Skocz do zawartości

Celt na relację z kolegą, czas : 3 miesiace


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Kolega poznany poprzez pracę, z 10 lat temu, smalił cholewki do mnie, ale to nie był ten czas, kogoś ma,ale na odległość...Swoim zachowaniem daje mi dużo do zrozumienia..

 

Przelożenie 4 buław Głupiec Królowa Kielichów - karty mówią o nim , ze obecnie jest w luźnej relacji z kobietą (pani jest spod znaku Raka, stąd Królowa Kielichów)

 

Obecna sytuacja Siła - wiem,że mu się podobam,ze działam na niego seksualnie, ale on sie chyba mnie boi

Krzyżuje się 2 mieczy brak porozumienia, nie rozmawiamy na pewne tematy

Nastawienie 9 kielichów - generalnie jest mi dobrze, nie mam parcia na faceta jako tako

Świadomość Wieża może fakt, ze jestem po przejściach

Podświadomość Głupiec otwieram się na nowe, lepsze życie

Mija As buław - możliwa jakaś inicjatywa

Nadchodzi 8 mieczy Królowa Monet lęki, obawy, ale bardziej z mojej strony

Obawy 8 kielichów nie chce relacji szarpanych, ze raz jest ok, a za chwile milczenie owiec

Nadzieje 7 kielichów na fajne chwile, spełnianie marzeń

Otoczenie 3 monet moi znajomi, poza tym widać,ze to relacja z pracy

Wynik Mag 8 buław 6 monet suma Cesarzowa, HB Diabeł/Kochankowie

 

Widać tu męska inicjatywę, flirt, kontakty

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Obecna sytuacja Siła

na razie jest ok, jeżeli do czegoś dążycie, to powoli, widać tutaj emocje pod kontrolą, kontakty na razie są przyjemnie, spotykacie się w przyjaznej atmosferze, jeżeli posprzeczaliście się trochę, to pewnie w miarę szybko doszliście do porozumienia

 

Krzyżuje się 2 mieczy

blokada, ale świadoma, jedno z was woli trzymać język za zębami i zachowuje się dyplomatycznie

to także karta hamująca - nic na siłę, powoli, ostrożne badanie gruntu, podchodzenie do tego z rozsądkiem

 

Nastawienie 9 kielichów

pozytywne :) chociaż tutaj to przyjemność, którą czerpie jedna ze stron

 

Świadomość Wieża

może za szybko się zaczęło? Albo boisz się, że szybko to runie, zawali się

 

Podświadomość Głupiec

liczysz na ciąg dalszy przyjemnych chwil, może nawet na to, że na nowo zakochasz się tak, jakbyś miała 20 lat

widać chęć zaznania szczęścia, momentów beztroski, zabawy

 

Mija As buław

samotność - na wielu taliach przeważnie jest tylko jeden kijek

momenty depresji, dołków

 

Nadchodzi 8 mieczy Królowa Monet

8 mieczy to też intensywne kontakty internetowe, pewnie będziesz tutaj na forum (czy innych) szukała porad w tej sprawie, dla tej relacji

ale pierwsza karta mówi również o blokadach, ale takich, które sami sobie stworzyliśmy, po niej masz Królową denarów, może więc uda Ci się w nią zamienić

 

Obawy 8 kielichów

- tak, relacja szarpana

- powrót kogoś lub czegoś

- oddalenia się od siebie

 

Nadzieje 7 kielichów,

- realizacja marzeń

 

Otoczenie 3 monet

ogólnie to pozytywne, nikt mieszać nie powinien

 

Wynik Mag 8 buław 6 monet

relacja jeszcze jakiś czas potrwa, jedno drugiego może czarować, będzie wymiana informacji, może nawet zaproszenie gdzieś, pomoc, wsparcie, zafundowanie czegoś

 

Przełożenie 4 buław Głupiec Królowa Kielichów

mogło tutaj też pokazać się Twoje dziecko i wspólne mieszkanie z nim albo to z jego strony...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Obecna sytuacja Siła

na razie jest ok, jeżeli do czegoś dążycie, to powoli, widać tutaj emocje pod kontrolą, kontakty na razie są przyjemnie, spotykacie się w przyjaznej atmosferze, jeżeli posprzeczaliście się trochę, to pewnie w miarę szybko doszliście do porozumienia

 

Krzyżuje się 2 mieczy

blokada, ale świadoma, jedno z was woli trzymać język za zębami i zachowuje się dyplomatycznie

to także karta hamująca - nic na siłę, powoli, ostrożne badanie gruntu, podchodzenie do tego z rozsądkiem

 

Nastawienie 9 kielichów

pozytywne :) chociaż tutaj to przyjemność, którą czerpie jedna ze stron

 

