Jump to content

Praktyki jutrzejsze

Guest anhana
 Share

Recommended Posts

Jutro mam praktyki. Jestem dosłownie rzucona na głęboką wodę. Postawiłam trzy karty. Dwie pierwsze(standardowo): Jak będzie dla mnie na tych praktykach. Trzecia karta(podsumowująca): co mi da podjęte działanie.

3 mieczy 2 pucharów 6 buław

No, to będzie strasznie (3 mieczy) Będę przerażona, nie będę się mogła odnaleźć. Być może chodzi o to, że to będzie dla mnie emocjonalne przeżycie (3 mieczy i 2 pucharów)Że to co tam zobaczę mnie dotknie. Ale generalnie wyjdę z tego zwycięsko, osiągnę swój cel. Będzie mi się dobrze współpracowała z ludźmi w tamtym miejscu (2 pucharów).

Weryfikacja jutro wieczorem, trzymajcie kciuki :)

Ja myślę, że ta 3 Mieczy może oznaczać kontakt z cierpieniem, 2 Pucharów, okazywanie empatii, 6 Buław zwycięstwo, czyli dużo się nauczysz praktycznie, da ci to przewagę nad innymi.

• Ekspert

Początkowo coś Cię rozczaruje, albo 3 Mieczy pokazuje wprost kontakt z cierpiącymi osobami. 2 Kielichy mówi o dobrej atmosferze, nawiążesz miłe kontakty. 6 Buław mówi o ogólnym zadowoleniu :). Poradzisz sobie :).

Guest anhana

Dobra już weryfka. To był szpital, może dlatego 3 mieczy. Ogólnie było super, bardzo przyjazne miejsce, odnalazłam się tam ale sporo mnie to stresu kosztowało więc w tym kontekście 3 mieczy pasuje też. Bardzo mnie to wzbogaciło( 6 buław), jeśli chodzi o wiedzę praktyczną. Moja praca polegała na współpracy i rozmowie z pacjentami, więc w tym kontekście 3 mieczy obok 2 pucharów pasuje idealnie.