Skocz do zawartości

Tajna kieszen


izis8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze o pomoc w interpretacji gdyż jestem poczatkujaca, poza tym mam nowa talie kart, której się dopiero uczę. Tajna kieszen zrobiłam na mezczyzne, z ktorym rozstalam sie niedawno po kilku latach trudnego zwiazku. Na codzien nie mamy kontaktu, ale ze mamy wspolnych znajomych, to widzimy sie czasem wszyscy w knajpie. Ostatnio spotkalismy sie kilka dni temu. Wiele sie wydarzylo na tym spotkaniu. On powiedzial, ze zastanawia sie nad kontynuacja znajomosci ze mna. Dodam, ze od lat durzy sie w swojej przyjaciołce, ona byla głownym powodem tego, ze sie rozstalismy. Pracuje z nim teraz. Oto rozklad:

 

1. Jego cel wobec mnie - WIARA ( kapłan ) - zamierza trzymac sie swojej nieugietej postawy wobec mnie, tego co postanowil

2. Jak mnie postrzega? - 9 MIECZY + MOC - widzi mnie jako osobe, ktora nie pogodzila sie z sytuacja, ktora stara sie wplynac jeszcze na jego decyzje o rozstaniu

3. Co do mnie czuje? - 6 KIELICHÓW + PAŹ MIECZY - wspomina dobre chwile ktore byly miedzy nami, ale to sa tylko takie przeblyski, nie mysli o tym jakos intensywwnie

4. Jak się zachowuje wobec mnie? - 8 MIECZY + GWIAZDA + 2 DENARY - jest zblokowany, udaje głuchego i slepego na wszystko co jest ze mna zwiazane, moze sie troche waha, analizuje jeszcze...nie wiem jak tu gwiazde w to wplesc

5. Jak zamierza sie co do mnie zachowywac? - CESARZOWA + SŁOŃCE + KSIĘŻYC - podobam mu sie, moze chce ocieplic jednak nasza znajomosc? Ale to wszystko ukrywa, iluzja.

6. Co ukrywa? - 5 MIECZY - jakas nieuczciwosc, intryguje za moimi plecami ( w to akurat wierze, bo jest do tego zdolny)

7. Dlaczego to ukrywa? - 6 DENARÓW - żeby miec nade mna i sytuacja przewage

 

Jak Wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza

droga izis, rozkłady typu tajna kieszeń/rtg odnoszą się do uczuć osoby o która pytamy, tym samym na "interpretacji rozkładów" nie da się ich zweryfikować -zgodnie z regulaminem.

 

odpowiednim miejscem dla takich pytań i rozkładów jest "wzajemna" do której dostęp maja aktywni uczestnicy ezo.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

heh, chodzi o to

 

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/90909-regulamin-dzialu-interpretacji-rozkladow.html

 

Tutaj jest dział przeznaczony do nauki, dlatego trzeba określić czas (maksymalnie do pół roku) - chodzi o weryfikację.

Nie zadaje się też pytań, których nie można zweryfikować i niedozwolonych - a jakie to są pytania to masz wyłożone w tym regulaminie, podobnie jak i inne założenia obowiązujące tutaj.

Jeśli ktoś jest aktywny i chce się tarotowo udzielać / uczyć to szybko osiągnie te 100 postów i będzie mógł zadawać tego typu pytania na wyższym szczebelku czyli na wzajemnej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...