Świadomość Wieża

może za szybko się zaczęło? Albo boisz się, że szybko to runie, zawali się

 

Podświadomość Głupiec

liczysz na ciąg dalszy przyjemnych chwil, może nawet na to, że na nowo zakochasz się tak, jakbyś miała 20 lat

widać chęć zaznania szczęścia, momentów beztroski, zabawy

 

Mija As buław

samotność - na wielu taliach przeważnie jest tylko jeden kijek

momenty depresji, dołków

 

Nadchodzi 8 mieczy Królowa Monet

8 mieczy to też intensywne kontakty internetowe, pewnie będziesz tutaj na forum (czy innych) szukała porad w tej sprawie, dla tej relacji

ale pierwsza karta mówi również o blokadach, ale takich, które sami sobie stworzyliśmy, po niej masz Królową denarów, może więc uda Ci się w nią zamienić

 

Obawy 8 kielichów

- tak, relacja szarpana

- powrót kogoś lub czegoś

- oddalenia się od siebie

 

Nadzieje 7 kielichów,

- realizacja marzeń

 

Otoczenie 3 monet

ogólnie to pozytywne, nikt mieszać nie powinien

 

Wynik Mag 8 buław 6 monet

relacja jeszcze jakiś czas potrwa, jedno drugiego może czarować, będzie wymiana informacji, może nawet zaproszenie gdzieś, pomoc, wsparcie, zafundowanie czegoś

 

Przełożenie 4 buław Głupiec Królowa Kielichów

mogło tutaj też pokazać się Twoje dziecko i wspólne mieszkanie z nim albo to z jego strony...

Wspólnego zamieszkania nie będzie, generalnie byłam ciekawa jak to sie potoczy, ja myslę, ze ten celt pokazał jego (Głupiec w podświadomości, Wieża, itp.). Więcej na priv.

Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja Siła - ogromne przyciąganie na poziomie fizycznym, jesteście dla siebie atrakcyjni

Krzyżuje się 2 mieczy- rozważanie wszystkich za i przeciw, rozumowe podejście do relacji pomimo , że bardzo ciągnie was do siebie

Nastawienie 9 kielichów - ktoś z was nie jest gotowy, czy też nastawiony na związek. Chodzi o to, żeby było po prostu miło

Świadomość Wieża - świadomość, że wszystko może się diametralnie zmienić, jakieś struktury , dotychczasowe fundamenty mogą runąć

Podświadomość Głupiec- otwarcie na flirt, niezobowiązującą póki co relację

Mija As buław - pierwsze ekscytacje

Nadchodzi 8 mieczy Królowa Monet- blokada, być może spowodowana troską o pracę i jak to może wpłynąć na tą sferę życia

Obawy 8 kielichów - obawy, że nie będzie to coś na stałe, a raczej rozstania i powroty

Nadzieje 7 kielichów- na spełnienie się życzeń, marzeń i znalezienie tego kogoś kto będzie ideałem

Otoczenie 3 monet - ktoś może się wtrącić

Wynik Mag 8 buław 6 monet suma Cesarzowa, HB Diabeł/Kochankowie - flirty, czarowanie, intensywny kontakt,sporo wzajemnej interakcji ale moim zadaniem nie będzie z tego poważnego związku.

Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja Siła - uważa Cie za silną osobowosc, kobiete dumną i namietną znającą swoją wartosc

Krzyżuje się 2 mieczy lub konfliktowe tematy

Nastawienie 9 kielichów -jestes pozytywnie nastawiona

Świadomość Wieża - czasem trzeba wyjsc poza swoją skorupe :P

Podświadomość Głupiec masz w sobie to wew, dziecko

Mija As buław - a moze Tobie mija inicjatywa w tej relacji

Nadchodzi 8 mieczy Królowa Monet coś Cie bedzie meczyło w tej relacji

Obawy 8 kielichów ze bedzie brak działania z jego strony

Nadzieje 7 kielichów na zakochanie ?

 

Wynik Mag 8 buław 6 monet suma Cesarzowa, HB Diabeł/Kochankowie

Owszem zblizycie sie do siebie ale wydaje bedziecie sie ze soba zmagac, przepychac..jako tako uczucia tu jeszcze nie ma

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Maestro

WERYFIKACJA

 

Na ten moment spotkaliśmy się prywatnie wczoraj, było bardzo fajnie, wiem, ze rozstał się z kobietą, stąd karta Wieży w świadomości, 3 monet w otoczeniu mówi o tym, że mam jeszcze kilku absztyfikantów, którzy chcą się ze mną spotykać. Umówiliśmy się na następne spotkanie..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...