Skocz do zawartości

Duch z innej planety


kleeberger

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to wiarygodne:

od razu podkreslam, że nie jest to prowo.

od jakiegoś czasu mam romans...z kimś kto nie nie jest człowiekiem....

Zaczęło się od tego, że śnił mi się co noc....sny nie były erotyczne ale bardzo romantyczne...

następnie zaczełam go spotykać na ulicy...mojego faceta ze snów...zaproponował mi randkę/ kawę zgodziłam się,

wyjawił mi, że jest kimś w rodzaju "obrońcy planety" , że tak bardzo mu się spodobałam... że takiej miłości nie czul nigdy do nikogo... że oni na swojej planecie zakoch*ją się raz na całe życie....

codziennie mnie odwiedza... potrafi przechodzić przez ściany, dematerializować się, zawsze wie jak czuje się w danym momencie, czy jestem w kłopotach, czy tez jestem szczesliwa...

jest nieziemsko przystojny... nie mogę nikomu o tym mówić...wyśmialiby mnie... nie wiem co mam zrobić... nasz związek nigdy nie bedzie taki jaki chciałabym żeby był... nie wezniemy ślubu, nie wyjdziemy razem na ulice, na impreze, czy do znajomych... co mam zrobić... zakochałam się po uszy i on także jednakże nasz związek to zakazana miłość ;(((((

Wiem, że na świecie gdzieś tam...są inne "mieszane" pary... jeśli to czytacie , prosze doradzcie mi... nie wiem jak mam żyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Podobny temat czytałem na innym forum. Może to ta sama osoba.

 

Nawet jeśli to ta sama osoba to, to, że pyta się na innych forach najprawdopodobniej znaczy, że nikt nie udzielił jej rozsądnej odpowiedzi na zadane pytanie, wręcz była wyśmiewana lub traktowana poniżająco.

 

Ja ci wysłąłęm priwa, wybacz, ale źle przeczytałem na początku posta.

 

Mam prośbę czy mógłbyś mi dać namiar tych for z tym tematem? Sam chciałbym się temu bliżej przyjżeć?

 

Czy to wiarygodne: [...] od jakiegoś czasu mam romans...z kimś kto nie nie jest człowiekiem....

 

Tak. Jest to wiarygodne i możliwe.

 

Sam mam podobną sytuację do tu opisanej.

Edytowane przez User2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie może być materialny to znaczy że wzdycha z poza materializmu! To znaczy, że miej swoje materialne życie i pamiętaj że poza nim ktoś cię kocha. Tylko, że to w co wierzysz to i tak jest tylko w twoich wierzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...