Skocz do zawartości

Rozkład urodzinowy 2017 ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład urodzinowy 2017

 

Singielka, pracująca za granicą, kontrakt mam do końca sierpnia, usiłująca rozkręcić trochę swój biznes, wieczny niedosyt pieniędzy, bezdzietna, brak perspektyw na normalnego faceta, znowu singiel, samochód mi się marzy i jakiś facet z którym można mieć dziecko. Własna działalność z rękodziełem tez mi się marzy ale ciągle coś staje na drodze no i martwię się trochę czy mi się to opłaci, bo jak już zacznę to trzeba będzie płacić podatki itp.

tarot Manga ( Kapłanka i Papież zamienione miejscami)

 

Prezenty od losu - co samo przyjdzie w ciągu najbliższego roku

 

W uczuciach - XIV UMIARKOWANIE, As Mieczy, V KAPŁANKA

Ustabilizowane życie uczuciowe, romans

 

W karierze - Król Monet, Król Buław

Cokolwiek sobie zaplanuję, powiedzie mi się, uzyskam pomoc od kogoś.

 

W finansach - 0 GŁUPIEC, VIII Buław, IV Monet

Moja beztroska w wydawaniu pieniędzy przerodzi się w oszczędzanie, np na ten wymarzony samochód. Głupiec pokazał mi się też parę razy jako kasa, którą dostałam ale jej nie zarobiłam, może coś wygram :) pod warunkiem, że zacznę grać.

W zdrowiu - II Mieczy, Król Monet

II mieczy mi pokazuje zatoki zawsze a mam z nimi notoryczne problemy, Monetowy to może specjalista, którego wreszcie odwiedzę.

 

Niespodzianka - XXI ŚWIAT, VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ, V KAPŁANKA

Wow same WA, moje życie się odmieni na lepsze, wyjaśnienie jakiejś tajemnicy, podróż albo przeprowadzka, sukces w jakiejś dziedzinie albo kupię ten samochód :)

Ostrzeżenie - Paź Monet, VII Mieczy

Na kogoś kto będzie mnie próbował oszukać.

 

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XIII ŚMIERĆ, XVII GWIAZDA, II PAPIEŻ

Rozpocznę nowy etap w moim życiu uczuciowym, zmiana nastąpi mam nadzieję, że na lepsze, bo do tej pory było źle. Zakocham się, związek, jakaś relacja mnie czeka.

 

W karierze - IX Mieczy, III CESARZOWA, VIII Monet

Niepotrzebnie będę się zamartwiać, wszystko będzie ok, mam wrażenie że chodzi tutaj o ta moja działalność, będę skupiała się nad tym i powoli realizowała swój plan

 

W finansach - Królowa Buław, III Monet

Coś sobie kupię, coś większego :) samochód ?

 

W zdrowiu - VII Kielichów, X KOŁO FORTUNY

Urojone problemy, wymyślone choroby.

 

Najważniejsze wydarzenie tego roku: V KAPŁANKA, As Buław, III CESARZOWA

Ja tu widze tylko zajście w ciążę

 

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV CESARZ, VII Kielichów, IX PUSTELNIK

Częśc moich zamiarów uda mi się zrealizować a część będę musiała odpuścić mam wrażenie, że bardziej powiedzie mi sie na polu zawodowym niz uczuciowym.

 

Inne interpretacje mil widziane :) i bardzo wyczekiwane.

Odnośnik do komentarza

Prezenty od losu - co samo przyjdzie w ciągu najbliższego roku

 

W uczuciach - XIV UMIARKOWANIE, As Mieczy, V KAPŁANKA

ponieważ pojawiło się umiarkowanie i kapłanka obstawiam, że nie będzie stałego związku

brakuje mi tutaj męskiej energii w tym rozkładzie

 

W karierze - Król Monet, Król Buław

myślę, że w karierze będzie stabilnie, będziesz się rozwijać i na brak pracy narzekać raczej nie będziesz

 

W finansach - 0 GŁUPIEC, VIII Buław, IV Monet

bez większych zmian, będą Cię kusiły zakupy

 

