Skocz do zawartości

Sekret kapłanki na pracę


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

położyłam rozkład na moją pracę na etacie.

Sytuacja generalnie jest zła:-( Coraz więcej ludzi nie wytrzymuje stresu i napięcia i po prostu rzuca papierami z dnia na dzień... Sypie nam się cały zespół, który tak naprawdę pracuję na całą firmę...

Zadałam pytanie jak potoczą się moje losy w tej firmie do końca czerwca 2017r.

 

3-4-5

6--1-2--7

8

9

 

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać:

1- pozytywny impuls - królowa pucharów - myślę, że karty pokazują mój stosunek do pracy, bardzo ją lubię mimo wszelkich problemów, jakie mam na co dzień...

2 - negatywny impuls - królowa mieczy - może za dużo myślę i analizuję...

 

3-5 - siły, wydarzenia, energie wpływające na nasz temat:

3 siła, która traci wpływ - król denarów - firma miała bardzo duże dochody, wysokie obroty

4 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej - król mieczy - niestety hossa się kończy...

5 zyskuje wpływy- 10 buław - ale chyba poradzimy sobie z problemami

6 - pokazuje sprawy ukryte, nieuświadomione, podświadome pragnienia - As denarów - chciałabym, aby wszystko się ułożyło, żeby sytuacja finansowa się wyklarowała

7 - pokazuje to, co widać, co sobie uświadamiamy w związku z tą sprawą lub pozory, jakie ten człowiek lub sytuacja sprawia- 9 pucharów - jest mi tam dobrze

8 - Oznacza ona ową tajemnicę, którą kryje Kapłanka - XI sprawiedliwość - widać sprawy urzędowe firmy, które nas stopują...

9 - oznacza wynik, albo kierunek, w jakim idą sprawy - XII wisielec - do czerwca 2017r nic się nie wyjaśni... a ja na pewno tam pozostanę....

 

jakby ktoś miał ochotę dorzucić swoje 3 grosze, to poproszę.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Widać, ze kochasz tę prace, ale czy nie ma tam jakiejś kobiety, która dość surowo Ciebie ocenia lub robi Ci pod górkę? A może jakas znajoma za bardzo krytykjuje to co robisz? Widać, ze jest coraz gorzej, spadek z króla denarów na 10 buław - dla mnie to oznacza wręcz orkę, żeby się utrzymać na powierzchni, może nawet nadgodziny.. Twoje nieuświadomione pragnienia to jakas szansa na awans, poczucie docenienia, podwyżka. Sekretem sa jakies zobowązania firmy wobec banków czy jakichś kontrahentów etc. i niestety nic się nie zmienia na ten moment..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...