Skocz do zawartości

Rozkład na najbliższe dni 3x8 kart


rubydragon

Rekomendowane odpowiedzi

W związku iż mam babcie w szpitalu, nie mogę znaleźć pracy dodatkowej, a działalność byłam zmuszona zawiesić na cały maj to położyłam sobie karty na najbliższy czas (3x8 kart)

ale troszeczkę ogłupiałam , bo z jednej strony wychodzi mi poprawa, odmiana, a z drugiej zniechęcenie i znużenie sprawami zawodowymi :/ (drugi rząd )

W moich kartach ja zawsze jestem obrazowana przez damę pik.

końcowy układ wróży mi dobrze (trzeci rząd) bo 4 asy, kara i kiery ,ale ten walet mnie zastanawia ..hmmm.. może ktoś rzuci okiem i dopomoże, bo ja już ręce rozkładam ;)

 

rozkład następujący :

walet karo/ król kier/ król trefl/ 10trefl/ dama kier/dama trefl/król pik/9 karo

król karo/ walet pik/ dama pik/ 9 pik/ walet kier/ 9 trefl/ 10 pik/dama karo

10 kier/ as trefl/ as kier/ as pik/ as karo/ walet trefl/ 10 karo/9 kier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

No w sumie Walet przy 4 asach nie nabruździ chyba a raczej pójdzie dynamicznie do przodu i robota ruszy.

Ale co oznaczają poszczególne rzędy? i to jest rozkład raczej nie na najbliższe dni a na dłużej, ale nawet jak tak to nie powinno być źle jeśli chodzi o bliską przyszłość zawodowo - finansową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ten walet trefl mnie niepokoi trochę jakoś od kilki miesięcy zaczął mi wychodzić w dziwnych miejscach powiedzmy i nie bardzo mogę go umiejscowić ;)

Najbliższe dni w moich kartach to do miesiąca , środkowy rząd jeden do 2 tyg ostatni 3do 4 tyg, ale to tak orientacyjnie oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hmmm, ja tego rozkładu używam "klasycznie", czyli było - jest - będzie, ale jeśli nawet przyjąć za punkt wyjścia określony przez Ciebie czas, to ostatni rząd jest wielce obiecujący - przez te Asy właśnie, kiery (karty ogólnie wskazujące na szczęście, powodzenie, radość) i 10 karo. W tym towarzystwie to Walet właściwie nie zgrzyta a jeśli nawet coś tam się skrzywi, to nie będzie w stanie zmącić ogólnego zadowolenia.

Ale to zależy co u kogo, bo jeśli czytasz Asy bez idiomów, tylko po kolei jak idą, to werdykt się zmienia.

No i przy Tobie są trudne karty. A babcia poważnie chora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja tego rozkładu używam "klasycznie", czyli było - jest - będzie, ale jeśli nawet przyjąć za punkt wyjścia określony przez Ciebie czas, to ostatni rząd jest wielce obiecujący - przez te Asy właśnie, kiery (karty ogólnie wskazujące na szczęście, powodzenie, radość) i 10 karo. W tym towarzystwie to Walet właściwie nie zgrzyta a jeśli nawet coś tam się skrzywi, to nie będzie w stanie zmącić ogólnego zadowolenia.

Ale to zależy co u kogo, bo jeśli czytasz Asy bez idiomów, tylko po kolei jak idą, to werdykt się zmienia.

No i przy Tobie są trudne karty. A babcia poważnie chora?

 

Tak raczej poważnie, miała zabieg wycięcia ropiejącej zmiany pod pachą ,czekamy na wyniki wycinków ale w najlepszym wypadku mięsniak w najgorszym rak z przerzutami.

Patrząc na nią ja osobiście daję max kilka miesięcy, niestety zazwyczaj mam rację w tych sprawach, gdy zobaczyłam moją mamę oszacowałam praktycznie bezbłędnie ile jej zostało na podstawie samego spojrzenia w oczy i rozmowy- oczywiście wolę się mylić, bo za dużo sie wali ostatnimi czasy.

 

Ja w około siebie aktualnie mam mętlik , jutro rozmowe o pracę czesc etatu, o stałą za normalne pieniądze szukam od pół roku-nic, ponadto miałam zawieszoną działalność,aleee jak się okazało musiałam odwiesić (papierologia księgowa mnie zmusiła) i tak walczę ..sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...