Skocz do zawartości

moja rozterki dotyczace pracy


bibo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dobra prace, nie moge narzekac, ale caly czas szukam swojego miejsca, srednio po dwoch latach praca zaczyna mnie nudzic, wiec sie doszkalam i zmieniam prace. Chcialabym, aby moja praca byla moja pasja. Obecnie mam dobra prace, ale naszla mnie ochota na zmiane, niestety towarzyszy mi rowniez strach, ze moge stracic cos co tak naprawde nie bylo zle.

 

1 sytuacja obecna CESARZOWA znam swoja wartosc w pracy, raczej mam pewna pozycje w pracy, chociaz mowi sie, ze w zyciu nie ma nic pewnego... jestem ambitna i pracowita.

2 co przyniesie najbliższa przyszłość KROLOWA KIELICHOW pierwsze skojarzenie to moja kolezanka z pracy, z ktora czesto pracuje, jest na wyzszej pozycji niz ja, wiec moze zostane przez nia doceniona

3 co powinno być przestroga 9 DENAROW moze za duzo marudze, przeciez wcale nie jest zle, ale jednak mi ciagle malo

4 co powinno się robić by sytuacja była lepsza 4 BULAW mysle znowu o doksztalcaniu, juz dluzszy czas za mna ten pomysl chodzi, wiec moze warto ruszyc dupe i nie myslec, a dzialac.

5 ostateczny wynik GIERMEK KIELICHOW czy to moga byc moje poczatki na nowym stanowisku po ukonczeniu wyzej juz wspomnianej szkoly?

 

Calkiem fajne karty wyszly jak na moje oko :crazyangel:

Jestem bardzo ciekawa jak Wy ten rozklad widzicie :brum:

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

4 co powinno się robić by sytuacja była lepsza 4 BUŁAW

jeżeli chodzi o działania zewnętrzne, raczej nic

4 to ograniczenia

ewentualnie popracuj nad ociepleniem atmosfery w pracy

 

Giermek pucharów przynosi wiadomości, ale u mnie on jest na szarym tle, więc to wcale nie mysi być nic przyjemnego...

może chodzić o ofertę, która nie do końca Cię zadowoli albo będzie ktoś lepszy na rozmowie kwalifikacyjnej

 

co do reszty, zgadzam się z Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Powinnaś ukończyć jakiś kurs, czy coś w tym stylu i 4 Buław mówi, że Ci się to uda :)

 

Przestroga- bardziej się skupić na pozytywach w tej pracy ;)

 

Wynik : Giermek Kielichów- może to być nowa oferta, czy nowe stanowisko

Odnośnik do komentarza

Euterpe dziekuje za interpretacje. Mi giermek kielichow kilka razy pokazala nowa prace, nowe stanowisko i tez karta w oddali ma lekko szare tlo, ale mi zawsze ta karta przynosila pozytywne wydarzenia. Jaka masz talie?

Caitriona Dziekuje za interpretacje, podoba mi sie ona :) mam nadzieje, ze sie spelni :)

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to,że w obecnej pracy masz dobrą/silną pozycję. Praca stabilna. 4 buławy oczywiście mogą mówić o kursie ewentualnie o wyplunieciu na nowe. Ja jednak obstawiam,że narazie zostaniesz tutaj 🙂

Odnośnik do komentarza

Panna.marta dziekuje za interpretacje. Pomysl o doszkalaniu pojawil sie juz dawno w mojej glowie, ale ciagle sie waham, bo to koszt okolo 12-16tys zl Faktem jest, ze po nim moglabym przejsc na stanowisko wyzej. Chyba wielki czas sie zdecydowac.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

1 sytuacja obecna CESARZOWA - potrafisz zakasac rekawy jak trzeba

2 co przyniesie najbliższa przyszłość KROLOWA KIELICHOW - mysle ze posluchasz swoich uczuc

3 co powinno być przestroga 9 DENAROW - ze mozesz stracic komfort finansowy

4 co powinno się robić by sytuacja była lepsza 4 BULAW - wiesz ja tu nie widze kart na nauke ale by sie radowac tym co juz masz, byc towarzyska i czesciej wychodzic do ludzi

5 ostateczny wynik GIERMEK KIELICHOW [/b] - znowu emocje, wiec moze sluchaj swojej intuicji ale ogolnie same pozytywy