W zdrowiu - II Mieczy, Król Monet

zatoki, oskrzela, generalnie narządy parzyste w okolicach układu oddechowego/ głowy w okresie zimowym

 

Niespodzianka - XXI ŚWIAT, VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ, V KAPŁANKA

obstawiałabym jakąś podróż lub ewentualnie przedłużenie umowy w pracy na dłużej

 

Ostrzeżenie - Paź Monet, VII Mieczy

uwaga, na plotki , kłamstwo itp

 

 

Na co zapracuję sama

 

W uczuciach - XIII ŚMIERĆ, XVII GWIAZDA, II PAPIEŻ

zamkniesz za sobą pewne etapy, ewentualnie zmienisz podejście do czegoś

 

W karierze - IX Mieczy, III CESARZOWA, VIII Monet

taka bardziej ustabilizowana pozycja w obecnej pracy

 

W finansach - Królowa Buław, III Monet

może jakaś podwyżka

 

W zdrowiu - VII Kielichów, X KOŁO FORTUNY

być może coś ze strony układu pokarmowego, dbaj o regularne i pełnowartościowe posiłki

 

Najważniejsze wydarzenie tego roku: V KAPŁANKA, As Buław, III CESARZOWA

no karty ciążowe są ewentualnie pomyślne sytuacje w pracy

 

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV CESARZ, VII Kielichów, IX PUSTELNIK

weźmiesz wiele spraw w swoje ręce, część rzeczy na pewno się wyjaśni i ułoży, ale i tak wciąż będziesz poszukiwać swojego szczęścia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

 

W uczuciach - XIV UMIARKOWANIE, As Mieczy, V KAPŁANKA

ponieważ pojawiło się umiarkowanie i kapłanka obstawiam, że nie będzie stałego związku

brakuje mi tutaj męskiej energii w tym rozkładzie

 

Na blogu wróżki Joanny znalazłam taką interpretację, że As mieczy + kapłanka to związek, relacja karmiczna

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dziękuję za pomoc :)

Weryfikacja

Rozkład urodzinowy 2017

 

Singielka, pracująca za granicą, kontrakt mam do końca sierpnia, usiłująca rozkręcić trochę swój biznes, wieczny niedosyt pieniędzy, bezdzietna, brak perspektyw na normalnego faceta, znowu singiel, samochód mi się marzy i jakiś facet z którym można mieć dziecko. Własna działalność z rękodziełem tez mi się marzy ale ciągle coś staje na drodze no i martwię się trochę czy mi się to opłaci, bo jak już zacznę to trzeba będzie płacić podatki itp.

tarot Manga ( Kapłanka i Papież zamienione miejscami)

 

Prezenty od losu - co samo przyjdzie w ciągu najbliższego roku

 

W uczuciach - XIV UMIARKOWANIE, As Mieczy, V KAPŁANKA

Ustabilizowane życie uczuciowe, romans

 

W karierze - Król Monet, Król Buław

Cokolwiek sobie zaplanuję, powiedzie mi się, uzyskam pomoc od kogoś. - byłam zainteresowana w sensie podobali mi się dwaj koledzy z pracy

 

W finansach - 0 GŁUPIEC, VIII Buław, IV Monet

Moja beztroska w wydawaniu pieniędzy przerodzi się w oszczędzanie, np na ten wymarzony samochód. Głupiec pokazał mi się też parę razy jako kasa, którą dostałam ale jej nie zarobiłam, może coś wygram :) pod warunkiem, że zacznę grać. - kupiłam połowa w kredycie

W zdrowiu - II Mieczy, Król Monet

II mieczy mi pokazuje zatoki zawsze a mam z nimi notoryczne problemy, Monetowy to może specjalista, którego wreszcie odwiedzę. - ciąża z monetowym

 

Niespodzianka - XXI ŚWIAT, VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ, V KAPŁANKA

Wow same WA, moje życie się odmieni na lepsze, wyjaśnienie jakiejś tajemnicy, podróż albo przeprowadzka, sukces w jakiejś dziedzinie albo kupię ten samochód :)i ciąża

Ostrzeżenie - Paź Monet, VII Mieczy

Na kogoś kto będzie mnie próbował oszukać.

