Jump to content

Atak demonów


Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Miałam dziś bardzo dziwny sen. Ostatnio w moim życiu sporo sie dzieje dużo rzeczy, schematów wychodzi gdzieś z głębi mnie, ogólne burzliwe 3 tyg za mną przez co miewam złe sny... Jednak dzisiejszy sen nie wiem czy nazwać kolejnym złym snem, czy atakiem, mam nadzieję, że otrzymam tu pomoc.

 

We śnie były 2 demony - męskiej i żeńskiej płci. Ten meski był taki wielki i silny i wladał ogromnymi przedmiotami jak młotczy topór, żeński demon z początku ładny, seksi, zdecydowanie posługiwała się energią seksualną jako przykrywka i wabik, bo gdy doszło do kontaktu z nią zmieniła twarz, skórę, ciało na demoniczne i brzydkie.

 

Wszystko działo się w nocy, w rodzinnym miescie. Demony scigajac mnie prześwietlały energie czakr napotkanych ludzi i wysysały to czego chcialy. Uciekałam wciąż z dobrym skutkiem, szukałam znajomych czy rodziny by się schronić, ale to na nic... Raz poprzez małą fontannę i lustro wody w niej żeński demom skontaktował sie ze mna. To wtedy ukazała się jej okropnta twarz, zaczęła coś wrogo mówić w języku którego nie znam. Był to jedyny ich atak, w którym udało sie im mnie złapać, próbowały wyciągnąć energię z mojej czakry sakralnej, ale zaczęłam sobie wyobrazac tarczę wokół siebie a w środku niej byl krzyż, to pomogło się uwolnić i biec dalej.

Później trafiłam do domu bogatych znajomych, którzy mieli bardzo przyjaznych rodziców i marmurową saunę a takze bałagan, ale stamtąd też musiałam dalej uciekać. W końcu trafiłam na przystanek autobusowy i kiedy autobus podjechał obudziłam się.

 

Co może oznaczać ten sen? Czy to mógł być atak demonów czy to tylko metafora demonow przeszłości?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mezczyznę jak i kobietę (demony) można utożsamiać z ludźmi będącymi częścią Twojego życia, kogoś o nie czystych zamiarów wobec ciebie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...