Skocz do zawartości

Nowy pracownik


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Czy powinnam zatrudnić do gabinetu pracownika?

UMIARKOWANIE, 2 KIELICHY, KRÓL DENARÓW

 

teraz tez daję radę sama, z drugą osobą byłoby mi lepiej, weselej, więcej możliwości finansowych

 

Kiedy znajdę pracownika?

MAG, 5 BUŁAW, 6 BUŁAW-

 

kwiecien- maj

 

Czy będę zadowolona z niego?

KRÓL BUŁAW, 4 MIECZE, KRÓL KIELICHÓW

 

myślę, że tak, wprowadzi trochę energii w gabinecie, ja będę mogła troszkę odpocząć, miła atmosfera w pracy

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Nowy pracownik to nowe obowiązki tak że dla Ciebie. Pilnowanie tej osoby i przede wszystkim musi to być zaufana osoba, która już zna się na rzeczy żeby nie trafić czasu na naukę, i pilnowanie.

 

Czy będę zadowolona z niego?

KRÓL BUŁAW, 4 MIECZE, KRÓL KIELICHÓW

 

Nie będziesz zadowolona - 4 miecze to spowolnienie i zamarcie, czyli czas przeznaczony na pracę, klientów przeznaczysz na naukę/ przygotowanie nowego pracownika. Weź to pod uwagę i przemyśl. Kwestia miłej atmosfery jest złudna. Masz być szefem a nie psiapsiułką, sorry ale stawiając się na pozycji przyjaciółki, koleżanki do pogadania tracisz autorytet jako szefowa i pracownik przestanie się z Tobą liczyć, co da kolejne kłopoty.

Ty pokazujesz się tutaj w karcie Króla buław - to szef/kierownik, który trzyma wszystko twarda ręką.

 

Czy powinnam zatrudnić do gabinetu pracownika?

UMIARKOWANIE, 2 KIELICHY, KRÓL DENARÓW

Karta Umiarkowania odwleka w czasie, wiec na chwilę obecna to raczej nie. Karta króla denarów wskazuje na pomoc jakiegoś mężczyzny, tutaj szukaj wsparcia - pomysłu na dalszy rozwój swojej działalności, ale nie jest to karta pracownik, a wspólnika.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Myślę, że warto jeszcze wstrzymać się z decyzją przez przynajmniej dwa miesiące, a w międzyczasie się przygotowywać się finansowo.

 

Mag mi się kojarzy dość letnio i to może być właśnie początek czerwca.

 

A czy będziesz zadowolona z pracownika?

W królu buław nie zapowiadam odpoczynku ;), prędzej ciągłą kontrolę, dyrygowanie, mówienie co się ma robić, m in. odpowiedzialność i aktywność.

Odnośnik do komentarza

Czy powinnam zatrudnić do gabinetu pracownika?

UMIARKOWANIE, 2 KIELICHY, KRÓL DENARÓW

Na razie chyba powinnaś wstrzymać się z taką decyzją a przynajmniej działać bardzo rozważnie i stawiać na współpracę z osobą, która jest 100% fachowcem w swojej dziedzinie. Nie szukać osoby bez doświadczenia.

 

 

Kiedy znajdę pracownika?

MAG, 5 BUŁAW, 6 BUŁAW-

Wydaje mi się, że będziesz miała spory odzew na swoją ofertę i w związku z tym pewnie trochę czasu zajmie cie wyłonienie tej jednej osoby spośród naprawdę wielu kandydatów.

 

Czy będę zadowolona z niego?

KRÓL BUŁAW, 4 MIECZE, KRÓL KIELICHÓW

Moim zdaniem nie do końca będziesz zadowolona. Początkowo ta osoba może pokazywać się jako bardzo energiczna, pewna siebie i zaangażowana ale z czasem chyba jej zapał znacznie przygaśnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...