Jump to content

Na pół roku, dośc ogólnie

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

1 . Karta przeszłości, źródła problemów Królowa Mieczy

2. Karta teraźniejszości 4 buław

3. Przyszłość As Monet 6 kielichów

4. Zagrożenia, przeszkody Królowa Monet

5. Korona układu, wskazówka co mamy robić Mag

6. Nasza psychika, emocje Słońce

7. Ostateczny rezultat 7 buław Paź Mieczy Siła 6 buław

Jakis problem jest we mnie, albo jestem za ostra, albo nazbyt krytyczna wobec samej siebie, za wiele wymagam, obecnie widać, że jest dobrze, nie jestem w związku, przyszłość rysuje sie ładnie, jakby miała wrócić jakąś szansa, co mam robić? Mam atuty w rękach, jak to Mag:). Psychika coraz lepsza, widać,ze nadal będzie ok, chyba osiągnę jakiś sukces, albo zwlacze sama swoje wewnętrzne problemy i stanę sie silniejsza i bardziej pewna siebie, albo ktos się w moim zyciu pojawi...

1 . Karta przesz�o�ci, �r�d�a problem�w Kr�lowa Mieczy 2. Karta tera�niejszo�ci 4 bu�aw 3. Przysz�o�� As Monet 6 kielich�w 4. Zagro�enia, przeszkody Kr�lowa Monet 5. Korona uk�adu, wskaz�wka co mamy robi� Mag 6. Nasza psychika, emocje S�o�ce 7. Ostateczny rezultat 7 bu�aw Pa� Mieczy Si�a 6 bu�aw Jakis problem jest we mnie, albo jestem za ostra, albo nazbyt krytyczna wobec samej siebie, za wiele wymagam, obecnie wida�, �e jest dobrze, nie jestem w zwi�zku, przysz�o�� rysuje sie �adnie, jakby mia�a wr�ci� jak�� szansa, co mam robi�? Mam atuty w r�kach, jak to Mag:). Psychika coraz lepsza, wida�,ze nadal b�dzie ok, chyba osi�gn� jaki� sukces, albo zwlacze sama swoje wewn�trzne problemy i stan� sie silniejsza i bardziej pewna siebie, albo ktos si� w moim zyciu pojawi...
Cảm ĆĄn bấn vĂŹ bĂ*i viáşżt rẼt báť Ă*ch vĂ* thĂş váť

1 . Karta przeszłości, źródła problemów Królowa Mieczy - dodałabym ze moze tez nieco sie izolujesz od innych, odcinasz, ale jak wiemy czasem to dobrze robi :)

2. Karta teraźniejszości 4 buław -uwolniłas sie od przeszłosci,jestes pełna optymizmu i nie w glowie Ci stałe związki

3. Przyszłość As Monet 6 kielichów - hmm..mozliwośc nadejcia miłosci ..i kogos z przeszłosci :)

4. Zagrożenia, przeszkody Królowa Monet -jak dla mnie zbyt pewnosc siebie ...

5. Korona układu, wskazówka co mamy robić Mag - działac, podejmowac inicjatywe i czarowac :P

6. Nasza psychika, emocje Słońce - pełno w Tobie energii, ciepła i radosci zycia :)

7. Ostateczny rezultat 7 buław Paź Mieczy Siła 6 buław - postawisz na swoim i to osiagniesz :)

• Ekspert

1 . Karta przeszłości, źródła problemów Królowa Mieczy

Byłaś być może zdystansowana wobec innych ludzi, odbierana jako dość chłodna.

2. Karta teraźniejszości 4 buław

est dobrze, to jest karta stabilizacji :)

3. Przyszłość As Monet 6 kielichów

Przed Tobą szansa na nowe uczucie :)

4. Zagrożenia, przeszkody Królowa Monet

Być może ta karta mówi o tym, aby nie skupiać się tylko na materii.

5. Korona układu, wskazówka co mamy robić Mag

Rozmawiać z innymi, otworzyć się, flirtować ;P

6. Nasza psychika, emocje Słońce

Będzie w Tobie coraz więcej optymizmu i radości :)

7. Ostateczny rezultat 7 buław Paź Mieczy Siła 6 buław

Osiągniesz sukces :)