam 2 x Królową monet, więc to jest motyw przewodni, nie ma co. Widać, że sobie to poukładałam w głowie, mam na to zebrane środki i wiele zależy ode mnie, choć to nie będzie dla mnie wcale tzw. bułka z masłem.

Co pomoże w realizacji: As mieczy..świadomość, że jest dobry na to czas, że mam pomysły, że mam to przemyślane? Jasny umysł mi pomoże..;)

 

Co będzie przeszkadzać: XIX. Słońce..nie mam małych dzieci, bo inaczej bym napisała, że psocące urwisy, ale może to chodzi o nas, że co tam jakiś plan a´la Królowa monet..przyjemniejsza praca z energią, niż z materią..ale z drugiej strony, to może być brak przeszkód faktycznych, wszechświat mnie będzie wspierał, tak optymistycznie sobie zinterpretowałam i oby mój optymizm nie był największą przeszkodą...

 

Rezultat: 2 buław..w wersji optymistycznej, to u mnie zaraz po spełnieniu się jednego zamierzenia, zamiast świętowania, jest rozglądanie się za nowym celem..

 

Jakie mam szanse Waszym zdaniem?

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Królowa monet jest statyczna, siedzi na tyłku i gromadzi, jak nie chodzi o firmę i gromadzenie to może chodzić o prace nad sobą.

Co pomoże - działanie a przede wszystkim dobrze zaplanowane działanie

karta Słońce - pokazuje mankamenty, plusy i minusy sytuacji, co może osłabiać i zabierać chęć do działania

Rezultat - 2 buław - znowu statyczne, bo to przyglądanie się - jak to nie jest to praca polegając na prezentowaniu czegoś, np w internecie, to będziesz przyglądać się sobie - efektom swojego działania.

Odnośnik do komentarza

Nie napisałas co sobie zaplanowałaś więc tak ogólnie

 

Sygnifikator sprawy (ogólna aura i jakie są podstawy): Królowa monet

 

 

Królowa Monet nie jest zbyt ruchliwą karta, siedzi i pięknie wyglada, podziwia to co ma i jest z tego zadowolona.

 

Co pomoże w realizacji: As mieczy pomysł, idea albo odcięcie się od czegoś

 

Co będzie przeszkadzać: XIX. Słońce Słońce to pozytywna karta, sytuacja ale tylko dlatego, że zostały ku temu stworzone odpowiednie warunki. Trwa tak długo jak dane warunki są spełnione.

 

Rezultat: 2 buław Szukanie, rozglądanie się za czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Zrobiłam błąd nie korzystając na potrzeby forum z uniwersalnej talii, bo akurat ta Qmonet nie siedzi, a pan z 2 buław coś obwieszcza. Następnym razem skorzystam z "klasycznej" talii, ale i tak każde Wasze zdanie sporo wnosi i łatwiej mi spojrzeć obiektywnie we własnej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...