Skocz do zawartości

Czy zatrzymam wynajęte mieszkanie?


aloa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zatrzymam wynajęte mieszkanie na następny rok?

 

Mam wynajęte mieszkanie w moim mieście, opłacone do września. Chciałabym go zatrzymać na następny rok, nie wiem tylko czy podołam finansowo.Jest dosyć drogie- czynsz wynajmu, ale spełnia moje oczekiwania.

Dlatego zrobiłam na to rozkład.

 

4 denary, rycerz denarów, 7 buław

Z dociągnięcia rycerz buław

 

Będę robiła plany na przyszłość, może otrzymam też jakieś wsparcie finansowe. Zastrzyk gotówki albo poszukiwanie dodatkowej jakąś walkę widzę o zatrzymanie tego mieszkania.

Z dociągnięcia rycerz buław i to mi daje do myślenia bo to często wyjazd zmiana mieszkania, to może jednak będę musiała się wyprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Na dwoje babka wróżyła ten rozkład, ale jednak skłaniam się ku temu, że zatrzymasz to mieszkanie, choć trochę się nagimnastykujesz pewnie, bo 7 Buław. 4 Denary i Rycerz Denarów jak najbardziej mówią, że podołasz finansowo :). Rycerz Buław to niekoniecznie przeprowadzka, może tu po prostu jakieś działania z Twojej strony.

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Zrobisz wszystko, aby tam zostac i zostaniesz, ale zastanow sie czy warto ciagnac cos na sile. Pewnie nie jednego bedziesz musiala sobie odmawiac, aby poradzic sobie z finansami. Mam wrazenie, ze za wszelka cene bedziesz chciala komus udowodnic (moze nawet sobie) ze sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza

4 denary - to to mieszkanie,

rycerz denarów - kontynuacja umowy,

7 buław - i tu może pojawić się problem, jakieś okoliczności, które zmuszą Cie by opuścić lokum (rycerz buław).

Problemy mogą się pojawić sierpień/ wrzesień. Do tego czasu będziesz spokojnie ta bytować.

Odnośnik do komentarza

4 denarów zatrzymuje, rycerz denarów to może być jakiś mężczyzna, który Cię wesprze finansowo, 7 buław to walka o swoje, więc może być ciężko, ale Ci się uda przynajmniej przez jakiś czas

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...