 

Na co zapracuję sama

W uczuciach - XIII ŚMIERĆ, XVII GWIAZDA, II PAPIEŻ

Rozpocznę nowy etap w moim życiu uczuciowym, zmiana nastąpi mam nadzieję, że na lepsze, bo do tej pory było źle. Zakocham się, związek, jakaś relacja mnie czeka. - romans i jego nagły koniec z powodu ciąży

W karierze - IX Mieczy, III CESARZOWA, VIII Monet

Niepotrzebnie będę się zamartwiać, wszystko będzie ok, mam wrażenie że chodzi tutaj o ta moja działalność, będę skupiała się nad tym i powoli realizowała swój plan - monotonna praca

 

W finansach - Królowa Buław, III Monet

Coś sobie kupię, coś większego :) samochód ?

 

W zdrowiu - VII Kielichów, X KOŁO FORTUNY

Urojone problemy, wymyślone choroby.

 

Najważniejsze wydarzenie tego roku: V KAPŁANKA, As Buław, III CESARZOWA

Ja tu widze tylko zajście w ciążę

 

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV CESARZ, VII Kielichów, IX PUSTELNIK

Częśc moich zamiarów uda mi się zrealizować a część będę musiała odpuścić mam wrażenie, że bardziej powiedzie mi sie na polu zawodowym niz uczuciowym. - sama, w ciązy, na zwolnieniu lekarskim

 

Inne interpretacje mil widziane :) i bardzo wyczekiwane.

 

 

Prezenty od losu - co samo przyjdzie w ciągu najbliższego roku

 

W uczuciach - XIV UMIARKOWANIE, As Mieczy, V KAPŁANKA

ponieważ pojawiło się umiarkowanie i kapłanka obstawiam, że nie będzie stałego związku

brakuje mi tutaj męskiej energii w tym rozkładzie

 

W karierze - Król Monet, Król Buław

myślę, że w karierze będzie stabilnie, będziesz się rozwijać i na brak pracy narzekać raczej nie będziesz

 

W finansach - 0 GŁUPIEC, VIII Buław, IV Monet

bez większych zmian, będą Cię kusiły zakupy

 

W zdrowiu - II Mieczy, Król Monet

zatoki, oskrzela, generalnie narządy parzyste w okolicach układu oddechowego/ głowy w okresie zimowym

 

Niespodzianka - XXI ŚWIAT, VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ, V KAPŁANKA

obstawiałabym jakąś podróż lub ewentualnie przedłużenie umowy w pracy na dłużej

 

Ostrzeżenie - Paź Monet, VII Mieczy

uwaga, na plotki , kłamstwo itp

 

 

Na co zapracuję sama

 

W uczuciach - XIII ŚMIERĆ, XVII GWIAZDA, II PAPIEŻ

zamkniesz za sobą pewne etapy, ewentualnie zmienisz podejście do czegoś

 

W karierze - IX Mieczy, III CESARZOWA, VIII Monet

taka bardziej ustabilizowana pozycja w obecnej pracy

 

W finansach - Królowa Buław, III Monet

może jakaś podwyżka

 

W zdrowiu - VII Kielichów, X KOŁO FORTUNY

być może coś ze strony układu pokarmowego, dbaj o regularne i pełnowartościowe posiłki

 

Najważniejsze wydarzenie tego roku: V KAPŁANKA, As Buław, III CESARZOWA

no karty ciążowe są ewentualnie pomyślne sytuacje w pracy

 

Efekty na koniec cyklu czyli kolejnych urodzin: IV CESARZ, VII Kielichów, IX PUSTELNIK

weźmiesz wiele spraw w swoje ręce, część rzeczy na pewno się wyjaśni i ułoży, ale i tak wciąż będziesz poszukiwać swojego szczęścia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...