Skocz do zawartości

marzec ZWERYFIKOWANY


silver

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kolejny miesiąc za nami a przed nami marzec :)

Miesiąc w którym mam zamiar złożyć ostatecznie pracę magisterską. Plany to przede wszystkim mgr i wiem, że trochę kasy wpadnie mi by popłacić kilka zaległości:) Po cichu chciałabym wziąć się za siebie i trochę schudnąć.

Karty Illuminati cała talia nie odwracam.

Piguła na etanie trochę niezwykłym, zamężna, bezdzietna, wesoła :)

Proszę o zerknięcie i napisanie kilku słówek :)

 

AURA: Cesarz, 8 Monet, Eremita- aura nauki, ciężkiej pracy, dążenie do celu

 

DOM: Królowa Pucharów, Słońce, Koło Fortuny- wiosenne porządki, dużo radości i słońca, spełnienie marzeń

 

PRACA: 9 Buław, 2 Buław, As Buław - dużo energii w pracy, oczekiwanie na coś, nowe pomysły, dobrze będzie

 

FINANSE: Kochankowie, Koło Fortuny, 8 Mieczy- zaznacza się podpisanie dobrej umowy o pracę, w miejscu, które jest mi pisane, szpital?

 

ZDROWIE: Rydwan, 3 Monety, 5 Monet, wypadła 3 Puchary- dobre zdrowie i dużo energii, odchudzanie może się udać, ruch, sport, tańce

 

NIESPODZIANKA: 9 Pucharów, Świat, 5 Mieczy wypadła Gwiazda jakiś niespodziewany sukces z zagranicą związany, lecz coś trzeba będzie poświęcić?

 

OSTRZEŻENIE: Gwiazda, 5 Buław, 2 Mieczy - nie wchodzić w konflikty bo o czymś nie wiem i narobię sobie kłopotów, choć Gwiazda chroni

 

PODSUMOWANIE: Eremita, Rycerz Mieczy, Księżyc - dużo nauki za mną, jakaś osoba w moim otoczeniu jest fałszywa, nic nie jest tak jak mi się wydaje.

 

CIĄŻA: Rycerz Buław, As Pucharów, Siła - będzie się normalizowała gospodarka hormonalna.... NIE

Odnośnik do komentarza

AURA: Cesarz, 8 Monet, Eremita- Praca, mozolne skupianie się nad czymś pod okiem zwierzchnika, może doszkalanie, nauka czegoś.

 

DOM: Królowa Pucharów, Słońce, Koło Fortuny- Prezent od losu, odmiana może jakaś premia, która zainwestujesz w remont mieszkania

 

PRACA: 9 Buław, 2 Buław, As Buław - 9 buław jest bierna obserwuje, 2 buław sama nie umie zdobyć się na działanie ale daje znaki a w Asiku to przełamanie się i podjęcia działania np dostaniesz propozycję jakiegoś kursu, będziesz się zastanawiała czy dasz radę nie umiała podjąć decyzji czy się za to zabrać i bach jednak się weźmiesz

FINANSE: Kochankowie, Koło Fortuny, 8 Mieczy- Też mi się skojarzyło z podpisaniem umowy

ZDROWIE: Rydwan, 3 Monety, 5 Monet, wypadła 3 Puchary- 5 monet zawsze mi się kojarzyła z niedostatkiem czegoś, zła dieta, a 3 pucharów kiedyś widziałam opis, że to bagatelizowanie objawów

 

NIESPODZIANKA: 9 Pucharów, Świat, 5 Mieczy wypadła Gwiazda - jakas okazja, może być wyjazdu za granice albo wycieczki poza miejsce zamieszkania ale chyba z tego zrezygnujesz

OSTRZEŻENIE: Gwiazda, 5 Buław, 2 Mieczy - Jak chcesz zmian albo czegoś dokonać musisz się za to zabrać a nie tylko planować

 

PODSUMOWANIE: Eremita, Rycerz Mieczy, Księżyc - Poszerzysz swoją wiedzę, czegoś się nauczysz z tym księżycem to tak jakbyś myślała że coś wiesz ale Eremita zmieni twoje zdanie

 

CIĄŻA: Rycerz Buław, As Pucharów, Siła - niestety nie widac ciąży

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

AURA: Cesarz, 8 Monet, Eremita

Widać Twoją prace nad mgr, dowiadywanie się, zdobywanie wiedzy. Całkiem spoko to wygląda :usmiech_na:

DOM: Królowa Pucharów, Słońce, Koło Fortuny-

Pani na włościach. Poczujesz powiew wiosny, wiosenne porządki zagoszczą w domu ale widać też Twoje niezadowolenie niejako i „Syzyfową prace” bo zasugerowałabym, ze Koło Fortuny pokazuje na powrót zimy i trochę zmarnowanie Twoich starań i zmagań z brudem w domu ;)

PRACA: 9 Buław, 2 Buław, As Buław

Dzieje się. Ogień koleżanko. Rozmowy, działania, zadania itp. Nudzić się na pewno nie będziesz.

FINANSE: Kochankowie, Koło Fortuny, 8 Mieczy

Tu może być różnie, powiedziałabym, ze problemy zdrowotne trochę $$ pociągną.

ZDROWIE: Rydwan, 3 Monety, 5 Monet, wypadła 3 Puchary

Nerki / układ moczowy / ewentualnie płuca. Przyjrzyj się i miej na uwadze.

NIESPODZIANKA: 9 Pucharów, Świat, 5 Mieczy wypadła Gwiazda

Nie lubie interpretować tego pytania, ma to pozostać niespodzianką….

OSTRZEŻENIE: Gwiazda, 5 Buław, 2 Mieczy

Uważaj na zdrowie i kłotnie.

PODSUMOWANIE: Eremita, Rycerz Mieczy, Księżyc

Dużo nauki, nawet brdzo nauki i lekkie poddenerwowanie w tym miesiącu.

CIĄŻA: Rycerz Buław, As Pucharów, Siła

Będzie blisko, ale to jeszcze nie to. Chociaż w sypialni będzie ogień ;)

Jak wspomniałam wyżej – zadbaj o swój układ moczowy, bo to może mieć związek, z problemami z zajściem w ciążę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak na razie dopinam finansowo naukę, bo jeśli chcę zakończyć to muszę uregulować płatności. Trochę kasy poszło. Dlatego karty pokazały regulacje finansowe zgodnie umową (Kochankowie), Koło Fortuny wydawanie pieniędzy, a 8 Mieczy nie widzę kasy. Resztę weryfikacji później.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to mamy już prawie kwiecień :)

Dziękuję wszystkim za interpretacje, w miarę możliwości starałam się odwdzięczyć tym samym :)

Udało mi się zakończyć pracę magisterską. Obrona 24 kwiecień. :prosi: żeby się udało.

Marzec był bardzo pracowity, czasem nie ogarniałam rzeczywistości.

W zdrowiu wyszło zakażenie dróg moczowych, w domu na początku miesiąca trochę posprzątałam, później zajęłam się tylko pracą mgr i olałam chatę.

Faktycznie dostałam propozycję kursu i ostatecznie się zgodziłam.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...