Jump to content

Czy zatrzymam wynajęte mieszkanie?

aloa
 Share

Recommended Posts

Czy zatrzymam wynajęte mieszkanie na następny rok?

Mam wynajęte mieszkanie w moim mieście, opłacone do września. Chciałabym go zatrzymać na następny rok, nie wiem tylko czy podołam finansowo.Jest dosyć drogie- czynsz wynajmu, ale spełnia moje oczekiwania.

Dlatego zrobiłam na to rozkład.

4 denary, rycerz denarów, 7 buław

Z dociągnięcia rycerz buław

Będę robiła plany na przyszłość, może otrzymam też jakieś wsparcie finansowe. Zastrzyk gotówki albo poszukiwanie dodatkowej jakąś walkę widzę o zatrzymanie tego mieszkania.

Z dociągnięcia rycerz buław i to mi daje do myślenia bo to często wyjazd zmiana mieszkania, to może jednak będę musiała się wyprowadzić?

• Ekspert

Na dwoje babka wróżyła ten rozkład, ale jednak skłaniam się ku temu, że zatrzymasz to mieszkanie, choć trochę się nagimnastykujesz pewnie, bo 7 Buław. 4 Denary i Rycerz Denarów jak najbardziej mówią, że podołasz finansowo :). Rycerz Buław to niekoniecznie przeprowadzka, może tu po prostu jakieś działania z Twojej strony.

Powodzenia! :)

Zrobisz wszystko, aby tam zostac i zostaniesz, ale zastanow sie czy warto ciagnac cos na sile. Pewnie nie jednego bedziesz musiala sobie odmawiac, aby poradzic sobie z finansami. Mam wrazenie, ze za wszelka cene bedziesz chciala komus udowodnic (moze nawet sobie) ze sobie poradzisz.

4 denary - to to mieszkanie,

rycerz denarów - kontynuacja umowy,

7 buław - i tu może pojawić się problem, jakieś okoliczności, które zmuszą Cie by opuścić lokum (rycerz buław).

Problemy mogą się pojawić sierpień/ wrzesień. Do tego czasu będziesz spokojnie ta bytować.

4 denarów zatrzymuje, rycerz denarów to może być jakiś mężczyzna, który Cię wesprze finansowo, 7 buław to walka o swoje, więc może być ciężko, ale Ci się uda przynajmniej przez jakiś czas