Jump to content

Maj ZWERYFIKOWANY

Iwka78
 Share

Recommended Posts

Matka, żona, kobieta pracująca.

Aura - 10 kielichów - nie lubię tej karty, będzie przesyt, kalejdoskop uczuć

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - jakaś poprawa w rodzinie się szykuje, to dobrze, bo ostatnio same trudne sytuacje były, zaznacza się pewnie komunia córki w 3 kielichów

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - widać na początku miesiąca dużą niepewność i niepokój, dużo pracy i spore obciążenie, w poprzednim miesiącu Świat pokazał mi nowych kontrahentów zagranicznych, więc pewnie w tym też

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - będę z czegoś zadowolona, chyba z możliwości realizacji zawodowej

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - jakaś nowa choroba/diagnoza się pojawi, która będzie spędzać mi sen z powiek, albo pójdę do szpitala na jakieś badania...

Aura - 10 kielichów - zgoda i harmonia :)

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - jak wyżej...widac imprezę rodzinną :P

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - chyba jakies zmeczenie bedzie tymi kontrahentami...

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - czyzby jakiś Eremita stal sie bardziej ruchawy? albo wiadomosc od kogos kto w jakis sposób jest odizolowany od Ciebie .

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów -na zdrowiu sie nie znam..ale moze chodzi o zdrowie dziecka jesli na poczatku Głupiec.

• Like 1

Aura - 10 kielichów - rodzinnie

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - świętowanie,

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - niepewność, obciążenie pracą, dużo kontaktów z zagranicą

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - jakiś gość pojawi się, z którym do tej pory nie było kontaktu

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - początek choroby, leki

Pozdrawiam

• Like 1

• Ekspert

Aura - 10 kielichów - Miło, sympatycznie, rodzinnie.

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - No świętowanie jak najbardziej :)

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - No dużo na Twojej głowie, Księżyc to może Twoje obawy, mimo to powinno być ok :).

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - Coś miłego związanego z nauką dziecka?

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - Widać leczenie i leki.

Dobrego miesiąca! :)

Aura - 10 kielichów - A u mnie na karcie sielanka, rodzinka, kotek, piesek, tęcza więc aurę będziesz miała sielankową.

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - zgadzam się z tobą

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - pracy ci przybędzie, będzie ciężko ale dasz radę

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - szkolenia, zdobycia wiedzy albo umiejętności, możliwość ku temu

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - wizyta w poradni, szpitalu coś niedoleczonego

• Like 1

• Maestro

Aura - 10 kielichów w mojej nowej talii ta karta wyglada jak przesyt,jak wypalanie uczuc, ale w innej talii jest to karta szczęśliwej rodziny, nie szykuje sie jakas komunia, czy inna impreza rodzinna?

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów -sielanka, impreza rodzinna sie zaznacza, na ktorej będzie miło

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat bardzo będzie Ciebie męczyc jakas niepewnośc, niedopowiedzenia, mozliwe plotki za Twoimi plecami

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław dowiesz sie o czyjejs ciązy

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - glupiec mówi o czyms niegroźnym,ale i o zlekceważeniu czegoś, zatem może zlekceważysz jakies objawy i stąd złe samopoczucie sie pojawi?

• Like 1

Aura - 10 kielichów to karta szczęśliwej rodziny, spotkanie rodzinne często mi pokazuje i to bardzo miłe spotkanie

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - myśle, ze może w związku z ta rodzinna impreza stosunki rodzinne się poprawia

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - cos do Cieboe dotrze, jakaś plotka, która sprawi ci przykrość

Czego się nie spodziewam - Będziesz uzupełniać jakaś wiedzę, może jakieś szkolenia się szykują

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - te karty skojarzyły mi się z choroba dziecka, wiec uważaj, aby przed ta impreza rodzinna się nie pochorowało, bo bez leków się nie obędzie

• Like 1

• 1 month later...

***WERYFIKACJA****

Lena 75

Aura - 10 kielichów - zgoda i harmonia :)

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - jak wyżej...widac imprezę rodzinną :P

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - chyba jakies zmeczenie bedzie tymi kontrahentami...