Odnośnik do komentarza
Mam dobra prace, nie moge narzekac, ale caly czas szukam swojego miejsca, srednio po dwoch latach praca zaczyna mnie nudzic, wiec sie doszkalam i zmieniam prace. Chcialabym, aby moja praca byla moja pasja. Obecnie mam dobra prace, ale naszla mnie ochota na zmiane, niestety towarzyszy mi rowniez strach, ze moge stracic cos co tak naprawde nie bylo zle.

hm... skąd ja to znam...:-)

 

1 sytuacja obecna CESARZOWA bardzo ładna karta, jesteś zaradna, przedsiębiorcza, znasz swoją wartość

2 co przyniesie najbliższa przyszłość KROLOWA KIELICHOW myślę, że to Ty jako osoba zadowolona ze swojej pracy

3 co powinno być przestroga 9 DENAROW no tak, w 9 denarów często pokazują się osoby, które wszystko mają, ale jednak czują,że czegoś im brakuje do spełnienia, więc karty przestrzegają, aby za bardzo nie analizować, nie doszukiwać się negatywów

4 co powinno się robić by sytuacja była lepsza 4 BULAW na pewno przejdziesz do jakiegoś działania, które poprawi Twoją sytuację, może to byś szkolenie, kurs, nauka, ale także zmiana pracy na lepszą

5 ostateczny wynik GIERMEK KIELICHOW tutaj widziałabym Twoje zadowolenie

Odnośnik do komentarza
Iwka78 dziekuje za interpretacje i ciesze sie, ze nie tylko ja tak mam, bo moje otoczenie uwaza, ze wymyslam...

 

wyobraź sobie, że mam 38 lat i znalazłam pracę, którą lubię, to firma zaczyna upadać....

a to pech! co nie? :-P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie szukałam pracy, ale co zerknelam na FB "wyskakiwalo" mi ogloszenie o prace i to na dodatek cos co zawsze chcialam robic, wiec gdy juz po raz ktorys z kolei wyswietlilo mi sie jako ogloszenie sponsorowane postanowiłam wysłać wczoraj wieczorem CV, a dziś zupełnie już o tym zapomniałam. Zadzwonił telefon, nieznany numer (spodziewałam się dostawcy prądu) a to telefon w sprawie pracy. CV na duże tak, znajomość języka obcego na duże Tak, słyszałam same dobre rzeczy tylko, ze ja chce pracować 4 dni w tygodniu, a oni chcą kogoś na 5 dni w tygodniu. Pracodawca stwierdził, ze "odłoży sobie moje CV", podziękowałam za rozmowę i sama nie wiem co myśleć o tym dalej... zrobić kolejny rozkład?

Edytowane przez bibo
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

a dlaczego nie chcesz pracować 5 dni? nie wiem jak w Pl, ale może Ci będzie trudniej znaleźć pracę na 4 dni. Wiesz, jak to jest to co lubisz, dobrze płacą to może warto się zastanowić. A nowy rozkład czemu nie.

Odnośnik do komentarza

W kraju w którym mieszkam matki pracują 3-4 dni, czasem tylko 2 i mi ten system odpowiada. Raz w tyg dzieci kończą szkole wcześnie, maja zajęcia dodatkowe na które trzeba je zawieźć i odebrać. Nie mam mamy czy babci do pomocy, wszystko muszę zrobić sama. Pracując całe 4 dni, tęsknie za dziećmi, to jedyny dzień w tygodniu gdy możemy zrobić cos razem (nie licząc weekendu :P ) Ten jeden dzień wolny mogę coś planować, ja nadal się uczę i nie chce wszystkiego rzucać dla pracy. Wiem, ze może to dziwnie brzmi... Cenie każda godzinę z dziećmi odkąd pracuje całe 4 dni. Czas ucieka, one rosną...

Ja nie mam teraz złej pracy, ale zawsze może być lepsza i wiem, ze bez ryzyka się tego nie dowiem.

Jakie zarobki to jeszcze nie wiem, na początek pewnie cudów nie mogę wymagać, ale nie zgodzę się na mniej niż obecnie mam. Oferują auto służbowe, wiec to zawsze na plus, ponieważ utrzymanie auta tutaj jest drogie.

Z rozmowy wynikało, ze im zależy, ale jeśli ta praca jest moim przeznaczeniem, bo tak naprawdę sama do mnie przyszła, to się odezwa jeszcze, a jeśli nie... mówi się trudno i trzeba iść dalej...

Chyba zrobię kolejny rozkład ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...