Skocz do zawartości

Rozklad na rozwoj duchowy i inne


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Chcialabym pojsc na sesje Theta healing ktora ma wplywac na rozwoj umyslu, ciala i duszy. Bylam juz na grupowej sesji i sie mi ta energia spodobala a czuje ze potrzebuje oczyszczenia, wiec zrobilam rozklad na to czego moge sie spodziewac po sesji, ktora bedzie sie odbywac juz w Marcu. Uzdrowicielem jest pol Polka pol Australijka.

 

1. Jakim uzdrowicielem jest Anna - 5 denarow - podobna jest bardzo dobra wiec nie do konca rozumiem tej karty tutaj??

2. Co Anna we mnie zobaczy koniecznego do oczyszczenia -Kaplanka - na mysl przychodzi mi jedynie intuicja (tyle ze nie do oczyszczenia) zbaranialam tu

3. Powod dla ktorego to robie -Wieza- chce pozbyc sie starych wierzen

4. Czego oczekuje po sesji - 6 denarow - hojnosci

5. Jak ta sesja wplynie ogolnie na moja osobe - 6 pucharow - cieplutko ? :)

6. Jak wplynie na mnie emocjonalnie - 8 bulaw - bardzo pozytywnie, duzo energii i checi do dzialania

7. Jak wplynie na zwiazki osobiste - Cesarzowa - kwitnaco

8. Na prace/kariere - 3 pucharow - satysfakcja i radosc z wykonywanej pracy

9. Na finanse - 3 denarow - bogactwa tu nie widze, a szkoda :(

10. Na rozwoj duchowy - As bulaw - napewno cos sie ruszy, wiecej energii w dloniach

11. Jakich wynikow moge sie spodziewac do roku czasu - 6 mieczy - na pewno zmian

12. Rada - Glupek - podejsc do tego jak do przygody?

 

Dla porownania zrobilam sobie rozklad na wyzej wymienione aspekty mojego zycia na czas aktualny, czyli:

 

1. Jaka jestem osoba na czas aktualny - 3 pucharow - ogolnie radosna

2. Moj stan emocjonalny - 10 denarow - jestem bogata emocjonalnie? i stapam twardo po ziemi

3. Zwiazki osobiste - R. denarow - no tu sie nic nie rusza, jestem ostrozna

4. Praca - 9 mieczy - martwie sie na zapas

5. Finanse - Sad - nie wiem

6. Rozwoj duchowy - Wisielec - tez nie wiem bo gdyby nie patrzec to sie troche rozwijam

 

Jestem ciekawa Waszej intepretacji za ktora bylabym bardzo wdzieczna bo ta sesja wcale nie jest taka tania.

Odnośnik do komentarza

1.Pomocnym.

2.Twój umysł.

3.By pozbyć się negatywów

4.Uzyskania pomocy

5.Miło, beztrosko

6.Doda Ci enegri i chęci do życia

7.Bardzo dobrze :-)

8.Tutaj pozytywne emocje

9.Będzie po prostu ok- ani biedy, ani kokosów

10.Zaczniesz nowy rozdział

11.Pozbycia się problemów, pokonanie ich

12.Wejść w nową drogę,zacząc od początku

 

 

1.Towarzyska

2.Być może masz w sobie wiele emocji.

3.Powoli ktoś się pojawi, ale jeszcze nie teraz

4.Zamartwianie się, stres

5.Szału nie ma, ale jest stabilnie

6.W tej chwili zastój

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość ThePhoenix

Weryfikacja:

1. Jakim uzdrowicielem jest Anna - 5 denarow - podobna jest bardzo dobra wiec nie do konca rozumiem tej karty tutaj?? Znalazlam kogos innego, stwierdzilam ze Anna jest za droga.

2. Co Anna we mnie zobaczy koniecznego do oczyszczenia -Kaplanka - na mysl przychodzi mi jedynie intuicja (tyle ze nie do oczyszczenia) zbaranialam tu - To sie tyczy powyzszego ale planuje do niej wrocic.

3. Powod dla ktorego to robie -Wieza- chce pozbyc sie starych wierzen

4. Czego oczekuje po sesji - 6 denarow - hojnosci

5. Jak ta sesja wplynie ogolnie na moja osobe - 6 pucharow - cieplutko ? :) -Jestem zdecydowanie spokojniejsza, mam pozytywne mysli i taka bardziej ciepla.

6. Jak wplynie na mnie emocjonalnie - 8 bulaw - bardzo pozytywnie, duzo energii i checi do dzialania - duzo wiecej pozytywnej energii i zdecydownie wiecej pewnosci siebie.

7. Jak wplynie na zwiazki osobiste - Cesarzowa - kwitnaco - za wczesnie by cokolwiek stwierdzic.

8. Na prace/kariere - 3 pucharow - satysfakcja i radosc z wykonywanej pracy - jak wyzej ale juz wpadlam na fajny pomysl by sobie dorobic

9. Na finanse - 3 denarow - bogactwa tu nie widze, a szkoda :(

10. Na rozwoj duchowy - As bulaw - napewno cos sie ruszy, wiecej energii w dloniach - Czesto medytuje (przychodzi mi to z ogromna latwoscia) a to wiaze sie z doswiadczeniami duchowomi, moja intuicja sie poprawila.

11. Jakich wynikow moge sie spodziewac do roku czasu - 6 mieczy - na pewno zmian - Dalej sie rozwijac wybierajac inna sciezke niz dotychczas

12. Rada - Glupek - podejsc do tego jak do przygody? - Probowac nowych rzeczy i nie planowac

 

Dla porownania zrobilam sobie rozklad na wyzej wymienione aspekty mojego zycia na czas aktualny, czyli:

 

1. Jaka jestem osoba na czas aktualny - 3 pucharow - ogolnie radosna

2. Moj stan emocjonalny - 10 denarow - jestem bogata emocjonalnie? i stapam twardo po ziemi

3. Zwiazki osobiste - R. denarow - no tu sie nic nie rusza, jestem ostrozna

4. Praca - 9 mieczy - martwie sie na zapas

5. Finanse - Sad - nie wiem - Tu dostalam podwyzke :)

6. Rozwoj duchowy - Wisielec - tez nie wiem bo gdyby nie patrzec to sie troche rozwijam - Tu bylam zawieszona ale z powodu.

 

Jestem ciekawa Waszej intepretacji za ktora bylabym bardzo wdzieczna bo ta sesja wcale nie jest taka tania.

 

Dzieki za interpretacje Patrycja!

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...