Jump to content

Majówka ZWERYFIKOWANY

Guest Linkinia
 Share

Recommended Posts

Guest Linkinia

Powoli planuję weekend majowy. Rozmawiałam z trzema znajomymi o ewentualnym spotkaniu.

Czy widzicie je tutaj?

1) pan nr 1

6 denarów, 8 denarów, Królowa kielichów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Nie uda się. Królowa kielichów na końcu zawsze jest u mnie na ''nie''. Dodatkowo 8 denarów wskazuje na inne zajęcia.

2) pan nr 2

VI Rydwan, 6 buław, IV Cesarz --> HB XVI Wieża, VII Rydwan

Niby są karty ruchu, ale nie ma żadnej sugerującej spotkanie. Cesarz też wymownie zamyka rozkład. Wieża w sumie wg HB to potwierdza.

3) pan nr 3 musiałby przyjechać do rodzinnego domu z daleka

IV Cesarz, 4 mieczy, I Mag, dociągnęłam 6 denarów --> HB IX Pustelnik lub HB XV Diabeł, VI Kochankowie

Ten się nie ruszy, zręcznie się wymówi (Mag). Będziemy mieli kontakt (6 denarów), ale spotkania nie będzie (Diabeł).

Co myślicie?

• 2 weeks later...
Guest Linkinia
Powoli planuję weekend majowy. Rozmawiałam z trzema znajomymi o ewentualnym spotkaniu.

Czy widzicie je tutaj?

1) pan nr 1

6 denarów, 8 denarów, Królowa kielichów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Nie uda się. Królowa kielichów na końcu zawsze jest u mnie na ''nie''. Dodatkowo 8 denarów wskazuje na inne zajęcia.

2) pan nr 2

VI Rydwan, 6 buław, IV Cesarz --> HB XVI Wieża, VII Rydwan

Niby są karty ruchu, ale nie ma żadnej sugerującej spotkanie. Cesarz też wymownie zamyka rozkład. Wieża w sumie wg HB to potwierdza.

3) pan nr 3 musiałby przyjechać do rodzinnego domu z daleka

IV Cesarz, 4 mieczy, I Mag, dociągnęłam 6 denarów --> HB IX Pustelnik lub HB XV Diabeł, VI Kochankowie

Ten się nie ruszy, zręcznie się wymówi (Mag). Będziemy mieli kontakt (6 denarów), ale spotkania nie będzie (Diabeł).

Co myślicie?

WERYFIKACJA

Udało mi się spotkać z panem nr 2, co mnie bardzo zaskoczyło (Wieża). Przyjechał (Rydwan) i wydał mi się o wiele bardziej dojrzały, niż gdy się widzieliśmy ostatni raz. Można powiedzieć, że zaskoczył mnie też swoją swobodą, tym, że mnie przegadał (!!!). Wieża wieżę poganiała w moich odczuciach :)

Dziękuję za pomoc :bukiet: