Skocz do zawartości

Jak potoczy się relacja z moją rodziną?


LadyG

Rekomendowane odpowiedzi

Jak potoczy się relacja z moją rodziną?

 

Jakiś czas temu miałam konflikt z mojąrdziną, pokłóciłam się z siostrą, ciotkami.Poszło o wtrącanie się w moje życie. Teraz jest cisza, nie mamy kontaktu.

Zapytałam, jak dalej rozwinie się moja relacja z nimi, czy będzie jakiś przełom, wybaczenie z obu stron?

 

6 mieczy

Królowa mieczy

10 denarów

 

Dociągnięta karta 6 kielichów

 

Hmm widać tu moje odcięcie od nich.Postrzegają mnie jako ostrą, konfliktową babkę- mieczowa, ja często wychodzę w tej karcie jako wodnik.10 denarów na koncu.Może dojdzie to porozumienia.

Dociągnięta 6kielichów, przeszłość, je bardzo wiem jak to zinterpretować.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

6 Mieczy to jest karta brama, mnie przeważnie pokazuje dobre rzeczy. Ty będziesz zdystansowana, ale dwie następne karty są typowo rodzinne, czyli 10 Denarów i 6 Kielichów, także powinno się dobrze skończyć, czyli wybaczeniem :)

Odnośnik do komentarza

Dwie pierwsze karty to stresująca sytuacja, od której nastąpiło odcięcie się, pójście dalej a dwie kolejne to rodzina, pozytywne relacje, powrót do miłych rzeczy. Więc tak wasze relacje sie poprawią.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
Zapytałam, jak dalej rozwinie się moja relacja z nimi, czy będzie jakiś przełom, wybaczenie z obu stron?

 

6 mieczy

Królowa mieczy

10 denarów

 

Dociągnięta karta 6 kielichów

 

Dalszy kontakt będzie związany z jakimś sprawami majątkowymi. Dopiero wtedy będzie okazja na "przegadanie" przeszłości - 6 kielichów i na pogodzenie się.

Obie strony powinny pójść na ustępstwa albo postarać się nawzajem zrozumieć. Na to że tylko jedna strona będzie przepraszać raczej nie ma co liczyć - warto pewne sprawy odpuścić, a przy innych postawić wyraźną granicę.

Odnośnik do komentarza
Jak potoczy się relacja z moją rodziną?

6 mieczy

Królowa mieczy

10 denarów

Dociągnięta karta 6 kielichów

 

Wiesz co, za jakiś czas wg mnie wrócicie do kontaktów jednak nie będzie to już to samo, co kiedyś. Niestety, ale widać, ze wypowiedziane zostały ostre słowa.

Odnośnik do komentarza

moze na chwile sie cos zmieni na lepsze,

ale na dluzsza mete nic sie nie zmieni w zachowaniu/stosunku rodziny do ciebie, dlatego odetniesz sie, a z rodzina beda cie laczyc jedynie sprawy finansowo - spadkowe.

Edytowane przez Lakshmi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...