Skocz do zawartości

Ja i pan M.


emick

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji rozkładu. Chodzi o moje ewentualne relacje z panem M. To mój dawny kolega sprzed kilku lat, który jakiś czas temu znów zaczął pojawiać się w moim życiu.

1. Jego intencje - 8 kielichów wydaje się, że jest niezdecydowany, nie wie co robić

2. Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów nie wiem, może chce po prostu dobrej zabawy?

3. Jak mnie postrzega - 9 buław chyba jako osobę zamkniętą w sobie

4. Co może mi dać - król denarów wydaje mi się, że pewną stabilność, przede wszystkim materialną

5. Jego ogólne nastawienie do mnie - 10 kielichówpozytywne, otwarte

6. Co ukrywa - 3 buław, 10 buław, 9 mieczy i tu zaczynają się schody - że nie ma ochoty zaczynać nic nowego, bo to za dużo wymagałoby energii?

7. Czego ja oczekuję - Sąd ostateczny chyba zarówno czegoś poważniejszego, jak i wyklarowania się sytuacji

8. Co mogę dać z siebie - Świat zupełnie nie wiem, jak interpretować tę kartę

9. Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnego miesiąca - Mag, Kochankowie, król buław wydaje się, jakby miał zdobyć się na jakąś inicjatywę?

10. W jakim kierunku zmierza relacja - Papież, 6 mieczy, 7 denarów wydaje mi się, że żeby było z tego coś poważniejszego, trzeba sporo pracy i cierpliwości

Co sądzicie o takiej interpretacji? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...