Skocz do zawartości

meteoryty - smieszne


nuvvik

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

snilo mi sie rozgwiezdzone niebo nagle niektore gwiazdy zrobily sie czerwone. trzy z nich okazaly sie byc meteorytami ktore wlasnie spadaly w kierunku mojego domu. dwa "polecialy" gdzies dalej. jeden dostal sie do mojego domu, nagle znalazl sie na stole (przelecial przez dach nie niszczac niczego). Zaden z domownikow nawet sie nie zorientowal o "wizycie" przybysza z kosmosu (w domu bylo bardzo duzo osob, wszyscy byly mieszkancami tego mojego domu, a w realu mieszkam sama w zupelmnie innych warunkach).

Powiedzialam ojcu o znalezisku, a ten smiejac sie wzial meteroyt z "rozwinal" klebowisko szmat ktorym sie okazal ow meteoryt. Bylo to zabawne. Bo najpierw pomyslalam ze to niebezpieczne, potem ze wartosciowe jakby kamien szlachetny, a potem zrobilo sie smiesznie. We snie bylam bardzo zrelaksowana i spokojna, troche rozbawiona.)

Potem do naszego domu zapukali jacys mundurowi, troche jak strazacy, troche jak antyterrorysci (kaski, kombinezony itp)

Chcieli zbadac znalezisko a my smialismy sie z tego czym bylo naprawde. Wtedy sie obudzilam.

 

W realu bede musiala zdecydowac ktore miejsce pracy wybrac. Na chwile obecna tylko jedna z dwoch firm zaproponowala cos konkretnego, a druga to firma moich marzen, ktora jeszcze sie decyduje. Nie jest to naprawde latwa decyzja, w obydwu bede musiala sie sporo nauczyc, a zaden z sennych symboli z niczym sie nie kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...