Skocz do zawartości

Praca-same negatywne karty ZWERYFIKOWANY


kirsty16

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam niedawno nową pracę, stanowisko bardziej odpowiedzialne niż wcześniej, ale warunki pracy oraz wynagrodzenie tak atrakcyjne, że lepiej nie mogłam trafić. Nie zawsze chcę podglądać przyszłość (kiedy jest fajnie), żeby nie zapeszyć, ale w tym przypadku to zrobiłam. :)

 

 

Czy może pod rząd wyjść osiem negatywnych kart? Może! Dla ciekawych wrzucam wylosowane karty, ciekawe czy się sprawdzi, ale wynik wygląda już na przesądzony.

 

 

Pierwsze pytanie, jakie zadałam: moja przyszłość w tej pracy (czy będę tam pracować, problemy, jak mi się będzie pracować, najbliższe tygodnie, to miałam na myśli):

Wynik-KSIĘŻYC

Rozumiem ją tak, że przyszłość w tej pracy jest w ogóle niepewna, że może nie być żadnej przyszłości.

 

Zadałam jeszcze raz, mając konkretnie na myśli "jak mi się będzie pracować"

Wynik-10 MIECZY

Widzę same problemy, uciążliwości, jakaś sytuacja mnie przerośnie, będę psychicznie wyczerpana.

 

Czy będę tam dłużej pracować?

Wynik- 3 BUŁAW

Widzę nową podróż, rozumiem jako szukanie nowej pracy.

 

Chciałam się dowiedzieć, co się konkretnie ze mną stanie?

Wynik-5 MIECZY

Jakaś kłótnia, konflikt, bronienie swego, ostateczne odejście, mając swoje racje (trzymane miecze).

Dorzuciłam jeszcze kartę jako uzupełnienie tej 5 mieczy:

Wynik-2 MIECZY

Brak mocy do wygrania/uniknięcia sytuacji, brak większego wpływu, lub niedopatrzenie jako wina.

 

Dodatkowo na koniec: Moja praca w tej firmie?

Wynik-PUSTELNIK, RYCERZ DENARÓW, ŚWIAT

 

Pustelnik rozumiem jako zerwanie kontaktu z tym miejscem/osobami. Rycerz Denarów sugeruje, że to potrwa ze dwa trzy tygodnie.

 

P. S. Wiem, że nie powinno się pytać kilka razy na jeden temat, ale jakbym nie trafiła tego Księżyca, to bym nie drążyła dalej. :/

Odnośnik do komentarza

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Pierwsze pytanie, jakie zadałam: moja przyszłość w tej pracy (czy będę tam pracować, problemy, jak mi się będzie pracować, najbliższe tygodnie, to miałam na myśli):

Wynik-KSIĘŻYC

Wg mnie zachłysnęłaś się tą pracą. I pierwsze dni przesądzają w Twojej głowie resztę. A tak nie do końca będzie. Inaczej została Ci praca przedstawiona na rozmowie kwalifikacyjnej a inaczej wyjdzie w przyszłości (i to niedalekiej). Niedociągnięcia, przekręcenia słów z rozmowy itp. inne obowiązki, niż się spodziewałaś. Jak by taka „iluzja” wg mnie.

Zadałam jeszcze raz, mając konkretnie na myśli "jak mi się będzie pracować"

Wynik-10 MIECZY

Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, ze nie do końca jesteś przygotowana do tej pracy. Stąd to wszystko. Ze trochę za wysokie wymagania. I może być ciężko się wdrożyć. Jednak życzę jak najlepiej.

Czy będę tam dłużej pracować?

Wynik- 3 BUŁAW

Wydaje mi się, że i tak i nie. Chyba jednak to nie jest twoje miejsce na ziemi. Na stałe tutaj na pewno nie zostaniesz. Ale wydaje mi się, ze zagrzejesz tu miejsce jakiś czas.

Chciałam się dowiedzieć, co się konkretnie ze mną stanie?

Wynik-5 MIECZY

Wynik-2 MIECZY

Nie dogadasz się z szefostwem wg mnie.

Moja praca w tej firmie?

Wynik-PUSTELNIK, RYCERZ DENARÓW, ŚWIAT

Jak dla mnie będziesz tutaj trochę, nauczysz się tego i owego ale zmienisz prace na lepsza, o czym świadczy Świat na końcu rozkładu.

 

Powodzenia :czarodziej:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

wyglada na to, ze sie rozczarujesz, (widac walke, kopanie dolkow i podkladanie swini / Mobbing) ... i ostatecznie odejdziesz z tej pracy / bedziesz szukac nowej

 

oby sie nie sprawdzilo

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Wydaje mi się, że odejdziesz z tej pracy, mówią o tym karty 3 Buław i Świat. A jaki powód. Jakieś nieporozumienia, może nawet kłótnie, choć wg mnie w tych 2 Mieczach będziecie szukać kompromisu. Jakiś czas zostaniesz w tej pracy, bo Rycerz Denarów raczej stały jest i nie śpieszy mu się, potem nowa praca :)

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Przed robieniem rozkładu byłam pełna optymizmu do pracy. Pierwsze kilka dni bardzo mi się podobało, dlatego w wynikach nie mogło być mowy o tym, że wyszło w nich moje nastawienie. Byłam nimi wręcz zaskoczona.