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - czyzby jakiś Eremita stal sie bardziej ruchawy? albo wiadomosc od kogos kto w jakis sposób jest odizolowany od Ciebie .

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów -na zdrowiu sie nie znam..ale moze chodzi o zdrowie dziecka jesli na poczatku Głupiec.

Silver

Aura - 10 kielichów - rodzinnie

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - świętowanie,

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - niepewność, obciążenie pracą, dużo kontaktów z zagranicą

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - jakiś gość pojawi się, z którym do tej pory nie było kontaktu

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - początek choroby, leki

Caitriona

Aura - 10 kielichów - Miło, sympatycznie, rodzinnie.

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - No świętowanie jak najbardziej :)

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - No dużo na Twojej głowie, Księżyc to może Twoje obawy, mimo to powinno być ok :).

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - Coś miłego związanego z nauką dziecka?

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - Widać leczenie i leki.

Ceres

Aura - 10 kielichów - A u mnie na karcie sielanka, rodzinka, kotek, piesek, tęcza więc aurę będziesz miała sielankową.

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - zgadzam się z tobą

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - pracy ci przybędzie, będzie ciężko ale dasz radę

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - szkolenia, zdobycia wiedzy albo umiejętności, możliwość ku temu

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - wizyta w poradni, szpitalu coś niedoleczonego

Inez

Aura - 10 kielichów w mojej nowej talii ta karta wyglada jak przesyt,jak wypalanie uczuc, ale w innej talii jest to karta szczęśliwej rodziny, nie szykuje sie jakas komunia, czy inna impreza rodzinna?

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów -sielanka, impreza rodzinna sie zaznacza, na ktorej będzie miło

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat bardzo będzie Ciebie męczyc jakas niepewnośc, niedopowiedzenia, mozliwe plotki za Twoimi plecami

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław dowiesz sie o czyjejs ciązy

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - glupiec mówi o czyms niegroźnym,ale i o zlekceważeniu czegoś, zatem może zlekceważysz jakies objawy i stąd złe samopoczucie sie pojawi?

Bibo

Aura - 10 kielichów to karta szczęśliwej rodziny, spotkanie rodzinne często mi pokazuje i to bardzo miłe spotkanie

Dom i Rodzina - Gwiazda, Umiarkowanie, 3 kielichów - myśle, ze może w związku z ta rodzinna impreza stosunki rodzinne się poprawia

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - cos do Cieboe dotrze, jakaś plotka, która sprawi ci przykrość

Czego się nie spodziewam - Będziesz uzupełniać jakaś wiedzę, może jakieś szkolenia się szykują

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - te karty skojarzyły mi się z choroba dziecka, wiec uważaj, aby przed ta impreza rodzinna się nie pochorowało, bo bez leków się nie obędzie

Najważniejsze, co komuś się może przydać:

Praca - Księżyc, 10 buław, Świat - bardzo dużo pracy i ktoś przypisał sobie mój sukces, dość skomplikowana sytuacja - nie mogłam wprost zawalczyć i pokazać, że to była moja praca, ale udało mi się i szef wie, że to tylko i wyłącznie moja ciężka praca...

Czego się nie spodziewam - 9 pucharów, Eremita, paź buław - nie spodziewałam się takiej zagrywki ze strony pewnej osoby i zrozumiałam jak bardzo jestem samotna w pracy...

Zdrowie - Głupiec, 9 mieczy, 10 denarów - miałam ogromne problemy z zębem... miałam leczenie kanałowe pod mikroskopem, ale powstało zapalenie przy wierzchołku korzenia, na początku maja był długi weekend i chodziłam z bólem bite 5 dni, bo klinika była nieczynna... bardzo się nacierpiałam... dostałam antybiotyk, miałam jeszcze raz czyszczony ząb i wydałam na to wszystko bardzo, bardzo dużo pieniędzy... i leczenie nadal nie jest zakończone....

dziękuję bardzo wszystkim!

• Like 1