Jump to content

Samochód, krew


Imala19
 Share

Recommended Posts

Witajcie, chciałabym uprzejmie poprosić o interpretację poniższego snu. Bardzo rzadko miewam sny, a jak już się zdarzają to właśnie takiego mrocznego typu. Do rzeczy:

W śnie jechałam samochodem jako pasażer z dosyć dużą prędkością. W środku było dużo dymu, ale nie znałam jego źródła, nie widziałam też kierowcy. W pewnym momencie zaczęłam dłońmi rozprowadzać po przedniej szybie samochodu czerwoną farbę. Gdy już prawie skończyłam (zostało parę niezamalowanych miejsc) samochód uderzył w jakiegoś człowieka (chyba, nie widziałam dokładnie czy to był człowiek) i niezamalowane farbą miejsca zapełniły się jego krwią. Samochód pędził dalej, pomimo wstrząsu i ciężaru na masce. Ja zaczęłam się śmiać, zupełnie nieadekwatnie do przerażającej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze co mi się kojarzy, to poczucie braku kontroli - jechałaś jako pasażer, nie widziałaś kierowcy i w dodatku dym utrudniający widzenie. Jakby poczucie bycia w sytuacji, która szybko się rozwija i niewiele możesz w niej podziałać. Nieadekwatność zachowań może odzwierciedlać jakąś niejasną sytuację w życiu, sytuację, w której nie jesteś pewna, jak się zachować. Wchodzi tu też jakiś aspekt samoutrudniania - zamalowywanie szyby co jeszcze dodatkowo utrudnia jazdę i widoczność.

Generalnie ja zawsze powtarzam, że najlepiej zinterpretować swoje sny możemy my sami - bo tylko my możemy dojść do źródła, do tego, co chce nam powiedzieć podświadomość. Ten sen kojarzy mi się jednak z odzwierciedleniem Twojej własnej psychiki, mam na myśli, że zarówno "Ty" we śnie, kierowca i potrącony człowiek to jakieś aspekty Ciebie i sytuacja we śnie odzwierciedla jakieś procesy, zmiany, które dzieją się w Tobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...