Jump to content

Spotkanie ZWERYFIKOWANY


mała24/5
 Share

Recommended Posts

Witam bardzo bym prosiła o pomoc w interpretacji. Jutro idę na piwo z nowo poznanym Panem z netu. Chciałabym wiedzieć jak przebiegnie spotkanie i takie też było pytanie. Karty które wylosowalam to

Paź denarow, rycerz mieczy, moc

Mam wrażenie że obydwoje nierobimy sobie wielkich nadziei ze coś coś tego będzie tylko chcemy poprpstu spedzic jakos wieczor. Co do kart to pierwsza może mówić o tym ze będziemy na początku się poporstu powoli poznawać rozmawiać moze bedzie troche sztywno a rycerz mieczy moze wyjść w pewnym momencie jakas większa dyskusja tak się zastanawiam czy się troche nieposprzeczamy albo tak żywo będziemy rozmawiac. Na końcu Karta mocy myślę ze spotkanie nie będzie całkiem takie skreslone ze czymś siebie wzajemnie " zaczepimy" może zaiskrzy a nawet jak nie to bedzie ciekawy wieczór.

Link to comment
Share on other sites

Paź denarow, rycerz mieczy, moc

Myślę, że jedno z was dwojga może być trochę sztywne, mało kontaktowe ale za to drugie będzie dbało o to, żeby nie nastąpiła niezręczna cisza.

Link to comment
Share on other sites

Będziesz ładnie wyglądać i mu sue spodobasz albo odwrotnie. Powinno być dużo rozmów, opowieści myślę że spotkanie będzie udane.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie. Rycerz mieczy to paskudna karta pokazująca stres, awantury, niedomówienia, kłótnie...

Pewno mu sie spodobasz

 

[/quote ja jestem ciekawa czy my się poklocimy albo czymś mnie nie zdeneruwuje. Pierwszy raz idę z kims na spotkanie kto mi jest calkowicie obojętny i kogo az tak słabo znam. Zaciekawiło mmo to co napisałaś ☺

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy w tym paź denarów nie chodzi o problem z tym, kto zapłaci, albo że każdy ma za siebie zapłacić, jakby pewne wyliczanie. ;)

Ogólnie myślę, że spotkanie wypadnie skromnie, bez żadnego szału, ale z pewną dynamiką w wymianie zdań. Nie będziecie mieć kłopotów w znalezieniu tematów, a może nawet się pokłócicie. Nigdy nie wiem, którą osobę karty bardziej wskazują w tego typu rozkładzie, ale widzę tutaj nerwowość oraz pewną popędliwość jednej strony.

Link to comment
Share on other sites

Weryfikacja : paz denarow czyli pierwsze wrazenie takie ze czułam się jak na spotkaniu sluzbowym jakbym była z własnym szefem omawiać zasady pracy i umowę . Ogólnie samo spotkanie: całkowicie inne miał poglądy na wszystko niż ja. Widać że się Denerwowal, jak podwazalam jego zdanie na jakiś temat a ogólnie miałam kompletnie inne na kazy temat. Ciągle rozmaiwaliamy. Rozmowa się kleila ale to było na zasadzie takiego sprzeczania się on wie swoje, ja swoje .( zle się czułam w jego towarzystwie ) Co do placenia: on zapłacił rachunek, ale gdy wracaliśmy taxowka to powiedziałam ze ja zapłace skoro on uregulowal rachunek. Nie chial przyjąć pieniędzy ale wyszło na moje i tak. Nie wiem jak interpretować w tym karte siła. Może mu się podobalam może nie, mam to szczerze mówiąc gdzieś :) Dziękuję za interpretacje za wasza pomoc w interpretacji,za wasze spostrzeżenia. Jeszcze jedno dostałam kwiatka na ulicy w drodze na spotkanie od obcego chłopaka i podczas spotkania w klubie widziałam ze chyba wpaldlam w oko jednemu mężczyźnie ogladal się często za mną.. obracal sie w moja strone usmiechal. Może stąd takarta siła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siła w takim razie może mówić tutaj o tym jak byłaś stanowcza i pewna siebie. Wymiana zdań tutaj pasuje. Szkoda,bo mimo to karty były dość pozytywne,zatem zabrakło tu kart uczuć tj kielichy : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...