Jump to content

Powrót do jogi :D

Lianna
 Share

Recommended Posts

• Ekspert

Miałam dwa miesiące przerwy od jogi. Dziś wracam do niej :). Zadałam pytanie : jak joga wpłynie na moje zdrowie psychofizyczne? Zakładany czas : trzy miesiące.

Kapłanka Królowa Kielichów 6 Buław

Powinnam się wyciszyć, uspokoić w tej Kapłance. Może bardziej panować nad emocjami ( Królowa Kielichów). 6 Buław to zadowolenie. Jeszcze bym tutaj odczytała pozytywny wpływ na układ hormonalny, bo wyszła Kapłanka i z sumy Kochankowie. Będę ćwiczyć też odpowiednie pozycje stymulujące tarczycę ;).

Guest Euterpe

masz świetne karty - na co tu narzekać? :P

Kapłanka + Królowa kielichów - Ty i Twoja instruktorka, wyciszenie (obie babki są spokojne), dasz ujście uczuciom

6 buław - świetne samopoczucie, zwycięstwo nad wahaniami nastrojów (królowa kielichów)

kielichów w twoim ostatnim rozkładzie na zdrowie właśnie mi brakowało.

papieżyca stanowi o wyciszeniu, poukładaniu w sobie emocji/myśli/pragnień i oczekiwań do siebie i świata.

królowa kielichów- dasz ujście emocjom, pozwolisz sobie na słabość, niedoskonałość, wrażliwość. tu kielichowa mówi także o akceptacji siebie i swoich słabości- praca nad nimi

6 buław- dosłownie zwycięstwo!

jak wpłynie? zaskakująco dobrze! cytujac panów-majstrów "będzie pani zadowolona"

trzymam kciuki

• Like 1

Guest SooYoung

Fajne :)

Jest poprawa psychiczna widać to w karcie Kapłanki, oraz poprawa w sferze emocji - Królowa Kielichów.

Dobry pomysł, widać że korzystny dla Ciebie - 6 buław :)

Wydaje mi się,że medytacja wyciszy w Tobie emocje... 6 kijów to zwycięstwo...To mówi samo za siebie... Yogga to Twój konik.... Myskę,że pozbędziesz sie negatywnych emocji

• Like 1

• 2 months later...
  • Ekspert

Weryfikacja !

Ćwiczę regularnie, czasem nawet dwa razy dziennie ( rano i wieczorem). Na pewno jestem spokojniejsza, choć jeszcze sporo pracy przede mną, ale ważne, że jest postęp :). Kapłanka mogła pokazać właśnie wyciszenie. Wydaje mi się też, że znacznie bardziej panuje nad emocjami- Kapłanka Królowa Kielichów. Natomiast 6 Buław- sprawia mi to po prostu radość i każde wyjście na matę, traktuję jako mało zwycięstwo :).

Dziękuję pięknie wszystkim za pomoc. Namaste! :)