Jump to content

Nowy związek...


cabby
 Share

Recommended Posts

3 karty 5 pucharów, as denarów i kochankowie

 

Wydaje mi się, że piątka pucharów to żal, który czułam nadal po byłym facecie, i przez długi czas nie potrafiłam się uwolnić. Generalnie na początku miałam dużo żalu i odczuwałam tęsknotę i zdarzało mi się za nim płakać...

 

Ale kochankowie i as denarów pokazuje, że będzie to udana i rokująca relacja... Chociaż mogę się mylić i pierwsza karta może przynieść rozczarowanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Karta Kochanków mówi o wyborze - więc to dopiero początki, szczególnie że mamy Asa den jako szansę na coś stabilnego, ale na razie, patrząc po tych kartach to nic pewnego nie można powiedzieć o tym związku, właśnie przez kartę Kochanków

No chyba że pan ma jeszcze kogoś bo karta Kochanków pokazuje trójkąt.

Link to comment
Share on other sites

Guest ThePhoenix

5 pucharow moze mowic ze Twoje oczekiwania co do partnera/zwiazku a realna rzeczywistosc moze okazac sie odmienna, skupisz sie na tym co tracisz, co moze zaprzepascic Twoja szanse na zwiazek lub moze cos stanie na drodze do waszego szczescia na poczatku relacji. Ale jesli skupisz sie na tym co mozesz zyskac, a nie co tracisz, masz szanse wejsc w zwiazek.

Link to comment
Share on other sites

Guest ezopola

Związek, którego jeszcze nie ma i 30 marca, lub 15 kwietnia - nie ogarniam, ale przypuszczam, że to jest zawarte w tej 5 kielichów w sensie, że się martwisz, czy rokuje, zanim się faktycznie zaczął, zresztą o tym mówią też kolejne karty: martwisz się (5 kielichów), czy jest tu szansa (As monet), na związek (Kochankowie). Nie martw się na zapas..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Dziewczyny Moje drogie, trochę czasu upłynęło i jestem dalej z nim szczęśliwa i zaręczona. Na początku związku miałam jeszcze pewne obiekcje, porównywałam go do swojego ex. Jednak po jakimś czasie się otrząsnęłam z tego porównywania i do mojej głowy dotarło, że to zupełnie inny człowiek, więc obawy z poprzedniego związku nie powinny wpływać na tą relację. Nie ignoruje, jest kochany, często robi mi niespodzianki. Wydaje mi się, że ta 5 pucharów i kochankowie to były moje lęki, że będzie mnie równie źle traktować co mój ex.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...