Jump to content

Babcia, drzwi

galandriel
 Share

Recommended Posts

Witajcie, poproszę o pomoc w interpretacji snu. Śniła mi się dzisiaj moja nieżyjąca babcia ( nie żyje od 12 lat - nigdy wcześniej mi się nie śniła). Byłam u niej w domu - wydawało mi się (chyba) we śnie, ze jestem sama i przez okno widziałam, ze jakiś facet jest w ogródku i coś chce ode mnie, krzyknęłam, że nikogo nie ma w domu i zaczęłam zbiegać po schodach, żeby zamknąć drzwi do domu. Przy drzwiach stała babcia, drzwi były już zamknięte, przez nią, a ten facet dobijał się do nich.

Edited by galandriel

Witam!

W twoim śnie najważniejsze są schody i okno.

Schody - którymi schodzisz w dół to symbol wspomnień wywołanych jakąś wiadomością z zewnątrz - to symbolizuje wyglądanie przez okno.

Babcia jest tylko symbolem czasowym i pokazuje że sprawa dotyczyć się będzie spraw sprzed jej śmierci bądź bardzo odległych czasowo.

To że przebywasz u niej w domu może wskazywać na powiązanie tej sprawy ze sprawami materialnymi jeżeli odczytamy symbol domu dosłownie ale gdy spojrzymy na niego jako na wnętrze człowieka to sprawa się ma zupełnie odwrotnie czyli sprawa z przeszłości może cię bardzo poruszyć duchowo i to by raczej bardziej pasowało do próby zamykania drzwi jakbyś broniła się przed tą wiadomością i nie dopuszczała do siebie jej znaczenia.

Pozdrawiam:

Sławomir