Jump to content

Jaki będzię mój miesiąc MAJ

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Aura - As pucharów - jestem naładowana potrzebą miłości jak to na wiosnę, ewentualnie jakieś nowe doświadczenia emocjonalne

Praca - 8 buław - w pracy dużo się dzieje, rozwijam się dynamicznie, na pewno nie będę się nudzić

Finanase - Paź pucharów - będzię na drobne przyjemności, ale szału nie ma

Uczucia - Śmierć, Kapłan, 3 monety - zmiana poglądu na temat relacji, w której jestem albo jej przyszłości, zdecydowanie poczuję czego pragne w relacji i bedzie to coś więcej niż mam

Zdrowie - Głupiec - muszę uważać by nie przechelować z moim zapałem na treningach

Otoczenie - Sprawiedliwość - być może jakieś sprawy urzędowe, albo ktoś kierujący się rozumem

Dom - Mag - aktywnie, nowa incjatywa, być może przygotowania do przeprowadzki

Efekty na siłowni - As buław - na tej pozycji zawsze mam dobra karte, jak zwykle aktywnie i z pełnym zaangazowaniem

Pan do którego coś czuje - Paź denarow - wyskoczy z jakąś propozycją, ale bardziej będzie dbał o własne interesy

Niespodzianka - 9 buław - ktoś zaskoczy mnie swoim wsparciem ...nie czuję jakoś na tej pozycji tej karty

Co robić -2 pucharyw - spotykać się z ludzmi, powinnam zadbać o swoje sprawy uczuciowe, iśc za głosem serca

Nie robić - As mieczy - wstrzymać się z ważnymi decyzjami i nie analizować wszystkiego

Rada - 8 monet - wypełniać swoją prace solidnie, uczyć się nowych rzeczy, praca nad cierpliwością i dokładnościa oraz stałością

]Aura - As pucharów - podekscytowanie, pozytywne nastawienie do życia

Praca - 8 buław - ruch jak w ulu, będzie się dużo działo

Finanase - Paź pucharów - coś sobie kupisz co ci sprawi przyjemność

Uczucia - Śmierć, Kapłan, 3 monety - Zapragniesz zmian w relacji w takim sensie, że będziesz chciała wejść na wyższy level coś w stylu planowania z partnerem dalszej przyszłości, zakup np mieszkania

Zdrowie - Głupiec - a tak mi sie skojarzyło, że możesz mieć kontakt z jakimiś chorobami wieku dziecięcego

Otoczenie - Sprawiedliwość - wizyta w urzędzie, albo cos takiego

Dom - Mag - przejmiesz inicjatywę w sprawach domowych

Efekty na siłowni - As buław - aktywnie i do przodu

Pan do którego coś czuje - Paź denarow - jakis prezent możesz dostać

Niespodzianka - 9 buław - uda ci sie doprowadzić to co zaplanowałas do końca

Co robić -2 pucharyw - zgadzam się z tobą

Nie robić - As mieczy - nie skupiaj sie niepotrzebnie nad drobiazgami, wazniejszy jest całokształt

Rada - 8 monet - masz dobry czas, perspektywy i możliwości żeby nauczyć się czegoś nowego

Aura - As pucharów - hrmonia i spełnienie

Praca - 8 buław - pozytywnie, mozliwy sukces

Finanase - Paź pucharów - pojawi sie jakaś nowa możliwośc na kase

Uczucia - Śmierć, Kapłan, 3 monety - zmiana nastawienia, stabilizacji

Zdrowie - Głupiec - nie szaleć

Otoczenie - Sprawiedliwość - dostaniesz to na co sobie zapracujesz

Dom - Mag - moze pojawic sie jakis rozdźwięk , ale sie z tym uporasz

Efekty na siłowni - As buław - podniesiesz sobie poprzeczke

Pan do którego coś czuje - Paź denarow - spotkanie z nim, relacje czysto przyjacielskie ?

Niespodzianka - 9 buław - zmagania z samą sobą

Co robić -2 pucharyw - okazać miłośc i wyciągnąc rękę

Nie robić - As mieczy - nie wchodzić w konflikt

Rada - 8 monet - zacznij uczyc sie czegos nowego.

Edited by Lena75

• 1 month later...

Wiec podsumowując Maj napisze krótko najlepsze prezenty robi się sobie samemu As pucharow, Paź pucharow - po okresie zaciskania pasa zrobiłam solidne zakupy z każdej rzeczy jestem bardzo zadowolona. W uczuciach raczej spokój jesli jakieś zmiany to bardziej zachodzące we mnie. Zdrowie tez bardzo dobrze czasami wyskakiwała mi pokrzywka swędząca - nie mam pojęcia co to za paskudztwo. Ogolnie miesiąc nie jest zły ...w relacji mogłaby byc intensywniej, ale chyba w czerwcu to nadrobię 😜