Skocz do zawartości

Kwiecień u mnie


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Ogólna aura : Mag Królowa Mieczy Kapłanka - jakis flirciarz koło mnie, wobec którego moge nie byc za serdeczna i atmosfera niepewność

 

Dom Wieża 4 mieczy 3 buław 8 monet nie zamierzam się nigdzie wyprowadzać, a karty rozstaniowe, widąc,z e zaczne bardziej uderzać w pracę

 

Praca Cesarzowa Śmierć Kochankowie Kapłan - jakieś zmiany zajdą tutaj, może nowy lekarz do nas przyjdzie, albo ktoś ważny odejdzie z pracy

 

Uczucia 4 kielichów Królowa Mieczy 3 monet Królowa Kielichów - bardziej mi to na relacje z jakaś koleżanką wygląda

Odnośnik do komentarza

Aura powiedziałabym, że nauki moim zdaniem kurs się szykuje

Dom albo się coś zepsuje i będziesz musiała dużo pracy włożyć by to posprzątać albo przed świąteczne porządki w domku

Praca odejdzie jakaś kobieta a na jej miejsce przyjdzie facet

Relacja między dwoma kobietami nie jest taka na jaką wygląda ( czegoś nie wiesz)

Życzę wspaniałego kwietnia i zdrowych, radosnych świąt spędzonych w gronie rodziny.

Odnośnik do komentarza

Ogólna aura : Mag Królowa Mieczy Kapłanka

W tym miesiącu zaznaczają się przede wszystkim kontakty z kobietą, rozmowy w zaufaniu, doradzanie.

 

Dom Wieża 4 mieczy 3 buław 8 monet

Myślę, że szykuje się jakiś niespodziewany wydatek albo jakiś spontaniczny wyjazd.

 

Praca Cesarzowa Śmierć Kochankowie Kapłan

Mi również wydaje się , że szykują się zmiany personalne i to na tym najwyższym szczeblu.

 

Uczucia 4 kielichów Królowa Mieczy 3 monet Królowa Kielichów - bardziej mi to na relacje z jakaś koleżanką wygląda

Wygląda mi to na jakiś znudzenie zaistniałą sytuacją uczuciową plus kontakty z kobietą z pracy.

Odnośnik do komentarza

Ogólna aura : Mag Królowa Mieczy Kapłanka - ogólnie dużo się będzie działo, wydaje mi się, że karty pokazują Twoją pracę, żonę szefa i lekarzy po prostu

 

Dom Wieża 4 mieczy 3 buław 8 monet - pomyślałam sobie, że może niespodziewanie będziesz musiała zostać w domu, że coś się wydarzy, co Cię zatrzyma i ja bym tutaj pracę w domu widziała

 

Praca Cesarzowa Śmierć Kochankowie Kapłan - myślę, że jakaś spora zmiana się szykuje i być może z tym związany jakiś wybór, ale co byś nie zdecydowała, to Kapłan dobrze wróży:)

 

Uczucia 4 kielichów Królowa Mieczy 3 monet Królowa Kielichów -może być jakieś rozczarowanie związane z kobietą w pracy, ale chyba wszystko dobrze się skończy

Odnośnik do komentarza

Ogólna aura : Mag Królowa Mieczy Kapłanka - przypomni sie o sobie jakis manipulator i czaruś od którego sie odciełas i poniekąd ukryłaś

 

Dom Wieża 4 mieczy 3 buław 8 monet uderzy samotność...ale pod koniec miesiąca nowe impulsy

 

Praca Cesarzowa Śmierć Kochankowie Kapłan - z cała pewnoscia podzieje sie cos waznego bo same AW ... bedzie to pracowity miesiac a ty oddasz sie pracy calym sercem

 

Uczucia 4 kielichów Królowa Mieczy 3 monet Królowa Kielichów - odnosze wrazenie ze w jakis sposób odcinasz sie od uczuc, masz jakiś przesyt...być moze wróci stabilizacja w relacjach z Krolowa Pucharów.

 

miłego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ogólna aura : Mag Królowa Mieczy Kapłanka - No Twoja praca mogła wyjść w tych kartach, albo czegoś będziesz się uczyć.

 

Dom Wieża 4 mieczy 3 buław 8 monet - Może jakieś porządki wiosenne? Coś będziesz działać :)

 

Praca Cesarzowa Śmierć Kochankowie Kapłan - Zmiany, Twoje wahanie i jakiś facet się zaznacza, może lekarz.

 

Uczucia 4 kielichów Królowa Mieczy 3 monet Królowa Kielichów - Widać Twoje znudzenie i być może odcięcie się od pewnych relacji. Ważna dla Ciebie będzie przyjaźń z jakąś kobietą.

 

Udanego kwietnia! :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

 

Uczucia 4 kielichów Królowa Mieczy 3 monet Królowa Kielichów -może być jakieś rozczarowanie związane z kobietą w pracy, ale chyba wszystko dobrze się skończy

 

Dzis się sprawdziło. Lekarka (Skorpionica - Królowa Kielichów) wpadła w nieuzasadnioną histerię, bo miała dwie pierwsze pacjentki nieprzesunięte z 9.30 na 10.00 i jak przyjechała to te panie już czekały. Czekały cierpliwie, bez awantur, ale pani doktór dostała ataku, bo dlaczego nie było po jej myśli? Wariatka. Poleciała do szefowej ze strasznym płaczem, że ma dość...Wiem, ze szefowa z kadrową błagały ja niemal na kolanach, żeby nie rezygnowała z pracy, że my (czyli pracownicy) jesteśmy winni, ze nie jest tak jak ona chce itp. Szefowa prosiła, żeby się zastanowiła, żeby napisała maila ze swoimi żądaniami (tak, tak, to mi opowiedziała szefowa! Że jaśnie pani doktór, gówniara ledwo po 30 - tce ma napisać swoje żądania), które my będziemy rygorystycznie przestrzegać..Żenada, totalna żenada..

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...