Skocz do zawartości

Rozkład nów od jutra, tj. 26.02.2017 r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Przełożenie 5 mieczy 10 kielichów As buław jakiś nowe sprawy się pojawią , mocno cos wywalczę..

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie Rycerz Mieczy - nerwy, stres lub jakiegoś nerwusa

 

 

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 9 monet moją niezależnośc, moje pasje itp.

 

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? Król Buław Wisielec - mój były sprzed lat (on jest spod znaku Lwa)

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie As Mieczy 10 mieczy Królowa Monet - jedni się odcinają, drudzy powodują, że czuje się prawdziwą kobietą;)

 

5.Co możesz i musisz dać innym? 2 buław 10 kielichów - powinnam dać innym szczęście?

 

 

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? Rycerz Buław 3 mieczy Cesarzowa - ciężkie rozmowy z facetem, ale widać, że nie wpłyną na mnie źle..

 

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji Król Kielichów Koło 2 monet 6 monet - nie wiem ...tu widać jakieś zmiany losowe z powodu mężczyzny...

Odnośnik do komentarza

Przełożenie 5 mieczy 10 kielichów As buław - będzie emocjonalnie, możesz się czuć trochę przemęczona, będzie dużo emocji bardzo różnych i pozytywnych i negatywnych

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie Rycerz Mieczy - główkowanie albo nie przejmować się Szefem w pracy:-)

 

 

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 9 monet tak, sprawianie sobie drobnych przejemności, dbanie o siebie

 

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? Król Buław Wisielec - mój były sprzed lat (on jest spod znaku Lwa) - tak, wisząca relacja z nim

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie As Mieczy 10 mieczy Królowa Monet - będziesz czuć się dowartościowana

 

5.Co możesz i musisz dać innym? 2 buław 10 kielichów - mi się wydaje, że dystans i pełnię uczuć

 

 

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? Rycerz Buław 3 mieczy Cesarzowa - mogą być ciężkie, ale nie koniecznie, to też wyjaśnianie spraw

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji Król Kielichów Koło 2 monet 6 monet - będę jakieś zmiany losowe w jego życiu, a ty będziesz się wahać, czy tego chcesz, czy nie...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro
Przełożenie 5 mieczy 10 kielichów As buław jakiś nowe sprawy się pojawią , mocno cos wywalczę..

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie Rycerz Mieczy - nerwy, stres lub jakiegoś nerwusa

 

 

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 9 monet moją niezależnośc, moje pasje itp.

 

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? Król Buław Wisielec - mój były sprzed lat (on jest spod znaku Lwa)

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie As Mieczy 10 mieczy Królowa Monet - jedni się odcinają, drudzy powodują, że czuje się prawdziwą kobietą;)

 

5.Co możesz i musisz dać innym? 2 buław 10 kielichów - powinnam dać innym szczęście?

 

 

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? Rycerz Buław 3 mieczy Cesarzowa - ciężkie rozmowy z facetem, ale widać, że nie wpłyną na mnie źle..

 

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji Król Kielichów Koło 2 monet 6 monet - nie wiem ...tu widać jakieś zmiany losowe z powodu mężczyzny...

WERYFIKACJA

 

 

Przęłożenie mowilo o zakonczeniu relacji z byłym, który okazał się byc zwykłym burakiem, o dobrych relacjach rodzinnych i chyba w tym asie o dobrej energii ;)

1.Co trzeba odpuścić od siebie Rycerz Mieczy - eksa, ktory bywał złośliwy wobec mnie ..szkoda nerwów ;)

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 9 monet dbanie o swoje dobro, co tez czynię ;)

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? Król Buław Wisielec - były zniknął na wieki, może mam cichego wielbiciela, albo pokazał sie inny

4.Jak otoczenie wpływa na mnie As Mieczy 10 mieczy Królowa Monet eks mnie wkurzył, co juz pisałam, a w polowie miesiąca wpłynął zwrot z podatku i czuję się bogata ;))

5.Co możesz i musisz dać innym? 2 buław 10 kielichów może chodzi o rozmowy rodzinne, na temat rodziny, z mamą, siostrą, to im dawałam

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? Rycerz Buław 3 mieczy Cesarzowa napisalam byłemu co o nim i jego zachowaniu myslę, a on sie obraizł na wieki, ale jakos mnie to nie załamało, wręcz przeciwnie ;)

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji Król Kielichów Koło 2 monet 6 monet - chodzi o relacje z kimś, z kim nie jestem, ale ten ktos sie kręci koło mnie i mnie wspiera, chce byc ze mną, ale powiedziałam po raz kolejny, ze nie ma szansy ..chyba zrozumiał w końcu..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...