Skocz do zawartości

Randka ZWERYFIKOWANY


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Ide jutro, a wlasciwie juz dzis na randke. Pierwsze dwie karty postawilam na to jak bedzie, a ostatnia podsumowujaca to co wyniknie z tej znajomosci po jutrzejszym spotkaniu. Glupiec rycerz bulaw umiarkowanie. Bedzie smiesznie, beztrosko. Wyniknie z tego znajomosc kolezenska. Pan jest z zywiolu ognia stad moze rycesz bulaw :)weryfka jutro :)

Odnośnik do komentarza

Nic specjalnego się nie wykluje.

Znajomość będzie trwała jako "znajomi"lub się wykruszyly.

Randka- Rycek, pani się pani podoba, proszę panią;)

Ale też żadne z was nie ma jakichś wielkich oczekiwań, ot , spotkanie.

W Glupcu możecie gdzieś sobie powędrowac, jakiś spacer, albo ktoś pomyli drogę/godzinę .

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
Nic specjalnego się nie wykluje.

Znajomość będzie trwała jako "znajomi"lub się wykruszyly.

Randka- Rycek, pani się pani podoba, proszę panią;)

Ale też żadne z was nie ma jakichś wielkich oczekiwań, ot , spotkanie.

W Glupcu możecie gdzieś sobie powędrowac, jakiś spacer, albo ktoś pomyli drogę/godzinę .

 

Pan podoba się Pani czy Panu podoba się Pani ?

Odnośnik do komentarza

być może pan Cię zaskoczy jakimś ciekawym pomysłem na tej randce, możecie też spędzić ten czas beztrosko na luzie. Podsuma, stabilnie z szansą na coś ciekawego :) Powodzenia i udanego wieczoru.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie na spotkaniu?

XXII Głupiec + rycerz buław

Randka będzie na luzie, beztroska, spontaniczna. Pan na pewno Cie czymś zaskoczy. Będzie muzyka, może drink, niewykluczona imprezy aż po świt.

Będzie miał dobre chęci, zechce stawić, ale może zapomnieć portfela (generalnie możliwa jakaś wpadka) - trzeba mu to wybaczyć, bawić się chwilą, swoim towarzystwem. Jeśli wieczór będzie bez alkoholu, odwiezie Cie? Czas nie będzie się dłużył. To będzie udany wieczór.

Co wyniknie z tej znajomości?

XIV Umiarkowanie

To spotkanie zaowocuje w dłuższą znajomość, przyjaźń, a w późniejszym czasie może przynieść miłość.

Miłość oparta na przyjaźni, rozmowach, kompromisie.

Umiarkowanie to komplementy, wymiana uśmiechów, ale też i pocałunków i pieszczot.

Myślę, że się sobie spodobacie, a czas będzie pracował nad tym związkiem. Cierpliwości. :--)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Jak będzie na spotkaniu? XXII Głupiec + rycerz buław

szybko, energicznie, dużo śmiechu, możesz zapomnieć o rzeczywistości, chyba wpadniesz w błogi nastrój, czyżby też zauroczenie...

Rycerz buław - jedziesz gdzieś albo pan podjedzie lub odwiezie...

 

Co wyniknie z tej znajomości? XIV Umiarkowanie

raczej znajomość powinna być kontynuowana, dalsze poznawanie się

umiarkowanie nie dostarcza takich fajerwerków jak karty powyżej, ale za to daje stabilizację, spokój, harmonię

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

A to zależy, czy to Wasze pierwsze spotkanie?

 

Jak będzie: O. Głupiec, Rycerz buław

troszeczkę obaw, niepewności, ale i ognia, ruchu. w miarę karty, jak na randkę..

Podsumowanie tego, co wyniknie z tej znajomosci po jutrzejszym spotkaniu: XIV. Umiarkowanie

Podsumowanie całej znajomości..dziwnie postawiona sprawa. to, co wyniknie dla Ciebie, może nie być do opisania w jednej karcie, po niej patrząc..ewentualnie przyhamowanie dwóch poprzednich..

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

W sumie to pierwsze w takim kontekście :P

 

Weryfikacja:

Było fajnie. Pogadaliśmy, pospacerowaliśmy. Wędrówka głupca :P pasuje. Pan nie tyle przejmował inicjatywę co otwarcie manifestował zainteresowanie, więc to też pasuje do rycerza buław. Co wyniknie: Jak na razie chyba nic, ja jestem zainteresowana ale tylko czysto koleżeńsko póki co, pan raczej nie tylko. Więc moja postawa jest dosłownie "umiarkowana".

 

Te karty nie były kładzione oddzielnie, po prostu żeby było przejrzyście dla mnie w odczycie to stawiam zazwyczaj dwie pierwsze jako typowy opis sytuacji, a trzecia jest na zasadzie "co mi da podjęte działanie o które pytam".

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Anhana, i tak rewelka, ze na 1 zagadnienie jakoś jednak te karty "pogrupowałaś", bo na forum króluje niestety wyciąganie kart od Sasa do lasa ;)

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...