Jump to content

Kotka

Lianna
 Share

Recommended Posts

• Ekspert

Wczoraj moja kotka wróciła pokiereszowana, jakby coś ją pogryzło, może szczur. Martwię się, jutro wybieramy się do weterynarza. Pije i je, ale mało.

Zapytałam, co z nią będzie?

7 Mieczy 4 Denary Kapłanka

Kapłanka to leczenie, może pani weterynarz też wyszła. 4 Denary - może jako stabilizacja. Jak to widzicie?

Zapytałam, co z nią będzie?

7 Mieczy 4 Denary Kapłanka

Wszystko powinno być dobrze. Należy otoczyć ją szczególną troską i pewnie wizyta u weterynarza jest wskazana.

• Like 1

Guest Euterpe

a wasza kotka lubi chodzić do weterynarza? W 7 mieczach może to być dla niej niespodzianką

7 mieczy - sprytne mieszanie leków z posiłkami, aby kotka się nie zorientowała; może zaczniecie szukać sprawcy

4 denarów - bez zmian...

Kapłanka - bez doświadczonego weterynarza może się nie obejść...

nie chcę źle krakać, ale karty skojarzyły mi się też z zakopaniem kotki przy domu; mam nadzieję, że się mylę

ojej.. biedactwo...

Skoncentrujcie się na jej układzie pokarmowym... mi kiedyś 4 denary pokazało problemy z żołądkiem...

w 4 denarach można powiedzieć,że sytuacja będzie stabilna.. Tu babka na dwoje wróżyła... albo stabilna, albo bez zmian...

Ja obstawiam jednak dobrą wersje :) Euterpe wyżej napisała,że 7 kijów może wyjść od Ciebie... będziesz sprytnie dodawać jej leków...może zabronisz jej wychodzić?

• Ekspert

Dzięki dziewczyny :) została mi jeszcze tylko jedna kotka, Bella. Ta, co odeszła, to Balbina :(.

• Ekspert

Balbina była córką Belli właśnie i były bardzo zżyte, myły się wzajemnie itd. Wczoraj Bella jakby cały dzień jej szukała, tak mi jej żal było.Serce mi się kraje normalnie.