Skocz do zawartości

Spotkanie ZWERYFIKOWANY


mała24/5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo bym prosiła o pomoc w interpretacji. Jutro idę na piwo z nowo poznanym Panem z netu. Chciałabym wiedzieć jak przebiegnie spotkanie i takie też było pytanie. Karty które wylosowalam to

Paź denarow, rycerz mieczy, moc

Mam wrażenie że obydwoje nierobimy sobie wielkich nadziei ze coś coś tego będzie tylko chcemy poprpstu spedzic jakos wieczor. Co do kart to pierwsza może mówić o tym ze będziemy na początku się poporstu powoli poznawać rozmawiać moze bedzie troche sztywno a rycerz mieczy moze wyjść w pewnym momencie jakas większa dyskusja tak się zastanawiam czy się troche nieposprzeczamy albo tak żywo będziemy rozmawiac. Na końcu Karta mocy myślę ze spotkanie nie będzie całkiem takie skreslone ze czymś siebie wzajemnie " zaczepimy" może zaiskrzy a nawet jak nie to bedzie ciekawy wieczór.

Odnośnik do komentarza

Paź denarow, rycerz mieczy, moc

Myślę, że jedno z was dwojga może być trochę sztywne, mało kontaktowe ale za to drugie będzie dbało o to, żeby nie nastąpiła niezręczna cisza.

Odnośnik do komentarza
Ja jestem na nie. Rycerz mieczy to paskudna karta pokazująca stres, awantury, niedomówienia, kłótnie...

Pewno mu sie spodobasz

 

[/quote ja jestem ciekawa czy my się poklocimy albo czymś mnie nie zdeneruwuje. Pierwszy raz idę z kims na spotkanie kto mi jest calkowicie obojętny i kogo az tak słabo znam. Zaciekawiło mmo to co napisałaś ☺

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy w tym paź denarów nie chodzi o problem z tym, kto zapłaci, albo że każdy ma za siebie zapłacić, jakby pewne wyliczanie. ;)

Ogólnie myślę, że spotkanie wypadnie skromnie, bez żadnego szału, ale z pewną dynamiką w wymianie zdań. Nie będziecie mieć kłopotów w znalezieniu tematów, a może nawet się pokłócicie. Nigdy nie wiem, którą osobę karty bardziej wskazują w tego typu rozkładzie, ale widzę tutaj nerwowość oraz pewną popędliwość jednej strony.

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja : paz denarow czyli pierwsze wrazenie takie ze czułam się jak na spotkaniu sluzbowym jakbym była z własnym szefem omawiać zasady pracy i umowę . Ogólnie samo spotkanie: całkowicie inne miał poglądy na wszystko niż ja. Widać że się Denerwowal, jak podwazalam jego zdanie na jakiś temat a ogólnie miałam kompletnie inne na kazy temat. Ciągle rozmaiwaliamy. Rozmowa się kleila ale to było na zasadzie takiego sprzeczania się on wie swoje, ja swoje .( zle się czułam w jego towarzystwie ) Co do placenia: on zapłacił rachunek, ale gdy wracaliśmy taxowka to powiedziałam ze ja zapłace skoro on uregulowal rachunek. Nie chial przyjąć pieniędzy ale wyszło na moje i tak. Nie wiem jak interpretować w tym karte siła. Może mu się podobalam może nie, mam to szczerze mówiąc gdzieś :) Dziękuję za interpretacje za wasza pomoc w interpretacji,za wasze spostrzeżenia. Jeszcze jedno dostałam kwiatka na ulicy w drodze na spotkanie od obcego chłopaka i podczas spotkania w klubie widziałam ze chyba wpaldlam w oko jednemu mężczyźnie ogladal się często za mną.. obracal sie w moja strone usmiechal. Może stąd takarta siła.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Siła w takim razie może mówić tutaj o tym jak byłaś stanowcza i pewna siebie. Wymiana zdań tutaj pasuje. Szkoda,bo mimo to karty były dość pozytywne,zatem zabrakło tu kart uczuć tj kielichy : )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...