Jump to content

Moje zdrowie do końca maja

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

Znowu pytam o zdrowie...Moje szumy mi się ogólnie zmniejszyły, są mniej uciążliwe, nawet maiłam okres, gdy się wyciszyły całkowicie. Niestety, zawsze wracają przed okresem i potem męczę się jeszcze z tydzień przynajmniej.. Zadałam pytanie kartom Jak zrealizuje się całkowite wyleczenie z szumów usznych do końca maja?

Król Kielichów Gwiazda 9 monet 10 monet

Wygląda na to, ze ktoś mi w tym pomoże, wesprze mnie lub cos zaleci i wszystko powinno minąć ..

Guest ThePhoenix

Mysle ze Kielichowy Ci da nadzieje na wyzdrowienie i Cie przekieruje do jakies placowki gdzie oczywiscie bedziesz musiala zaplacic ale to sie moze rozciagnac w czasie.

Oczywiscie to tylko interpretacja.

• Ekspert

Wyleczysz się do końca maja :)

Kielichowy w tym pomoże, może to lekarz? W każdym razie masz bardzo ładne karty :)

Trzymam kciuki :)

Jak zrealizuje się całkowite wyleczenie z szumów usznych do końca maja?

Hmmm jak dla mnie średnio to wygląda. Widać, ze problem będzie nawracał w momencie, gdy masz okres, stąd kielichowy (woda, płyny, a w czasie @ często zatrzymuje się woda) i to może mieć z tym związek. Dalej gwiazda - wskazuje na poprawę ale 9 i 10 monet - no trzeba będzie jednak udać się do specjalisty, zapłacić trochę grosza by sytuację poprawić.

Jednocześnie widać niejako przejście z wody (król kielichów) do ziemi (denary) czyli wysuszenie problemu.

Szansa jest i to spora ale trzeba coś tam porobić :)

Myślę, że ktoś może polecić ci jakąś kurację/klinikę. Dzięki temu nabierzesz nadziei na pokonanie dręczącej dolegliwości i faktycznie wygląda na to, że będziesz zadowolona z efektów leczenia.

Zdrówka

• Maestro

Kiedyś z moimi problemami jeździłam do lekarza, który zajmuje się homeopatią. Zresztą kilka razy mi pomógł, m.in. wyleczył z zatok i z nieżytu trąbek słuchowych, pomógł zwalczyć przykre dolegliwości nerwicowe itp. Przypomniałam sobie o nim jakiś czas temu i tak sobie myślę, czy by znowu nie pojechać do niego. Te leki sa robione w aptece homeopatycznej i tylko w tym jednym miejscu dostępne, właśnie na wodzie i alkoholu. Pza tym on tez leczy kręgosłupy, a moje dolegliwości spowodowały silne stresy i kręgi szyjne.

Zapytałam kart, co mi da leczenie u dr R? Moc 9 buław 10 buław Cesarzowa Umiarkowanie - z początku się wytłumią (9 buław pokazuje mi stłumienie ich, wyciszenie), ale może być chwilowe pogorszenie (o czym mówi mi 10 buław), ale z czasem widać spora poprawę i to na dłużej..

Król kielichów to lekarz...zapewne jakiś wrażliwy...Wleje w Ciebie nadzieje, i wszystko zacznie się układać...przecież 9 den to karta samozadowolenia:)