Jump to content

Nowy pracownik

ivi123
 Share

Recommended Posts

Czy powinnam zatrudnić do gabinetu pracownika?

UMIARKOWANIE, 2 KIELICHY, KRÓL DENARÓW

teraz tez daję radę sama, z drugą osobą byłoby mi lepiej, weselej, więcej możliwości finansowych

Kiedy znajdę pracownika?

MAG, 5 BUŁAW, 6 BUŁAW-

kwiecien- maj

Czy będę zadowolona z niego?

KRÓL BUŁAW, 4 MIECZE, KRÓL KIELICHÓW

myślę, że tak, wprowadzi trochę energii w gabinecie, ja będę mogła troszkę odpocząć, miła atmosfera w pracy

Guest SooYoung

Nowy pracownik to nowe obowiązki tak że dla Ciebie. Pilnowanie tej osoby i przede wszystkim musi to być zaufana osoba, która już zna się na rzeczy żeby nie trafić czasu na naukę, i pilnowanie.

Nie będziesz zadowolona - 4 miecze to spowolnienie i zamarcie, czyli czas przeznaczony na pracę, klientów przeznaczysz na naukę/ przygotowanie nowego pracownika. Weź to pod uwagę i przemyśl. Kwestia miłej atmosfery jest złudna. Masz być szefem a nie psiapsiułką, sorry ale stawiając się na pozycji przyjaciółki, koleżanki do pogadania tracisz autorytet jako szefowa i pracownik przestanie się z Tobą liczyć, co da kolejne kłopoty.

Ty pokazujesz się tutaj w karcie Króla buław - to szef/kierownik, który trzyma wszystko twarda ręką.

Karta Umiarkowania odwleka w czasie, wiec na chwilę obecna to raczej nie. Karta króla denarów wskazuje na pomoc jakiegoś mężczyzny, tutaj szukaj wsparcia - pomysłu na dalszy rozwój swojej działalności, ale nie jest to karta pracownik, a wspólnika.

Edited by SooYoung

Myślę, że warto jeszcze wstrzymać się z decyzją przez przynajmniej dwa miesiące, a w międzyczasie się przygotowywać się finansowo.

Mag mi się kojarzy dość letnio i to może być właśnie początek czerwca.

A czy będziesz zadowolona z pracownika?

W królu buław nie zapowiadam odpoczynku ;), prędzej ciągłą kontrolę, dyrygowanie, mówienie co się ma robić, m in. odpowiedzialność i aktywność.

Na razie chyba powinnaś wstrzymać się z taką decyzją a przynajmniej działać bardzo rozważnie i stawiać na współpracę z osobą, która jest 100% fachowcem w swojej dziedzinie. Nie szukać osoby bez doświadczenia.

Kiedy znajdę pracownika?

MAG, 5 BUŁAW, 6 BUŁAW-

Wydaje mi się, że będziesz miała spory odzew na swoją ofertę i w związku z tym pewnie trochę czasu zajmie cie wyłonienie tej jednej osoby spośród naprawdę wielu kandydatów.

Moim zdaniem nie do końca będziesz zadowolona. Początkowo ta osoba może pokazywać się jako bardzo energiczna, pewna siebie i zaangażowana ale z czasem chyba jej zapał znacznie przygaśnie.