Skocz do zawartości

Kotka


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Wczoraj moja kotka wróciła pokiereszowana, jakby coś ją pogryzło, może szczur. Martwię się, jutro wybieramy się do weterynarza. Pije i je, ale mało.

 

Zapytałam, co z nią będzie?

 

7 Mieczy 4 Denary Kapłanka

 

Kapłanka to leczenie, może pani weterynarz też wyszła. 4 Denary - może jako stabilizacja. Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza

Zapytałam, co z nią będzie?

 

7 Mieczy 4 Denary Kapłanka

Wszystko powinno być dobrze. Należy otoczyć ją szczególną troską i pewnie wizyta u weterynarza jest wskazana.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

a wasza kotka lubi chodzić do weterynarza? W 7 mieczach może to być dla niej niespodzianką

 

7 mieczy - sprytne mieszanie leków z posiłkami, aby kotka się nie zorientowała; może zaczniecie szukać sprawcy

 

4 denarów - bez zmian...

 

Kapłanka - bez doświadczonego weterynarza może się nie obejść...

 

 

nie chcę źle krakać, ale karty skojarzyły mi się też z zakopaniem kotki przy domu; mam nadzieję, że się mylę

Odnośnik do komentarza

ojej.. biedactwo...

 

Skoncentrujcie się na jej układzie pokarmowym... mi kiedyś 4 denary pokazało problemy z żołądkiem...

 

w 4 denarach można powiedzieć,że sytuacja będzie stabilna.. Tu babka na dwoje wróżyła... albo stabilna, albo bez zmian...

 

Ja obstawiam jednak dobrą wersje :) Euterpe wyżej napisała,że 7 kijów może wyjść od Ciebie... będziesz sprytnie dodawać jej leków...może zabronisz jej wychodzić?

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Balbina była córką Belli właśnie i były bardzo zżyte, myły się wzajemnie itd. Wczoraj Bella jakby cały dzień jej szukała, tak mi jej żal było.Serce mi się kraje normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...