Skocz do zawartości

Majówka ZWERYFIKOWANY


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Powoli planuję weekend majowy. Rozmawiałam z trzema znajomymi o ewentualnym spotkaniu.

Czy widzicie je tutaj?

 

1) pan nr 1

6 denarów, 8 denarów, Królowa kielichów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Nie uda się. Królowa kielichów na końcu zawsze jest u mnie na ''nie''. Dodatkowo 8 denarów wskazuje na inne zajęcia.

 

2) pan nr 2

VI Rydwan, 6 buław, IV Cesarz --> HB XVI Wieża, VII Rydwan

Niby są karty ruchu, ale nie ma żadnej sugerującej spotkanie. Cesarz też wymownie zamyka rozkład. Wieża w sumie wg HB to potwierdza.

 

3) pan nr 3 musiałby przyjechać do rodzinnego domu z daleka

IV Cesarz, 4 mieczy, I Mag, dociągnęłam 6 denarów --> HB IX Pustelnik lub HB XV Diabeł, VI Kochankowie

Ten się nie ruszy, zręcznie się wymówi (Mag). Będziemy mieli kontakt (6 denarów), ale spotkania nie będzie (Diabeł).

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Linkinia
Powoli planuję weekend majowy. Rozmawiałam z trzema znajomymi o ewentualnym spotkaniu.

Czy widzicie je tutaj?

 

1) pan nr 1

6 denarów, 8 denarów, Królowa kielichów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Nie uda się. Królowa kielichów na końcu zawsze jest u mnie na ''nie''. Dodatkowo 8 denarów wskazuje na inne zajęcia.

 

2) pan nr 2

VI Rydwan, 6 buław, IV Cesarz --> HB XVI Wieża, VII Rydwan

Niby są karty ruchu, ale nie ma żadnej sugerującej spotkanie. Cesarz też wymownie zamyka rozkład. Wieża w sumie wg HB to potwierdza.

 

3) pan nr 3 musiałby przyjechać do rodzinnego domu z daleka

IV Cesarz, 4 mieczy, I Mag, dociągnęłam 6 denarów --> HB IX Pustelnik lub HB XV Diabeł, VI Kochankowie

Ten się nie ruszy, zręcznie się wymówi (Mag). Będziemy mieli kontakt (6 denarów), ale spotkania nie będzie (Diabeł).

 

Co myślicie?

 

WERYFIKACJA

 

Udało mi się spotkać z panem nr 2, co mnie bardzo zaskoczyło (Wieża). Przyjechał (Rydwan) i wydał mi się o wiele bardziej dojrzały, niż gdy się widzieliśmy ostatni raz. Można powiedzieć, że zaskoczył mnie też swoją swobodą, tym, że mnie przegadał (!!!). Wieża wieżę poganiała w moich odczuciach :)

 

Dziękuję za pomoc :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...