 

Na chwilę obecną mogłabym zweryfikować pytanie "jak mi się będzie pracować?-10 mieczy, i potwierdzić, że ona teraz tak wygląda. Jestem trochę psychicznie wyczerpana, a od nawału problemów w pracy boli mnie głowa i dochodzi do tego często podwyższone ciśnienie chyba +160. :)

Odnośnik do komentarza
Zaczęłam niedawno nową pracę, stanowisko bardziej odpowiedzialne niż wcześniej, ale warunki pracy oraz wynagrodzenie tak atrakcyjne, że lepiej nie mogłam trafić. Nie zawsze chcę podglądać przyszłość (kiedy jest fajnie), żeby nie zapeszyć, ale w tym przypadku to zrobiłam. :)

 

 

Czy może pod rząd wyjść osiem negatywnych kart? Może! Dla ciekawych wrzucam wylosowane karty, ciekawe czy się sprawdzi, ale wynik wygląda już na przesądzony.

 

 

Pierwsze pytanie, jakie zadałam: moja przyszłość w tej pracy (czy będę tam pracować, problemy, jak mi się będzie pracować, najbliższe tygodnie, to miałam na myśli):

Wynik-KSIĘŻYC

Rozumiem ją tak, że przyszłość w tej pracy jest w ogóle niepewna, że może nie być żadnej przyszłości.

 

Zadałam jeszcze raz, mając konkretnie na myśli "jak mi się będzie pracować"

Wynik-10 MIECZY

Widzę same problemy, uciążliwości, jakaś sytuacja mnie przerośnie, będę psychicznie wyczerpana.

 

Czy będę tam dłużej pracować?

Wynik- 3 BUŁAW

Widzę nową podróż, rozumiem jako szukanie nowej pracy.

 

Chciałam się dowiedzieć, co się konkretnie ze mną stanie?

Wynik-5 MIECZY

Jakaś kłótnia, konflikt, bronienie swego, ostateczne odejście, mając swoje racje (trzymane miecze).

Dorzuciłam jeszcze kartę jako uzupełnienie tej 5 mieczy:

Wynik-2 MIECZY

Brak mocy do wygrania/uniknięcia sytuacji, brak większego wpływu, lub niedopatrzenie jako wina.

 

Dodatkowo na koniec: Moja praca w tej firmie?

Wynik-PUSTELNIK, RYCERZ DENARÓW, ŚWIAT

 

Pustelnik rozumiem jako zerwanie kontaktu z tym miejscem/osobami. Rycerz Denarów sugeruje, że to potrwa ze dwa trzy tygodnie.

 

P. S. Wiem, że nie powinno się pytać kilka razy na jeden temat, ale jakbym nie trafiła tego Księżyca, to bym nie drążyła dalej. :/

 

z wszystkich kart najbardziej rzuca mi się w oczy księżyc, który napedza 10 mieczy, 5 mieczy i 3 buław.

 

księżyc- odpowiada Twoim lękom, niepewności oraz potrzebie konkretnego zweryfikowania czego dane stanowisko od Ciebie oczekuje. Nie zrozum mnie żle, absolutnie nie chcę Cię obrazić, ale mam wrażenie, że nie do końca wiesz na czym polega twoje stanowisko/praca-słowem co konkretnie masz robić.Jakbyś dopiero ścierała się z danym procesem. Kłopoty wynikające z aW? Brak bądź utrudniona komunikacja- brak jasnych przesłanek/wytycznych/celów/zakresu stanowisk-owego. pamiętaj także, że księżyc ma to do siebie, że często odnosi się do naszych leków- czegoś niespersonalizowanego.

 

Zgadzam się, że praca będzie ciężka pod względem psychicznych- brak jasności która niesie ze sobą księżyc będzie powodować, iż psychicznie poczujesz się obciążona, o czym konsekwentnie mówi 10 mieczy. Dalej 5 mieczy-3buław-2mieczy- odnosi się do tego, że problemem będzie "dogadanie się" w kwestiach służbowych

 

analizujac cały rozkład odnoszę wrażenie, że owszem odejdziesz- ale nie z konieczności, oraz dopiero po tym jak się dużo nauczysz.Pustelnik odnosi się do tego co wyniesiesz z pracy, jakie wartości dodane

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Będziesz tam pracować, nawet będziesz się starać przełamać/przekonać do tej pracy ale ostatnie zdanie będzie zależeć od Twojego organizmu/ stanu zdrowia.

Możesz mieć przerwę, albo chorobowe albo coś takiego tam wypadnie, że będziesz chciała zrezygnować, karta 3 buław to przyszłość i nowe plany

Na wyniku karta Świata też wskazuje na nowe miejsce, albo na przenosiny na inne stanowisko, lub w inny oddział firmy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA

 

Długo w tej pracy nie popracowałam, bo w połowie miesiąca ją sama rzuciłam. Przy zakładaniu tego wątku wszystko wydawało się kolorowe, ale z czasem zaczęło robić się pod górkę. Uznałam, że rzuciłam się na głęboką wodę. W pracy czułam się jak ta 10 mieczy, ciągle zestresowana i zdenerwowana (tabletki przeciwbiegunkowe przed pracą obowiązkowe), czasami w połowie pracy miałam ochotę stamtąd uciec albo gdzieś się schować, żeby uniknąć narzekań i uwag przełożonych. Największy problem w tej pracy widziałam w braku dostatecznej komunikacji, przez którą mi się obrywało, bo zrobiłam coś nie tak, bo osoba czegoś nie dopowiedziała, a ta poprzednia osoba była sama niedoinformowana. Nie wytrzymałam presji, nieprzyzwyczajona do tego, że ktoś na mnie w pracy ciągle narzeka, po tym jak spieprzyłam coś jeszcze większego, powiedziałam sobie dość i postanowiłam, że już do tej pracy nie pójdę. Na przyszłość dowiedziałam się, co nie jest moją mocną stroną i jakiej dziedziny na razie się nie tykać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...