Skocz do zawartości

Nów 28 marca 2017 r. godz. 4:59 :)


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Przełożenie Rycerz Kielichów 8 kielichów 7 mieczy - ja tu widzę jakiegoś podrywacza z przeszłości, który cos będzie chciał ugrać..

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie 10 buław - zadręczanie się, nadmierna odpowiedzialność, branie za dużo na swoje barki

 

 

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej Rycerz Monet - kogoś, kto jest przyjaźnie do mnie nastawiony

 

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? 6 kielichów Mag - ktoś kogo znam, możliwy flirt z tym kimś

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie Pustelnik - sprawia, ze czuje się samotna lub tez ja się celowo mogę izolować

 

5.Co możesz i musisz dać innym? 10 kielichów - szczęście, radość, ale w mojej nowej talii ta karta pokazuje wg mnie oczywiście wypalenie emocji

 

 

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? 2 kielichów Krol Monet 10 mieczy Paź Buław - będzie mila relacja z kimś, która się nagle zakończy

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji 9 mieczy 7 monet Paź Mieczy Paź kielichów - ja tu widzę, ze mogę mieć nerwy z powodu młodych ludzi

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza

Zobacz, Pustelnik i czego nie robic, 10 Bulaw.

Ogolnie masz tendencje do izolowania sie bycia zosia samosia.

Wiec nie, nie rob tego.

Co robic, byc cierpliwym, wytrwalym.

 

Rzeczywiscie, patrzac calosciowo, moze odezwac sie ktos z przeszlosci.

Ewentualnie jakies opcje z przeszlosci dadza o sobie ponownie znac.

Znajomosc z jakims panem moze przejsc z milej w goraca.

Mozliwy nawet romansik.

Co do lekcji, nie zamartwiac sie na zapas. Wszystko w swoim czasie.

Nie myslec za duzo. Co ma byc to bedzie.

 

Ogolnie calosciowo Inez, wyluzuj.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Zobacz, Pustelnik i czego nie robic, 10 Bulaw.

Ogolnie masz tendencje do izolowania sie bycia zosia samosia.

Wiec nie, nie rob tego.

Co robic, byc cierpliwym, wytrwalym.

 

Rzeczywiscie, patrzac calosciowo, moze odezwac sie ktos z przeszlosci.

Ewentualnie jakies opcje z przeszlosci dadza o sobie ponownie znac.

Znajomosc z jakims panem moze przejsc z milej w goraca.

Mozliwy nawet romansik.

Co do lekcji, nie zamartwiac sie na zapas. Wszystko w swoim czasie.

Nie myslec za duzo. Co ma byc to bedzie.

 

Ogolnie calosciowo Inez, wyluzuj.

 

Masz rację :).Czas wyluzować i taki mam plan na wiosnę; )

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Przełożenie Rycerz Kielichów 8 kielichów 7 mieczy -No facet się zaznacza, który może nie do końca być szczery.

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie 10 buław - te wszystkie sprawy, które Ci ciążą.

 

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej Rycerz Monet - Nauczyć się cierpliwości.

 

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? 6 kielichów Mag - No ja bym powiedziała, że syn z tych kart.

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie Pustelnik -Może czujesz się staro? :P albo właśnie tak jak piszesz- samotna.

 

5.Co możesz i musisz dać innym? 10 kielichów -ciepło, miłość, radość :)

 

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? 2 kielichów Krol Monet 10 mieczy Paź Buław - Może być jakaś relacja, która nagle się zakończy, a potem szansa na jej wznowienie.

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji 9 mieczy 7 monet Paź Mieczy Paź kielichów -Olać swoje jakieś lęki, schizy. Zaczekać, no 7 Monet to jest czekanie. Może nie dać się ponosić nerwom, jakimś nieporozumieniom ( Giermol Mieczy). Giermek Kielichów to fajna karta, także to mogą być jakieś spotkania, miła atmosfera :). Wszystkiego dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Wiosna predysponuje czasem do przemyśleń pt. Dlaczego jestem sama? lub Czy jestem już za stara by z kimś być?

