Jump to content

Tydzień 10-16 IV 2017

Lena75
 Share

Recommended Posts

Mężatka ...matka i pracownik :)

ogólna aura: Paź Buław - As Monet -XI( moc)

Ups..same sukcesy :P mozliwe nagłe niespodziewane wiadomosci lub miła niespodzianka. Dostane jakąs zauważalna szansę...pod koniec tygodnia bedzie mnie rozpierała energia i siła :)

sf. miłosna : Paź Mieczy - As Buław - Królowa Monet

A tak sobie pomyślałam czy pan "fochmistrz " sie nie odezwie...mozliwe jakies wyjasnienia...

sf. finansowo - zawodowa ; 6 monet - 3 pucharów - XVI

A ze pracuje w finansach , to wszystko powinno byc ok :) Przez moment istniała szansa ze zamknął nasz punkt, ale szefowa zadziała i mamy tylko zmienic wizualizację stąd moze ta wieza na koncu...zmiany :)

rodzina i przyjaciele; VI - 2 pucharów - 8 buław

Mozliwe niespodziewane spotkanie z kims kogo darze uczuciem...albo poprostu radosne wiadomosci i czas spedzony z rodzina :)

niespodzianka: XVIII -paź Buław - XVII

niespodziewane spotkanie z kims kto sie ukrywa lub jest w ukryciu..powinno byc fajnie...lub przyjemne wiadomosci :)

rada; 10 buław

Przejśc do nowych spraw nawet jesli wydają sie cięzkie do osiągnięcia.

A w zwiazku ze ze ciagle przewija sie spotkanie lub wiadomosci od kogos zapytałam kart czy nasza wspólna kolezanka przegada w koncu koledze obrażalskiemu do rozumu.. dodam ze pan unika rozmowy o mnie jak ognia...

2 miecze- 5 pucharów - as pucharów

Oj bedzie rozmowa i nawet dosc nieprzyjemna...facet chyba nadal bedzie sie upierac sie przy swoim...ale na koncu te as pucharów to jak światełko na koncu tunelu...szansa jest na pozytywne zakonczenie.