Skocz do zawartości

Jak rozwinie sie dalej moja relacja z mężczyzną?


LadyG

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozwinie sie dalej moja relacja z mężczyzną?

Dałam okres rok.

10 denarów

9 buław

As denarów

Hmm. Jakieś sprawy finansowe, ale też dużo nieufności pomiędzy nami

As denarów na końcu, jakaś szansa, może przypływ gotówki. ale nic o uczuciach

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Nie napisalaś, czy to nowa relacja, czy kontynuacja już długo trwającej (patrz 1. karta), a rok, to za długo, jak na możliwość w miarę szybkiej weryfki, pomijając rozkłady urodzinowe.

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza

Ja widzie tu jakiś wzajemny brak zaufania, każdy skupiony na swoich finansach.A ten asik na końcu, to moze pojawienie sie innych korzystniejszych dla Was możliwości w zyciu. Zwiazek bez uczuć, bardziej z wyrachowania, dla wzajemnych korzysci.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Sprawy finansowe, inni ludzie- moze jego rodzina- cale pokolenia tej rodziny, ktorzy jak by stali na waszej drodze, troche nieufnosci i odsuwania sie ale tez obserwowania z boku ( takie lypanie spod oka) ale na koniec moze pojawic sie jakas konkretna propozycja, a jaka, to juz zalezy od waszej relacji na dzien dzisiejszy (bo jest tu malo info). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Dwie karty monetowe/dwie karty Bramy, a między tym 9 buław. Ja w Asie i 10 monet nie widzę tylko materializmu - czasem wychodzi mi 10 monet na mur, w postaci np. rodziny, bo to na 1. pozycji...ale raz, że nie wiadomo na jakiego mężczyznę i relację te karty, a weryfka po roku.. Pytanie jest o ROZWÓJ, a pierwsza 10...w 9 buław jest raczej STOP, niż rozwój w relacjach i to sumowanie, jakiej metody byśmy nie użyli. Może zaczniecie raz jeszcze od początku...pytanie, czy w tym samym składzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

do roku też nie widzę rozwoju

 

dziesiątki na wstępie hamują

 

dalej masz 9 buław - mało, że wpadasz na mur (10 monet), to jeszcze możesz oberwać

 

As denarów - to takie nikłe światełko nadziei, może więc po upływie tego czasu...

 

tak ogólnie to nie najlepiej to wygląda...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...