Chciałabym aby omijały nas takie dylematy ale mamy je wszystkie.

Aga też bym ci poradziła luz. Spróbuj zająć się sobą, swoimi pasjami, dzieckiem (zabierz na wycieczkę). Poczuj się ze sobą bosko.

Czasem fajnie nie mieć chłopa. Są momenty że bym się zamieniła. Tak to już jest, nigdy nie mamy wszystkiego w życiu co byśmy chcieli.

Przepraszam, że tak na forum mam nadzieję, że się nie gniewasz. Pomagałaś mi jak miałam gorszy czas. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Cześć.

Wiosna predysponuje czasem do przemyśleń pt. Dlaczego jestem sama? lub Czy jestem już za stara by z kimś być?

Chciałabym aby omijały nas takie dylematy ale mamy je wszystkie.

Aga też bym ci poradziła luz. Spróbuj zająć się sobą, swoimi pasjami, dzieckiem (zabierz na wycieczkę). Poczuj się ze sobą bosko.

Czasem fajnie nie mieć chłopa. Są momenty że bym się zamieniła. Tak to już jest, nigdy nie mamy wszystkiego w życiu co byśmy chcieli.

Przepraszam, że tak na forum mam nadzieję, że się nie gniewasz. Pomagałaś mi jak miałam gorszy czas. Pozdrawiam Cię serdecznie.

 

Ale ja nie tęsknię za facetem :).Obecnie inwestuje w siebie:).Jutro jadę z dzieciakiem do galerii handlowej na zakupy i na pizzę :).

Dzięki za pomoc; )

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
Przełożenie Rycerz Kielichów 8 kielichów 7 mieczy - ja tu widzę jakiegoś podrywacza z przeszłości, który cos będzie chciał ugrać..

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie 10 buław - zadręczanie się, nadmierna odpowiedzialność, branie za dużo na swoje barki

 

 

2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej Rycerz Monet - kogoś, kto jest przyjaźnie do mnie nastawiony

 

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? 6 kielichów Mag - ktoś kogo znam, możliwy flirt z tym kimś

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie Pustelnik - sprawia, ze czuje się samotna lub tez ja się celowo mogę izolować

 

5.Co możesz i musisz dać innym? 10 kielichów - szczęście, radość, ale w mojej nowej talii ta karta pokazuje wg mnie oczywiście wypalenie emocji

 

 

6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? 2 kielichów Krol Monet 10 mieczy Paź Buław - będzie mila relacja z kimś, która się nagle zakończy

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji 9 mieczy 7 monet Paź Mieczy Paź kielichów - ja tu widzę, ze mogę mieć nerwy z powodu młodych ludzi

 

Ogólnie, to miesiąc raczej spokojny, ale dość dobry finansowo, nieźle idzie mi we wróżbach (2.Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej Rycerz Monet ), zakończyłam współprace z pewnym panu, który wypłaca pieniądze na portalu ezoterycznym, gdzie pracuje, gdyż okazało się, ze zarabia na zarobkach wróżek i w istocie otrzymuje sie nie 50% tego co zapłacił klient, a 25%, była ostra kłótnia (6.Co zacznie się w życiu wraz z nową fazą Księżyca? 2 kielichów Krol Monet 10 mieczy Paź Buław), ale znalazłam wyjście z sytuacji ;), czułam sie chwilami samotna (4.Jak otoczenie wpływa na mnie Pustelnik ), 7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu pozycji 9 mieczy 7 monet Paź Mieczy Paź kielichów -pewnie mówi o moich wróżbach, jak i momentach gorszego samopoczucia - 9 mieczy, nerwach z powodu synka pyskacza

 

Przełożenie Rycerz Kielichów 8 kielichów 7 mieczy mowa tu o pewnym panu, który co jakiś czas odzywa się do mnie,teraz wręcz zasypywał mnie wyznaniami..

flirt lekki był z owym panem : 3.Co jest teraz moim największym nabytkiem? 6 kielichów Mag

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...