Skocz do zawartości

Fryzjer i szybka weryfikacja ZWERYFIKOWANY


bibo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam spotkanie z fryzjerka dziś i ochotę na zmianę koloru włosów

 

Jakie będzie moje zadowolenie gdy zdecyduje się na zmianę koloru włosów?

 

7 monet rycerz monet król mieczy

 

Pewnie zapłacę więcej niż zwykle, będzie się podobać mojemu Królowi, ale jakiego lol tutaj nie widzę.

Druga opcja jest taka, ze się nie zdecyduje

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

ja bym się jeszcze zastanowiła

 

7 denarów - dobrze, może nawet będzie to praktyczna fryzura lub odpowiedni (czyli jaskrawy róż z jasnozielonym irokezem odpada) kolor

 

rycerz denarów + król mieczy - robisz to dla niego? król mieczy potrafi rzucić trafną, ale nie zawsze przyjemną ocenę...

Odnośnik do komentarza

Euterpe zawsze wszystko co dotyczy mnie robie dla siebie. To ja musze dobrze czuc w nowym kolorze, bo inaczej wszystkie lustra bede musiala zlikwidowac w domu.

 

Weryfikacja: przyciemnilam troszeczke kolor, mam kilka cienkich pasemek jasnego brazu. Zaplacilam troche wiecej niz zawsze, bo 2 kolory. Zgadzam sie, ze ta fryzura bedzie bardziej praktyczna, bo nie bedzie tak szybko widac odrostu.

Podcielam koncowki. Jestem zadowolona moj Krol twierdzi, ze lepiej mi w tym kolorze.

 

Bardzo sie balam zmian.

Jestem przewrazliwiona na punkcie moich wlosow.

Edytowane przez bibo
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

czyli 7 denarów mogło pokazać zadowolenie

 

Rycerz denarów - poszłaś pochwalić się swemu mężczyźnie (+ Król mieczy), niemało wydałaś

 

Król mieczy - ocena Twoje mężczyzny

 

też tak teraz widzisz karty?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Euterpe moj mezczyzna byl obecny przy farbowaniu, wiec stad Krol mieczy

Reszta sie zgadza, chociaz nie sadzilam, ze 7 denarow moze pokazac moje zadowolenie

 

to co tutaj oznaczało 7 denarów?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
to co tutaj oznaczało 7 denarów?

 

To zależy czyją wykładnię się przyjmie.

Na przykład u p. Suligi 7 monet (proste!) oznacza po prostu zysk, zadowolenie płynące z tego co się zgromadziło a także okazję czy szansę.

U Alli Ch. podobnie. P.Starowieyska również, z tym że ona uznaje tylko proste, więc każda karta albo jest dobra albo nie, ta 7 akurat jest O.K

Jeśli tak, to bibo zyskała na wyglądzie :)

 

A u p. Jóżwiaka oznacza "chybienie celu" - jeśli tak, to pudło - bibo nie zyskała na wyglądzie :P

 

Obstawiam to pierwsze.

Odnośnik do komentarza

Jak widac z kazdym rozkladem uczymy sie czegos nowego.

7 denarow pokazala zysk, nie przyszlo mi do glowy, ze moze byc to moje zadowolenie z nowej fryzury

Dziekuje Wam za pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...