Jump to content

Moje życie uczuciowe w maju

Vivre97
 Share

Recommended Posts

1. Jaki będzie dla mnie maj pod względem uczuć?

IX Pustelnik, I Mag, Król kielichów - Na początku miesiąca będę się trochę izolować i spędzać czas w samotności. Może zajmę się nauką. Później może jakiś flirt z kielichowym...

2. Czy będę z kimś randkować w maju?

8 mieczy, 9 monet, As monet - Na początku miesiąca na pewno nie. Widać niechęć, obawy i izolację. Potem chyba coś się ruszy - może zmienię sposób myślenia.

Będę wdzięczna za opinie :)

IX Pustelnik, I Mag, Król kielichów - podążasz tylko sobie znaną ścieżką i póki co jest to scieżka samonotnosci, która raczej Ci nie przeszkadza...w Magu widziałabym przeżwycięzenie jakis trudności związanych z Kielichowym, zblizenie sie do drugiej osoby....z drugiej strony płaczenie Maga i Kielichowego to wybuchowa mieszanka..połaczenie romantyka z manipulatorem, więc uważaj..

8 mieczy, 9 monet, As monet - na poczatku bedziesz sie kontrolowac i swoje emocje ..ale potem poleci :) szykuje sie wiele obiecujący początek...as monet mówi o nadejsciu miłosci...

• Ekspert

IX Pustelnik, I Mag, Król kielichów -Na początku możesz być ciut samotna. Potem pojawi się szansa na flirt z Kielichowym :)

8 mieczy, 9 monet, As monet - Początkowo coś może Cię wewnętrznie ograniczać. Potem widać jak najbardziej szansę na nową relację :).

Powodzenia! :)

IX Pustelnik, I Mag, Król kielichów - będziesz skupiona na realizacji siebie - praca/studia, a później ktoś się zakręci i zawróci Ci w głowie

8 mieczy, 9 monet, As monet - tak jak karty powyżej, 8 mieczy pokazują,że będziesz zamknięta na randkowanie, skupisz się na innych tematach, poźniej poczujesz się atrakcyjniejsza i będzie jakaś szansa

Guest SooYoung

Jest szansa na spotkanie mężczyzny który będzie dla Ciebie tym odpowiednim. W karcie Maga pokazują się też czarusie ;) czyli patrz na to robi a nie na to co mówi.

Raczej jakiś kontakty przez internet, zagadanie i dalszy rozwoje znajomości.

Jeśli zaiskrzy to warto to jak najszybciej przenieść z internetu do reala- spotkanie na żywo, żeby zobaczyć jak jest naprawdę.

Guest Euterpe

1. Jaki będzie dla mnie maj pod względem uczuć? IX Pustelnik, I Mag, Król kielichów

Pustelnik mówi, że skupisz na tym, na czym powinnaś, może nawet "zanurzysz się" w swojej duszy, pragnieniach, przemyśli to i owo

Mag - tutaj pojawia się chęć do wykorzystania okazji, bajerowanie, może nawet ktoś Ci wpadnie w oko lub skupisz się na pracy

Król kielichów - raczej nadal będziesz śnić o mężczyźnie, który mógłby być idealny dla Ciebie

Patrząc na te karty odnoszę wrażenie, że chyba nie do końca bierzesz sprawy w swoje ręce:

- 9+1=10 -> X Koło Fortuny + Król , Koło to los, tutaj nie ma Twojej interwencji, a kolejna karta obrazuje mężczyznę, a więc wszystko w jego rękach

- sami panowie wyszli, co też może mówić, że czekasz na działanie jakiegoś pana

2. Czy będę z kimś randkować w maju? 8 mieczy, 9 monet, As monet

niestety, ale tutaj jestem na nie

8 mieczy to zamknięcie, granice i problem w ich przekroczeniu

9 monet - to karta samotności, zadowolenie, ale w pojedynkę

As monet - szansa, ale to jeszcze nie to

8+9+1=18 -> XVIII Księżyc - lęki, boisz się samotności?

Moim zdaniem będziesz czuła trochę samotności i szukała możliwości poznania nowej osoby. Co do randki moim zdaniem nie : ( życzę powodzenia.